Bank Asya 1.Lig 32. Hafta / Samsunspor'umuz - Güngören Belediye: 3-0

Başlatan özkan, 24 Nisan 2011, 16:29:06

« önceki - sonraki »

berusa55

En geç Perşembe... Bu hafta tüm maçlar Cumartesi oynanıyor o yüzden Çarşamba günü de açıklanabilir Bank Asya Birinci ligi maçlarını ilgilendiren kararlar...

samsunluhakan

ya neden cumartesi pazar günü yapın maçıda gidelim yaa cumartesi toplantı var off.

King Of The North

mehmet yılmaz

TFF, faks geçmiş, savunma istemiş kulüpten.
24 saatlik bir süresi varmış savunmanın.
En geç persembe karar belli olur
Ceza alacağımız kesin ama inşallah ağır bir para cezasıyla kurtarırız. :(
Bu arada Orduspor'un da ceza alması bekleniyormuş.

berusa55

İnşallah güzel bir savunmayla sadece para cezası alır ve haftasonu yaşayacağımız şölene hazırlanırız...

zenke

gerçekler anlatılırsa sahamızın kapatılacağını sanmıyorum.

Ekrem

doğru düzgün bir savunma yaparlarda  kapanmaz inşallah

berusa55

s_uzunkaya

celebi

mersin kartal maçı ile sanırım dönüşümlü olacak yayın akışına göre

erdem

beyler gazete de bazı samsunsporlu taraftarlar da abartıyor..saha kapanacak kadar olay olmadı orda..sahaya rakı şişesi atılmadı,kimse bıçaklanmadı,maç esnasında kimse sahaya atlamadı...maç bittikten bi saat sonra başladı olaylar ki o sırada gözlemci de yoktu..ordusporun çektiği fotolar stad boşken çekilmiş?paslanmış çiviyi gösteriolar,orda kum da var belli ki inşaat çalışması yapılıo,bizle alakası yok bence.kırık koltuklar da o kadar çok değildi,biz de de fotoalr var sonuçta..abartılmasın bence,para cezası gelir sadece

kuzey55

görüştüğümüz birkaç yetkiliden sonra böyle bir düşünce ağır bastı bizde de...ayrıca gözlemci oradaydı ve yaşanan olayları da not aldı.

biz sahamız kapansın istiyoruz o yüzden abartıyoruz.siz daha iyisini bilirsiniz...

SametYılmaz55

inşallah para cezasıyla yırtarız.Şampiyonluk maçına çıkarken seyircinin olmaması çok kötü olur :( :( :(

berusa55

AlıntıGeçen hafta sonu Samsunsporlu bir grup taraftarın Orduspor maçı sonrasında taşkınlık yaptıkları iddiası üzerine PFDK tarafından kulübe herhangi bir ceza verilip verilmeyeceği sorusu üzerine Samsunspor Kulübü Futbol Şubesi Sorumlusu Suat Çakır, şunları kaydetti:

"Maç sırasında cezayı gerektirecek bir olumsuzluğa şahit olmadık. Maç bittikten çok daha sonra yaşananlar için bir ceza verileceğini de düşünmüyorum. Biz herhangi bir ceza gelmesini beklemiyoruz. "

Stoper

Alıntı yapılan: berusa55 - 26 Nisan 2011, 14:22:45
Süper basınımız yine devrede aferin aferin devam edin  >:(

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=56619

Bu denge gazetesinin kime çalıştıgına anlam veremiyor . Sadece bu haber için değil yayınladıgı haberler çok tuhaf !! almıyorum,aldırtmıyorum !