STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

galibiyeti hak edecek bir futbol oynamadık ama beraberlik hakkımızdı
hakem *******,penaltı yok kart yanlış yapması gereken elmandere sarı kart göstermekti

Ahmet Şahin kredisini tüketti,kaç yıllık kalecisin adamın niyetini anlamayıp üstüne doğru gidiyorsan bu işi bırakacaksın...

epçeli köylü

Bizim takımın sorunu mücadele etmiyor.Kız oyunu değil bu. Çok basit mücadeleyi bırakıyor. Gençler maçında da aynıydı. Kıran kırana oynamalıyız. Dişe diş mücadele etmeliyiz. Sanki kız takımı çıkmış sahaya bu nedir ya.

hacettepeli

işten gelip özeti izledim şimdi. ezilmişiz gibi geldi bana bariz üstünlük gs'de. takımımız hiçbir şey yapamamış, 2 pozisyonu var 1 tanesi gol.  .:.:.

binikalamadım

aslında 1-1 bitebilecek bir maçtı cinconda da pek numara yoktu öyle aman aman

hacettepeli

o zaman Ahmet Şahin'in cahilce hareketi bizi mahvetmiş desene yazık oldu emeklere  :(

Gorkem

takım iyi oynamadı ilk yarı,2.yarı biraz toparlandık 1-1 e kadar iyiydik sonra 72 ve 75 de gelen goller yıkıldik,hakemde şerefsizliğini yaptı penaltı kırmızı kart,ahmete gelince kötü bi niyeti yoktu bence ama elmanderin yanından geçip gidebilirdi.

55__Gurbet__55

@ Forza_Samsun_55

Bende maci kahvede izledim.Bütün kavhe okey oyniyordu spikerleri duymadim. Kavhevedeki okey oynayan adamlar bosbosuna küfür megersem adamlar bana iyilik yapmislar.Proglamlar konsunda sana katiliyorum. Hadi diyelim ligtv ve kanaltürk reyting pesinde ama devletin kanali trt bile yanli davraniyorsa dicek pek fazla birsey yok aslinda.Gecen sene 3 saat boyunca stadyum pazarda 4 ezikleri konusuyorlardi. Ondan sonra stadyum manset vardi. Güya bu program anadolu takimlar icindi ama program baslar baslamaz yine ezikleri konusmaya basliyorlardi.

@samsunmania55

Abi asil sene febeyi yendigimiz zaman sansalin yüz ifadesini bekle cünkü sansal febeli. Daha sevkli olur. :D

Jnr.Serkan

Gs taraftarlarının 2-1 yaptıklarında gol sevinçlerinde tellere çıkıp bize hareket yapmalarıda garibime gitti.54le 65 arası müthiş tribünler vardı.Arena Sustu bizi dinliyor diye bağırdık ya işte aynen öyleydi her bağırdığımızda ıslık çaldılar demekki sesimi yeterince iyi gidiyordu.Akustik mükemmel.100 kişi bağırsa bile farketmiyor.Canın Saolsun Samsunum bizim yinede başımızı öne eğdirmedin.Ahmet Şahin sana sadece Saygıdan susuyorum ama yakışmıyor.Bu adam Süperlig kalecisi değil diyenlerle senin için tartışmaya giren bu taraftarı yanıltmaya devam ediyorsun 2 haftadır.

ahmetsefa55

Lusage

Alıntı yapılan: Gorkem55 - 19 Eylül 2011, 00:20:25ahmete gelince kötü bi niyeti yoktu bence ama elmanderin yanından geçip gidebilirdi.

Hiçte geçemezdi. Adam öyle bir gelmiş ve Ahmet'in önüne zıplamışki gelde geç.

YaşarDoğu

samsunmania

YaşarDoğu

Ben bu o.... ç.... korkuyorum abi :( Maçla ilgili yorum falan yazmayacam.Allahım binbir belalarını verir inş.

Kaya

Kuddusinin ne mal olduğunu cümle alem biliyor.Maça atandığında zaten ne olacağı belliydi..

Ama bu akşam sahaya çıkan takım asla benim SAMSUNSPORum olamaz..Bu kadar silik bu kadar maça konsantresi eksik bir maçını takımımızın çok uzun süredir izlememiştim.İlk yarı ne yapmaya çalıştık bilmiyorum..Hoca ve başkan hafta içinde verdiği demeçlerle kendi takımının gözünü korkutmuştur.Bir ligtv spikerinin bilmem kaç yıl öncesi anadolu takımlarının istanbul deplasmanlarında oynadığı gibi oynuyor SAMSUNSPOR demesini kaldıramam ben arkadaş..Birisi başkana ve daha sonra hocaya hangi takımın başında olduklarını hatırlatmalı.. :kafa:

Gençlerbirliği ile oynanan maçın ilk yarısındaki gibi oynasın bu takım isterse yenilsin.Bir kimliğimiz olmalı ama malesef yok..Hocanın idmanlarda oyuncularına öğrettiği taktik ve saha içi dizilişten eser yok.Gürcü acil yetişmeli Bahia asla bir stoper değil bana göre.Ahmet Şahin ona gösterilen sevginin karşılığını bu 2 maçla verebilmiş mi bir düşünsün.

Bizim SAMSUNSPORumuz bu değil.Bizim için tek büyük SAMSUNSPOR ama bunu futbolcular,teknik kadro ve hatta başkan ve ekibi şuan için idrak edebilmiş değil..Bu tarz maçlara büyük! takımlarla oynuyoruz düşüncesiyle çıkarsan bu şekilde ezilirsin..Kendi oyununu oynayamazsın,maharetlerini gösteremezsin.. Çok sinirliyim sanırım aynı cümleyi maçtan sonra defalarca söyledim,üstte birkaç kez yazdım yine yazıyorum.. Bizim SAMSUNSPORumuz bu değil...

mehmet yılmaz

Gol, golün sevinci ve Arena'nın sus pus olup bizi dinlediği o 10-15 dakika çok güzeldi.
Tribünlerimiz güzeldi.  
Bunların dışında özellikle Ahmet, Kuddusi ve bir-iki GS'li oyuncu hakkında aklımdan geçenleri yazarsam foruma ayıp etmiş olurum herhalde,
Çarşamba telafi ederler inşallah.

Bizim tribünü gösteren bir foto yok mu ayrıca?