Bank Asya 1.Lig 33.hafta / Gaziantep B.B - Samsunspor'umuz: 3-1

Başlatan Forvetim, 30 Nisan 2011, 22:29:54

« önceki - sonraki »

celebi

fındık

Dünyada en az mağlubiyeti bulunan takımız beyler kendinize gelin :D

ahmetsefa55

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Mayıs 2011, 16:35:57
organizasyon olmıcak mı ?

Gerçekten ya, eğer organizasyon olmayacaksa ben de tek gitmem Antep'e, İstanbul'dan dönerim.
Şampiyon, yalnız mı kalacak?  :-*

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Mayıs 2011, 16:47:29
Gerçekten ya, eğer organizasyon olmayacaksa ben de tek gitmem Antep'e, İstanbul'dan dönerim.

Lütfücan ve Dedesi Orada olacak.. ;)

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Mayıs 2011, 16:47:29
yalnız kalmaz abi Grup Çukurova55'in bir alt grubu Grup Antep55 temsilcisi sercan55 var orda ;D ;D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Mayıs 2011, 16:49:21
yalnız kalmaz abi Grup Çukurova55'in bir alt grubu Grup Antep55 temsilcisi sercan55 var orda ;D ;D

bak görüyonuzmu sömürgeci düzen kurmaya çalışıyor keltoş ... var bunun damarlarına akan kanda bir bozukluk  >:( >:(
alt gurupmuş muş  >:( >:( >:(

beşnumara

Serdar baliyi(bi gaptırıver şuna bee :) ) örnek alıyorum abi.Abiler abiliğini bilecek küçükler küçüklüğünü bilecek  ;D ;D

babasamsunlu

Serdar bali bali çeke çeke beyni dönmüş ne konuştupunu bilemiyorda koskoca Samsun medyasınadn Samsunspor camiasınan bir tpki gelmiyor..Bence ço kdaha vahim bir şey bu..

Sana gelince sen bir kelsin ve kel olarak kalcaksın...Beter ol keltoş :D :D :D

beşnumara

Takım şampiyon oldu ya keyfin yerinde.Herkese sataşıyon.Benm keyfim yerinde mi hiç sordun mu :P

babasamsunlu

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Mayıs 2011, 17:02:40
Takım şampiyon oldu ya keyfin yerinde.Herkese sataşıyon.Benm keyfim yerinde mi hiç sordun mu :P

La derdin ne anlatmıyon ki.. Kelmisin nesin..
Derdini söylemeyen derman bulamazmış ;)

Ayberk

Kadir ÇELEBİ

5 yıl bekledik bir çok takımdan daha fazla sıkıntı çektik sıkıntıya göğüs gerdik şimdi son kalan 1 deplasman ve içerde bir maç garantiledik diye mutluluğumuzu doyasıya yaşamayacakmıyız..

ahmetsefa55

evet organıze olması gereklı dıye dusunuyorum sezonun son macında belkıde sampıyon olacagımız macta orada olamamak takıma da camıaya da ayıp olur dusuncesındeyım.ımkanı olanların gıtmesı gereklı

Musti

AlıntıÇoruh: "Birinci bitirmek istiyoruz.."

Samsunspor Kulübü Asbaşkanı Ömer Çoruh, ''Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından 1 puan alıp ligi birinci bitirmek istiyoruz'' dedi.

Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor, hafta sonu deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan idmana memleketi Gaziantep'de bulunan teknik direktör Hüseyin Kalpar katılmazken, futbolcular antrenör Bahattin Güneş gözetiminde çalıştı. Antrenmana sakat olan Billy Mehmet dışında dışında tüm oyuncular katıldı.

Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda oyuncular, koşunun ardından ayak tenisi oynadı. İdmanı Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Eskişehir'den Samsun'a gelen öğrenciler de izledi.

Ömer Çoruh, Samsunspor'un sezon başından itibaren hedeflerinin olduğunu söyledi.

Sezon başında ilk altıyı hedeflediklerini ifade eden Çoruh, şunları kaydetti:
''Göreve geldiğimizden itibaren kulübün önce mali yapısını, sonra oyuncu kadrosunu değiştirerek güzel bir ortam yarattık. Geçen sezon bizim için biraz şanssız geçti. Ancak bu yıl istediğimiz hedefe ulaştık. Artık son iki maçımız kaldı. Özellikle de Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında sahadan puan veya puanlarla döneceğimize inanıyorum. Takımımız formda ve moralli. Artık Süper Lig'i garantilemişiz. Ama en azından Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından 1 puan alıp, ligi birinci bitirmek istiyoruz. Oyuncularımız da aynı şeyleri arzu ediyor. Dolayısıyla bu maçta ya beraberlik ya galibiyet almak istiyoruz. Son maçımız kendi sahamızda tamamen bir şölen havasında geçecek. Sonuç itibariyle o maça da galibiyet için çıkacağız. Şartlar ne olursa olsun oyuncularımız Samsunspor kimliği ve forması ile çıkacaklar ve şehrimize yakışır bir şekilde oynayacaklar ve o maçtan da galip ayrılacaklar.''

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ise ligin bitimine 2 hafta kala Süper Lig'e çıkmayı garantilemenin sevindirici olduğunu belirterek, ''Ancak önümüzde iki tane daha önemli maçımız var. İnşallah şampiyona yakışır bir şekilde oynayacağız'' dedi.

Hafta sonu deplasmanda oynayacakları Gaziantep Büyükşepir Belediyespor maçından galibiyetle ayrılmak istediklerini kaydeden Çakır, ''Rakibimizde ligin iddialı takımlarından. Sahamızda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u mağlup etmiştik. Şimdi bu maçta da tam kadro saha çıkıp yenmek istiyoruz. Şu an Billy Mehmet, Abdülaziz ve Ufuk'un hafif sakatlıkları var. Ancak, Abdülaziz ve Ufuk'un durumları ciddi değil. Onların da maç gününe kadar hazır olacağını düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20110503/coruh_birinci_bitirmek_istiyoruz.html