STSL 2011-2012/ 5.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Manisaspor

Başlatan AntZ, 25 Eylül 2011, 20:49:03

« önceki - sonraki »

cembaba

Bana sorarsanız, tribün-yönetim gerginliği bitmeden, düzelmez bu takım...

samet_55

bana görede kazım başkan eline yüzüne bulaştırdı bu işi....ne buya her tarafdara bi polis düşüyo..

Borsalino

seyircinin takımın destege en ihtiyacı oldugu donemde Zenkeee Zenkeee Zenkeee diye bagırmasıdır beni tribunlerden sogutan.

epçeli köylü

trt 3 de hikmet karaman maçı yorumlarken tebere penaltı kullandırmak büyük hata dedi. Adam kendi öğrencisi imiş. Penaltı atamaz dedi. Petkoviç Türk futbolcuları tanımıyor dedi. Bence de doğru. Ne zaman tanır işte o bilinmez...

kaptan 55

iki tane penaltı atamıyosun,acaba bu takımın penaltıcısı yokmu?amatörde bile takımın penaltıcı bellidir bizde her gelen topu alıyor,bir penaltı daha kazansaydık onuda ertuğrul atacaktı heralde?

bu mağlubiyetin faturası ağır olacak gibime geliyor.

bu arada istanbul'da,ankara'da,bursa'da,eskişehir'de,trabzon'da süper lig maçlarının oynandığı hangi illerde bize uygulanan muamele var çok merak ediyorum,millet seyirci bulamaz stadını dolduramazken biz nerdeyse her hafta stadı full dolduruyoruz bu uygulama böyle devam ederse çok değil bir iki haftaya kalmaz bu tribünden herkes elini ayağını çeker.

Jnr.Serkan

Ligtv de samsunsporu konuşuyorlar.Samsunspor taraftarına 10 üzerinden 9 veriyorum müthiş organizeler ancak o yönetimide desteklemeleri gerek gibi birşey söyledi.

diocid

Bence bu maçta ben dahil herkez çok üzüldü, üzüntümüzün sebebi kaybettiğimiz puan değil, ligden düşme korkusu ve o korkunun bizde fobi olarak yerleşmiş olması.Kısaca Manisa bizi evimizde yeniyorsa tepetaklak düşüyoruz demektir.

ahmetsefa55

"Şansımız yoktu"
Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, ''Manisaspor maçında elimizden gelen mücadeleyi ortaya koyduğumuzu ve iyi oynadığımızı düşünüyorum, şanssızlıklardan dolayı mağlup olduk, üzgünüz'' dedi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, dün kendi sahalarında karşılaştıklarını ve 2-1 mağlup oldukları Manisaspor maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Manisaspor maçında iyi bir mücadele ortaya koyduklarını ancak maçta şanssızlığın bir türlü yakalarını bırakmadığını ifade eden Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti:

''Manisaspor maçında elimizden gelen mücadeleyi ortaya koyduğumuzu ve iyi oynadığımızı düşünüyorum, şanssızlıklardan dolayı mağlup olduk, üzgünüz. İyi oynadık ancak üzerimizdeki şanssızlığı bir türlü atamadık. Yalnız üzücü bir durum da bize verilen penaltıydı. Haksız bir penaltıydı. Elimizden geleni yapmamıza rağmen şanssızlıklardan dolayı evimizde mağlup olduğumuz için üzgünüz. İki penaltı kaçırmamız ve sahada takımımızın yakaladığı pozisyonları gole çeviremeyişimiz tam anlamıyla bir şanssızlıktı. Ancak biz Samsunspor Kulübü olarak geçmişe değil her zaman önümüze ve geleceğe bakıyoruz. Manisaspor maçı artık bizim için geride kaldı biz şu andan itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda yapacağımız maçı düşünüyoruz. Hedefimiz milli maç arasını iyi değerlendirerek zorlu İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında iyi bir mücadele ortaya koyup puan veya puanlar almaktır. Biz Samsunspor yönetimi olarak oyuncularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz.''

Samsunsporlu taraftarların Manisaspor maçında yönetime yaptığı hakaret ve maçın ikinci yarısında tribünü terk etmelerine ise Yılmaz, ''Taraftarlarımız kendilerine ve Samsunsporumuza yakışanı yapsınlar. Yönetime ya da bana yapılan hakaretten ben zarar görmem, burada zarar gören Samsunspor olur. Bu yüzden taraftarlarımız, takımlarına ve kendilerine yakışır şekilde destek versinler. Ben Samsunspor Kulüp Başkanı olarak kulübü yasalara ve kanunlara uygun olarak yönetiyorum. Kimse de bana yasalar ve kanunlar dışında bir şey yaptıramaz. Biz yönetim olarak takımımızdan ve şu ana kadar oynanan oyundan memnunuz'' diye konuştu.

Yılmaz, takım olarak zamanla daha iyi konuma geleceklerini, sezon başında belirledikleri hedefe ulaşacaklarını sözlerine ekledi.

http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=8&r=1&hid=99504

sanırım başkanın olanlardan haberi yok.
yanında ki yıkama yağlamacılarda söylemiyolar tabi.
bir an önce başkanı bilgilendirmek lazım.
tabı başkanın tamamen masum oldugunu dusunmek ıstıyorum...

kale5501

kemal sagbek yaratmak domingeze sabretmek murat yıldırımı kenarda bekletmek zenke gibi sag açıkta oynabilecek adam varken sag açık aramak ne iştir ya lazarı niye aldık adem o kadar kötümü ki 18 bile almıyor savaş yılmaz 18 de yok gidiş nereye fink ilk maç hariç çok formsuz ayakta duracak hali yok bance boş kaleye gol atamıyor  of of

özkan

Yasaların dışında iş yapmadığına eminmiymiş sormak gerek beyefendiye  ;)

Ahmeti

Başkanın A dan Z ye her şeyden haberi vardır var olmasınada tahminime görede vali,milletvekilleri ve bazı iş adamlarının baskısı altında kalıyor diye tahmin ediyorum Samsunspor sevgisi ağır bassaydı hepsine bi s...tir çekerdi.

Bıktım artık Samsunspor ismini bir basamak olarak kullanmak isteyenlerden

twitter

5 maçta 5 puan toplamışsınız, az bi başarı olsa-saçma sapan oyun düzeni olmasa yine sineye çekeriz ama..
sen kimsin be hacı bize hesap soruyorsun bu durumda,
sıçtın sıvadın..

samuray

Alıntı yapılan: kutsalforma - 02 Ekim 2011, 23:53:46
Kimse kusuruma bakmasin, hocasimocasi yok bu isin arkadas
eger bir takim 2 PENALTIYI DEGERLENDIREMIYORSA ben futbolcuya hesap sorarim, hocaya degil
iyi tamamda hocanın hiçmi kabahati yok kadro seçimi yanlış yerde adam oynatma bunalırn hesabınıdamı futbolculardan soracaz penaltı kaçar tabi norma ama iki tane birden kaçmaz kardeşim sen hoca olarak bu takımın penaltıcısını veya penaltı hiçmi çalıştırmıyorsun ya ben bile domgezin penaltıyı kalecenin sağına atacağını görüyorum oturduğum yerden dom göremiyor

samuray

bazı arkadaşlar hala hocayı savunuyorlar lig yeni yeni bir takımız diye peki ben o arkadaşlarımıza soruyorum orduspor vede mersinidmanyurdu uzaydan mı geldiler onlar da aynı süreci yaşamadılarmı onlarda bankasyadan gelip yeni bi takım kurmadılarmı onların gösterdiği performansı biz niye gösteremiyoruz hala kemalden sağbek yaratmaya dominguezden solkanat yaryatmaya ç alışan takımı her hafta deği
şik formsuz oyuncuyardan kuran hocanın hiçmi kabahati yok hiçmi penaltı çalıştırmıyor bu takımda takımın belli bir penaltıcısı bile yok ergün geliyor penaltı atıyor lig tarihinde iki gol atmış adam penaltı atıyor ya hayret bi şey hocaya benimde güvenim vardı ama bence kredisihi tüketti gibi geliyor yaptığı yanlışları görsün artık yoksa vakit çok geç olacak bence bu yenilginin tek mimarı hocadır yanlış seçem yanlış yerde adam oynatma tek sorumlusu petkoviç hocadır hoca artık aklını başına al burası patangonya değil samsunspor sana birileri samsunsyporun şanlı tarihini bi anlatsın birileri senin kulağını bi çeksin yoksa 5 sene hasret kaldığımız süper liğ bizim için hüsran oluacak gibi yinemi kabus dolu güner yaşayacaz ya ne hakkınız var bize bu buhranlı kabus dolu lgünleri yaşatmaya uyumayın vakit çok geç olmadan gereken tedbirleri alın yönetim olarak teknik direktörün işine karışılmasından yana ydeğilim ama yeter artık lig maçı oynuyuoruz hazırlık maçı değil bu işin şakası yok artık bu işin ciddiyetini kavramasını bihldirin hocaya uyumayın ya vakit çok geçmeden :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: >:( >:( >:( >:( >:(

orhan

başkan niye eleştirilir anlamış değilim.geçmişi ne çabuk unutuyoruz.adam kulübü ve kulüpçülüğü yeni yeni öğreniyor.bu işleri bilir diye suat çakır tahsin kosif ve isa turanı yanına aldı ama onlarda takımın içine ettiler transfer dönemini boşa geçirdiler takımın 10 trilyonunu çöpe attılar.adnan sezginin gelmesiyle son bir haftada yeni takım kuruldu lütfen biraz daha anlayışlı olalım.