STSL 2011-2012/ 5.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Manisaspor

Başlatan AntZ, 25 Eylül 2011, 20:49:03

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Vallahi Ahmet Ertugrul kiyaslamasi  yukari tükersim biyik asagiya tü...  misali oldu

Ahmeti  2 macta harcamak ne kadar dogru
Ertugrulu 2 macta göklere cikarmak ne kadar dogru

Zaman yine gösterir herseyi kim günündeyse o girsin onuda artik petkovic kararini verir.

Harun55

Ahmet Sahin bizi superlige cikarmakta buyuk payi vardi..Allah razi olsun.

Ben Ertugrulun ikinci veyahut üçüncü kalecimi diye düsünüyordum ama bu Manisaspor maçinda bence Ertugrul'a sans verilmeli..
Tam havasina girmesi lazim, moreli yüksek olur diye düsünüyorum, Samsunspor'a faydali olan hangisiyse o geçsin kaleye diyelim bari.

Hayirlisiyla bu maç bizim kalbimden geçen skor  samsunspor_x 3-1 manisa_spor

kumköylü ahmet

ahmet sahinin hareketi kesinlikle kirmizi degildi..haksizlik yapmayalim.yedigi gollerde hataliydi.ertugrul kalede guven verdi epcelikoylu kardesim sen nasil bukadar rahat oldun ertugrul kaledeyken anlamakda mumkun degil.ben hala tedirginim biz ahmete 2 senede zor alismisken sen 2 macda ertugrula bukadar nasil guvenebiliyosun helal olsun derim.

manisa macinda bence ertugrulla baslanmali..kalecilerimiz elesdircegimize orta sahaya bakalim sanki orta sahada kimse yok adamlar cok rahat geciyolar hemen kalemizdeler.Finkden baskasi yalan oldu ortasaha da murat yetersiz kaliyo mustafa sarp desen o hic yok dilaver guclu 90 dakika kaldirabilirmi?ortasaha ya adam sart bence.zenke icin kisa not busene cok iyi bank asyadan cok cok ilerde helal olsun zenkeee

mehmet yılmaz

Bence de çok zor bir maç.
Manisa'nın İBB özetlerini seyredince hakem hatalarını çok açık bir şekilde görebilirsiniz.
Puanı yanıltmasın, Manisa iyi bir takım.
Geçen sezondan kadro iskeleti var.
Ortada Murat Erdoğan tam bir lider. Mehmet Güven gibi çok beğendiğim bir oyuncu var, Yiğit İncedemir de keza.
Makukula formsuz olsa bile potansiyel tehlike ileride.
Zor olur ama kazanırız, kazanmalıyız.

feveran

çok zor bir maç bizi bekliyor inşallah yenen taraf biz oluruz

ErkÇay55

Ekingonun son durumu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.Sakatlığının ne durumda olduğu konusunda kulüpten bir açıklama bekliyoruz.Eskiden Haluk Tan basın sözcüsü olarak Pazartesi günleri açıklama yapıyordu.Taraftarın bilgilendirilmesinin gerektiği düşüncesindeyim.

HoliganSamSunLu

çok riskli bir maç inşallah 3 puanla 7 puan oluruz lig çok çetin geçicek gibi görünüyor taş kibi takım antep 0 çekti ilginç şeyler oluyor özellikle içeride yenmemiz  şart

twitter

samsunluhakan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 27 Eylül 2011, 12:48:42
çok riskli bir maç inşallah 3 puanla 7 puan oluruz lig çok çetin geçicek gibi görünüyor taş kibi takım antep 0 çekti ilginç şeyler oluyor özellikle içeride yenmemiz  şart
üç puanla 8 oluruz demek istedin herhalde arkadaşım bu maçı bende kazanacağımızı düşünüyorum inşallah hoca gene saçmalamazda adamları yerli yerinde oynatır zenke ilk 11 de olmalıdır bence çift ön libero oynayalım derim ben fink ve mustafa yeterli oraya 3 ön liberoya gerek yok

ertugrul

lazar        kemal          bahia            ergün

mustafa       fink

ekingo          domingez           zenke

bance

bence ideal kadromuz böle manisayı bu taktikle yeneriz beyler domingez kanat oyuncusu degil forvet arkasında kullanmalyız onu

twitter

ahmet
lazar kemal bahia ergün
murat fink bülent
ekigho bance zenke

sarp ve fink ikilisini aynı anda oynatmak mantıksız bence

fındık

Şu dominguezi ya oynatmasın yada adamı kendi yerinde oynatsın petko artık

masbene

Alıntı yapılan: twitter - 27 Eylül 2011, 13:06:16
ahmet
lazar kemal bahia ergün
murat fink bülent
ekigho bance zenke

sarp ve fink ikilisini aynı anda oynatmak mantıksız bence
bu kadro guzel bence

5trawberry

27 Eylül 2011, 14:06:48 #72 Son düzenlenme: 27 Eylül 2011, 14:11:15 5trawberry

Ertuğrul
Adem   Kemal   Bahia   Ergün

Mustafa Sarp

Murat   Fink
Zenke                       Ekigho
        Bance

HoliganSamSunLu

kesinlikle çift forvet başlamalıyız bance ve zenke ilk 11 de olmalı lazarın yerine adem kalede ertuğrul

HoliganSamSunLu

ekinko sakat değilmi oynayabilecekmi pazar günü ?