Kazım Yılmaz ve Yeni Yönetimden Bilgilendirme Toplantısı

Başlatan salihcakir, 17 Mayıs 2011, 18:32:32

« önceki - sonraki »

Turuncu

Kanals yaptı yine yapacağını  >:(

GökhanÇağlar

neyse giden arkadaşlar vardır onlardan detaylı rapor bekliyoruz..

Ollivanders

Pis gaza geldik yalnız. Bir tarafım inanmak istiyor ama diger yanım istemiyor.Bekleyip gorecegiz.

cembaba

Şu olayın detaylarını iyice yazın abilerim. Nasıl oldu bu süreç şimdi

Ollivanders

Yarından itibaren butun futbolcularımızla gorusmeye başlanacagı soylendi. Şuan için en onemlisi bu. H.kalpar hakkında da net birşey soylemediler ve yuvarlak konustular.

AntZ

Sivas-Fener maçı biletleri satışa çıkmış beyler tükenmeden alın, Allah razı olsun aks tv den onlarda olmasa öğrenemeyeceğiz, budur yayıncılık...  :(

engin55

samsunspor tv olsa ne güzel olurdu.

AntZ

İstanbul takımlarının kanalı ntv spor kendi takımlarının malzemecisi basın toplantısı düzenlese yayınlar, bizim kanallar Samsunspor, hatta ülke futbolunun tarihini değiştirecek toplantıyı kıytırık haberleri yüzünden yarıda kesiyor.

Gökberk55

beyler ben izlicem diye tv başına geçtim uyuya kalmışım bi özet geçicek yokmu  :)

Ertuğrul Sağlam

Kazım Yılmaz konusunu Genel sohbet başlığından ayırıp,Yeni bir konu başlığı altında tartışsak iyi olur sanırım. Burada konular karışıyor.

twitter

Üründül elime gonuşş !!

Sırf sen seviyorsun diye sırtımızı sahaya dönüp destek veriyoruz takıma onları yazdığın yok  :)

samuray

ya toplantı bittimi devam ediyormu akstv yayını canlı veriyormu neler konuşuldu bilen varsa kısaca özetliyen olursa

babasamsunlu

Raat olun..Havada Şampiyonluk kokusu var ;)

İşin şakası bir yana inşallah dedikleri kadar iyi niyetlidirler..
Eğer öyleyse gerçkekten bu takım bir kaç sene içinde şampiyon olur..
Toplantı çıkışıda söylediğim gibi..
Bu tip bir yönetim ile ya Şampiyon oluruz yada Kocaeli gibi..
Ortamız olmaz bundan sonra ;)

cembaba

Bu tip bir yönetim derken abi? Nasıl yani. Kesin olarak başkanlığa Kazım Yılmaz aday, yöneticilerde futbolcular ile mi görüşüp takımda tutmaya mı çalışacaklar.

Uğur Yıldız

ya birisi kısaca neler oldu sölesin izleyemedik AQS tv yüzünden >:( >:(