STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Kaya

Felipe Melo oynamamalıydı kesinlikle görüntüler net..Ayrıca çarşamba günü Colman da oynamamalıydı ikinci sarıdan ama o da oynayacak..Burası süperlig  :kafa:

sosaka

isyan

Alıntı yapılan: muhalif - 19 Eylül 2011, 00:51:07
herkes kendı derdınde tabı ama bakmak ısteyen baksın

http://www.gencfb.org/fenerbahce/haber/pfdk-ve-mhk-goreve/3783/
bir bunlar eksikti daha dün kendiniz hakem hatasi ile penalti kazandiniz, madem temiz futbol istiyorsunuz, dünkü hatayida yayinlayin. Her hakem 4 malum takimlarini tutuyor bu bilinen bir gercek zaten  >:( :kafa:

holigan5565

Alıntı yapılan: muhalif - 19 Eylül 2011, 00:25:26
beyler sesımız fln geldı mı ya tv ye ?

kardeşim sesiniz ilk yarıda zaman zaman geldi ama golden sonra yediğimiz gole kadar mükemmeldiniz stad sustu sizi dinledi hele o 61.dakika tezahüratı çok net geldi.gslılar her sesiniz çıktığında sadece ıslıkladılar.
maçagelince ilk yarı hiç yoktuk sahada ve açıkcası korkakca oynadık ikinci yarıda golü attıktan sonra kendimize geldik.gsın golleri onlar için tam zamanında geldi çünkü ilk goldede 2.goldede bir 5-10dakka daha gelmese gol maç bizim istediğimiz şekle doğru gidiyordu.ama şans olarak tam istedikleri zamanda attılar.
Ahmete gelince seni bu taraftar çok seviyor ama son 2 maçtır konsantre eksikliğin var yediği ilk golü top gelirken ahmet bunu çıkarır dedim ama yanılttı.penaltıya gelince elbette herkes şunu biliyorki aynı pozisyonu gs kalecisi yapsa hakem penaltı veremezdi.ama Ahmet sende yapmıcaksın o hareketi.hakeme o fırsatı vermiceksin.Ama kırmız kart tam bir komedi dirsek mi attı yumrukmu attıki kırmızı?ama ahmet dikkatsizliğini yenmezse git gide kendini bitirmeye gidiyor.arkasındaki kaleci ertuğrulda hani bernde varım dedi maçta.

jurista

Maç hakkında yorum yapamayacak kadar moralsizim.Yalnız her şerden bir hayır çıkarmak lazım.Mesela,Ahmet Şahinin yokluğunda kaleyi beyin olarak daha dinlenik ,fiziken daha taze ve geleceğini henüz garanti altına almamış genç bir eldivene teslim edip bir müddet ona sabretmek gerekir.
Belki kısa vadede sorunlar yaşanabilir ama uzun vadede kazançlı çıkacağımız kesindir.

YaşarDoğu

19 Eylül 2011, 01:30:57 #697 Son düzenlenme: 19 Eylül 2011, 01:35:34 YaþarDoðu

Sioux

Arena sustu bizi dinledi
İstanbul'daki en kırmızı-beyaz deplasmanımızdı bence.
Şu Fatih Terim ukalasına haddini bildirmek şazımdı ama Samsun'da olacak o iş.

SametYılmaz55

şoku atlatamadım desem yeridir :( :( :( kendini beğenmiş cinconlulara haddini bildirecektik aslında.bunun sinyalleri geldi ıslıkladıkları,küfür ettikleri,günah keçisi ilan ettikleri Mustafa Sarp çok güzel cevap verdi hepsine ama devamını getiremedik maalesef.Şu an içimden çok şey yazmak geliyor özellikle kuyruk acısı olan hakem müsveddesine,karakter yoksunu elmandere pozisyonun devamında bir .ok varmış gibi triplere giren gökhana ve bu maçın baş kahramanı olan Ahmet Şahin'e ama susmak benim için en iyisi şu an.telefonda ne kadar gsli arkadasım varsa hepsinin numarasını engelledim çünkü bu maç hakkında artık konuşmak yada bir şey duymak istemiyorum >:( >:(

doðan

Bende maçla ilgili yorum yapmak istemeyenlerdenim..
ben taraftarımızı yorumlayayım, keşke profesyonel bir makinam olasaydı da size görüntü aktarabilseydim..
işim geregi istanbulda olunaca bir davetiye edinerek seyircimizin tam karşı kısmında öaçı izleyebildim , sesimiz çıkıyormuydu diye soranlara ben tüm tezahüratlara katıldım ve hepsini gayet net duydum, hele golden sonraki o bütünlük ve atmosfer müthişti ,
matador başkan verdiğim sözü tuttum ve golde bağırdım ve havaya zıpladım gs lilerin ilginç bakışları çokda umrumdaydı yanii..

maça biraz olsun deyinecek olursam ..
ilk yarı sahadaki takımım neredeydi merak içindeyim..
Lazaar ... sahanın en kötüsü sana bu kadar güvenilirken elinin ayaının dolaşması pas vermek den aciz bir hali ilginçdi
Ahmet şahin... sana güvenmek se sıkıntı ben bu saat dahil sana hiiç güvenmiyorum ...gözümün önünde yaptın hareketi .. evet ağır karar ama sende mahallenin külhanbeyi aga babası değilsin ..
acemiler mangası lafını bu sitede ikinci kez kullanıyorum ..gördüğüm kadarıyla daha çook yolumuz var ... hadi hayırlısı ..

lucapicola

İlk golde Ahmet yine yanlış adım attı. Normalde yenecek gol değildi. Daha topun nereye gideceğini görmeden tahmini olarak bir köşeye adım atarsan böyle basit gol yersin.
     Penaltı pozisyonuna diyecek birşey yok, adam seni attırmak için üzerine koşuyor sen de tabi hay hay diyosun , yazık çok yazık... Bu kadar çabuk kredisini tüketmemesi gerekiyordu. Tecrübeli dedik ama amatörce hareketlere devam ediyor. Kendine gelmesi için bir süre dinlendirilmeli.
     Çarşambaya bu maçı telafi edecek skor alacağız. G.Birliği maçının ilk yarısı gibi oynadıkmı bizi kimse durduramaz.

sosaka

King Of The North

Takım ilk 30 dakika sahada yoktu, tamamen sahamızda kabullendik maçı, bu da rakibin sürekli üstümüze gelmemize ve saçma sapan bir gol yememize sebebp oldu, sonradan iyi toparladık ama, yediğimiz 2. gol, Ahmet Şahin'in bir anlık gafleti ve hakem ama insan müsveddesi olan Kuddusinin sayesinde belki de puanla döneceğimiz deplasmandan elimiz boş döndük, tribünlerin sesi özellikle goldan sonra TV ye kadar bayağı bir ulaştı, tüylerimiz diken diken oldu, son bir lafim yayıncı kuruluşa, her ne kadar Samsunspor taraftarı kendilerine ayrılan bölümü tamamen doldurmuş demesine rağmen sürekli cincon tribünlerini göstermesi, bizim tribünlerin ise dolu olmayan yerlerini göstermesi hiç de ahlaki değildi. O kadar moralim bozuldu ki hemen eve gidip yattım, spor programı da izlenmiyor mağlup olunca.