Şirinler Kaldığı Yerden Devam Ediyor...

Başlatan ult55ras, 14 Eylül 2011, 22:48:00

« önceki - sonraki »

engin55

Atilla Cebeci
ARKADASLAR FORZA SIRINLERIN KENDILERINI FESH EDECEKLERI HABERI BENI GERCEKTEN UZDU.GEREKLI KISILERI VE ILGILI MERCILERI ALARAK BILGI TOPLADIM.KONU KESINLIKLE GUNDEM OLUSTURDU.ET TIRNAKTAN AYRILMAZ.UZERIME DUSENI YAPACAGIMDAN EMIN OLUN ...
yazmış..

yilmazselcuk55

15 Eylül 2011, 00:15:13 #31 Son düzenlenme: 15 Eylül 2011, 00:18:20 yilmazselcuk55
Samsunspor- Bize bizlerden başkası dost olmaz.mp4

Bize bizlerden başkası dost olmaz
Ne çok batı ne çok doğu bize uymaz
Ağlasak dünyada tek bir kul duymaz
Sımsıkı sarıl bu birlik yıkılmaz...

Serkan

Gecen seneki tepki yürüyüşünden daha büyüğü daha kapsamlısını yapmak lazım...

ult55ras

tek suçumuz grubumumuzun amacı olan : ''Samsunsporluluk ruhunu, memleketçilik kavramını ve tribün kültürünü yaşatmak.'' galiba

engin55

15 Eylül 2011, 00:35:26 #34 Son düzenlenme: 15 Eylül 2011, 01:00:59 engin55
www.sogutlubahceliler.org Face

Ne Kadar Birbirimizi Yesekde,,,
Ne Kadar Tribünlerde Bir Birimize Girsekde,,,
Biz Bir Bütünüz Biz Bir Aileyiz,,,
O Kalende Dimdik Ayakda Kal ''ŞİRİNLER''

SÖĞÜTLÜBAHÇE

Helal olsun çılgınlara

sadece55

Bunu bekliyordukk işte şimdi yıkılmayızzzz....

yilmazselcuk55

http://www.xn--sportrkiye-eeb.com/haberdetay.asp?ID=7276

Şok | Samsun'da Deprem ! Şirinler BIRAKIYOR ! ...

Türkiye'de Ses Getirmeyi Başaran ve Samsunspor'un muhteşem büyük taraftar gruplarından Forza Şirinler Kapanıyor ...

Samsunspor - Gençlerbirliği Karşılaşmasında 1 Yıl Spor Sahalarından men alan 80 kişi Samsun'da deprem etkisi yarattı.

Samsunspor'un En iyi taraftar grubu ŞİRİNLER'in resmi sitelerinden yaptıkları açıklama şu şekilde ;

ŞİRİNLER OLARAK GRUBUMUZU YARIN FESH EDİYORUZ.YARIN BÜTÜN SAMSUNSPOR TARAFTARLARINI SAAT 15:00 DA DERNEGİMİZDEKİ BASIN AÇIKLAMAMIZA BEKLİYORUZ.BÜTÜN SAMSUN A VE SAMSUNSPOR A SEVDALI OLAN ARKADAŞLARIMIZI YANIMIZADA GÖRMEK İSTİYORUZ BU BİR BİRLİK BERABERLİK OLAYIDIR.

berusa55

Alıntı yapılan: engin55 - 15 Eylül 2011, 00:35:26
www.sogutlubahceliler.org Face
Ne Kadar Birbirimizi Yesekde,,,
Ne Kadar Tribünlerde Bir Birimize Girsekde,,,
Biz Bir Bütünüz Biz Bir Aileyiz,,,
O Kalende Dimdik Ayakda Kal ''ŞİRİNLER''

SÖĞÜTLÜBAHÇE

Helal olsun çılgınlara

Bir musibet bin nasihatten hayırlıdır demiş atalarımız! Güzel şeyler olacak hissediyorum ve eskisinden çok daha güçlü olacağız inşallah!

sersa

Alıntı yapılan: berusa55 - 15 Eylül 2011, 00:38:59
Bir musibet bin nasihatten hayırlıdır demiş atalarımız! Güzel şeyler olacak hissediyorum ve eskisinden çok daha güçlü olacağız inşallah!

ult55ras

akıllı hareket edersek çok daha güçlü çıkabiliriz.

Serkan

Bizi Boğmaya Çalışanlar Karadenizde Boğulacaklar !!! yazmış bir arkadaşımız 10 numara anlam yüklü.

berusa55

Kadir ÇELEBİ

Bende 61 dakika olayı olduğunu düşünüyorum başkanın yapacağı mutlaka birşeyler vardır tabiki ama onlarda korkuyorlar tribünler toplu halde kötü tezahürat yapılması vb durumlar halinde yasaya göre külüple ve başkanla ilişkilendirilebiliyor geçen yapılan külüpler birliği toplantısı bununla alakalıydı zaten.. neticede zayıf olan lobimiz yine biz taraftarların sergileyeceği bütünlük birlik gösterisinden sonra güçlenip en azından bundan sonrası için daha verimli çalışacaktır diye tahmin ediyorum..

kuzey55

bu süreçten aklımızı kullanıp daha güçlü çıkmalıyız...gün birlik olma günüdür...

tebrikler çılgınlara

SAMSUNLU ORUMA 55

Şirinler Samsunspor Taraftar Grubuna Yapılmış Bu Yanlışı Kınıyoruz.. Bu Yanlış Tek Şirinlere Yapılmadı.. Bu Yanlış Büyük Samsunspor Taraftarına Yapılmıştır..