Bank Asya 1.Lig 32. Hafta / Samsunspor'umuz - Güngören Belediye: 3-0

Başlatan özkan, 24 Nisan 2011, 16:29:06

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Yüksek bir para cezası almamız bekleniyormuş...
Saha kapatma düşük ihtimalmiş.
Zaten olması gereken de bu.

özkan

Lannnnn dur-du-ra-ma-ya-cak-sı-nızzzzzzz biziiiiiiiiii !!!!!! >:( >:( >:(

LisandroLopez

minci

Onlar değil biz kendimizi durdurmaya çalışıyoruz. İki kıçıkırığın yaptığı şeye bak. Çorbanın içine koca sineği attılar. Oysa şimdi bizler neler konuşacaktık. Nasıl havaya girecektik. Allah kahretsin. Ben bu anı tam 5 yıl büyük bir acı ve ızdırap içersinde bekledim. Onlar yakalasam boğacam >:( >:( >:(

Kabus

Bizi de ilgilendiren bir maç. Umarım Samsunspor, bu maçı rahat bir şekilde kazanır.

Başarılar Samsunspor.

CurvaSs

Alıntı yapılan: Kabus - 26 Nisan 2011, 18:10:00
Bizi de ilgilendiren bir maç. Umarım Samsunspor, bu maçı rahat bir şekilde kazanır.

Başarılar Samsunspor.

allahın izniyle kazanacağız kardeşim. : ) o zaman hem sizin için iyi oluyor, hem de bizim için kral oluyor.

bitsin şu çile artık.!

havzalı55

berusa55

Henüz değil. Durum netleşsin hemen satış noktalarında satışa verilir. Teyakkuzda beklemek lazım  :D

KareAs55

Tribündergi'ye göre

14:00 Samsunspor-Güngören Bld & Mersin İY-Kartalspor / TRT 1 (Dönüşümlü)

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=76880

ahmetsefa55

CurvaSs

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 26 Nisan 2011, 18:38:30
Tribündergi'ye göre

14:00 Samsunspor-Güngören Bld & Mersin İY-Kartalspor / TRT 1 (Dönüşümlü)

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=76880

tribündergi diyorsa doğru diyordur. ama bana koyan, maçımızın şu salaklarla dönüşümlü yayınlanması.

ama farkeder mi? tribünlerimizi izlerler, iç geçirirler.

Forvetim

engin55

berusa55

Sonuca bağlananlar veriliyor orda. Geçen haftaki olayları karara bağlamışlar. Bizden savunma istendi daha. Büyük ihtimalle Perşembe açıklanır.

YaşarDoğu

güngören maçını canlı canlı izlemek ayrı bir zevk olacak. İstanbulda oynanan karşılaşmaya nazaran daha sert ve G.Belediyede oynayan 61 numaralı topcuyu da kırmızı kartla attırmak lazım.

En az 3 atmalıyız Zenkesiz olarak.