Bank Asya 1.Lig 33.hafta / Gaziantep B.B - Samsunspor'umuz: 3-1

Başlatan Forvetim, 30 Nisan 2011, 22:29:54

« önceki - sonraki »

seskat

Alıntı yapılan: berusa55 - 06 Mayıs 2011, 00:56:25
La hayır kırk yılda bir teşrif edip bir de böyle saçmalamazlar mı hasbinallah yaa  >:(

40 yılda bir gelmiyorum, hergün burdayım.

berusa55

Her gün burdaysak düzgün yazalım o zaman dostum. Ben yaptığın paylaşımlara bakarım nerden bilelim her gün ekran başında olduğunu. Satmak kelimesi gerçekten olmamış. Şu yanlış anlamalara mahal verecek kelimeleri yazarken az dikkat edelim ucu başka yerlere gidiyor sonra.

seskat

tamam yanlış şekilde ifade ettim kendimi. özür dilerim.

Ayberk

İlla ki iddiaya bulaşacak olsam, futbolcu olsam, 3.70ten kendi takımıma oynar, çıkıp dişe diş kana kan oynarım mesela :D

Kaldı ki, bizimkiler böyle şeylerle uğraşmaz. Zaten açıklama da gelmiş gerçi... ;)

emre

Galip Emice iddiadan alacaklarından daha çok veriyor zaten yendikleri takdirde  ;D

Tufan

iddianın her zaman yaptığı çakallık bunlar 1.45 1.5 bunlar çok tuzak oranlar amaç "baba banko 1 bu maç Samsun çıktı zaten oynamazlar" diye düşündürüp kasanın kazanmasını sağlamak şahsen her türlü 02 oynayacam bizim maça.

berusa55

AlıntıMesleğe ihanet etmem
[ 06.05.2011 ]

Kalan iki maçta da hiçbir dedikoduya meydan vermemeleri gerektiğini söyleyen Hüseyin Kalpar, "Mesleğine ihanet eden bir görüntüde olmamalıyız. Kazanmak için sahaya çıkacağız" dedi.Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, iş ciddiyetinden uzaklaşmaları durumunda bundan zarar göreceklerini söyledi. Hem kendisinin, hem de futbolcuların bunun bilincinde olduğunu söyleyen Kalpar, "Hiçbir şekilde dedikoduya meydan vermemeliyiz. En iyi kadromuzu sahaya çıkartıp elimizden gelen mücadeleyi sergileyeceğiz. Benim Gaziantepli olmam bu fikrimizi değiştirmez. Mesleğine ihanet eden bir görüntüde olmamalıyız. Futbolcularımla iki gündür bu konular üzerinde toplantılar yapıyoruz. Hem Antep, hem de Rizespor maçlarına kazanmak için çıkacağız" dedi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=77332

>l< >l< >l< >l< >l<

5trawberry

İddaanın Gaziantep B.Bld'ye ye verdiği oran gerçekten çok düşük.
Bu Samsunspormuz dışında gelişen bir olay, bunu Samsunspor'umuza bağlamak yanlış.
Ama Samsunspor'umuz bu hafta galip gelip, Sampiyonluğu garantilerse..

Gelecek hafta siyasetin devreye girmesinden çok korkuyorum.

Ayberk

Takım hangi otelde kalacak acaba, bi ziyaret etseydik :)

eren55

Biz bu maçtan her türlü puan alırız.İddia falan hikaye.İsterse 10 oran versinler.

Sonuna Kadar 55

hiç farketmez bu saatte sonra yeiznmek puansız dönmeyiz.

55(tuncay)55

sezon başından beri yaptıgım iş her hafta sonu en az bir kuponuma samsunsporumu yazıyorum yine yazıcam :D

kalptenþimþek

jean

kendisine ayni soruyu sormustum anteple samsun oynasa gonlunuz antepten yanna olurmu diye profesyonellikte oyle sey olmaz dedi

ugurozkan

Alıntı yapılan: berusa55 - 06 Mayıs 2011, 14:18:34
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=77332

kalpar'a böyle soru sordularsa çok ayıp etmişler. herhalde yani gaziantepli diye rakibe kıyak yapmayacak.
kalpar oraya bir puan için gitmiyorsa hiçbir şey bilmiyorum :) adamın deplasmanda bir puan anlayışı yüzünden rahat yeneceğimiz takımlara karşı şut bile çekmeden döndük.
ligin şu durumu yüzünden rahat maçlarımızda bile as kadroyla oynayacağız gibi. rotasyon zor gözüküyor. neyse hakedenin çıktığı temiz bir lig olsun yeter diyelim.