Bank Asya 1.Lig 33.hafta / Gaziantep B.B - Samsunspor'umuz: 3-1

Başlatan Forvetim, 30 Nisan 2011, 22:29:54

« önceki - sonraki »

Ajan

havzalı55

55.hakan

berusa55

Bilet Fiyatları Belirlendi

Bank Asya 1. Lig'de, 8 Mayıs Pazar günü oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor maçı bilet fiyatları belirlendi.

Gaziantep Büyükşehir Kulübü'nden alınan bilgiye göre, Pazar günü saat 14. 00'da Kamil Ocak Stadı'nda oynanacak olan maçın bilet fiyatları kapalı A, B 5 TL, Maraton 3 TL, kale arkası ise 2 TL olarak belirlendiği bildirildi.

:D :D

Ahmeti

şampiyonluk için çok önemli bir maç olacak en azından bir puan alıp rize maçında rizeli eşliğinde sezonun en rahat maçını izlesek

fındık

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 04 Mayıs 2011, 17:03:29
şampiyonluk için çok önemli bir maç olacak en azından bir puan alıp rize maçında rizeli eşliğinde sezonun en rahat maçını izlesek

Rizeli vardıya ah o rizeli hesabı mı :D

TeRMeLee

kuzey55

Ahmeti

trt nin bazen böyle saçmalıkları oluyor işte kos koca şampiyonun maçını git trt 6 da ver hiç olacak işmi

Belki şampiyonu tüm TÜRKİYE izlemek isteyecek vatandaşa niye zorluk çıkartıyorsun

İnşaallah trt 3 olayı doğrudur

maviay55

minci

Arkadaşlar Samsunspordaki pirim sistemi alınan puana göre olduğunu Halük Tan söyledi. Bu durumda futbolcular daha çok prim almak için asılacaklardır. Bu yüzden Takım maçı yine kazanacak. Bu durumda sevinelimmi üzülelimmi. Bilmiyorum. Yönetim açısından tercihleri daha az pirim ödemek yani yenilmek, bizler içinse bu maçı kazanmak.  :D :D :D

berusa55

orucreis

benim fikrim 85.dakkaya kadar berabere gitsin mersin maçından gelen habere göre de maçı ayarlayalım mersin puan kaybederse maçı verelim son maç rizeye çakalım mersin puan kaybetmezse alalım yada berabere bitsin ama son maç gene rizeye çakalım  :D :D ;D ;D

TeRMeLee