Bank Asya 1.Lig 32. Hafta / Samsunspor'umuz - Güngören Belediye: 3-0

Başlatan özkan, 24 Nisan 2011, 16:29:06

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Antep Belediye bugün vasatı geçemedi.TKİ de çok formsuz,kaldı ki ben kötü bir takım olduklarını da düşünüyorum.3 ihtimalli maç.Biz önce Güngöreni yenelim,gerisi öyle ya da böyle gelir.

KareAs55

Bence kartal miye çelme taksın

İlk 2  Samsunspor ve antep olsun  nasıl  :)

berusa55

Hesap çok basit artık şu durumda net olarak son kez yazalım:

Güngören'i yendiğimizi varsayarak o gün aynı saatte başlayacak maçlarda TKİ, Antep Belediye'den puan-puanlar alırsa veya da Kartal, Mersin'den en az bir puan koparırsa Samsunspor'umuz resmen Süper Lig'de inşallah.

davidsavage

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Nisan 2011, 23:32:54
Hesap çok basit artık şu durumda net olarak son kez yazalım:

Güngören'i yendiğimizi varsayarak o gün aynı saatte başlayacak maçlarda TKİ, Antep Belediye'den puan-puanlar alırsa veya da Kartal, Mersin'den en az bir puan koparırsa Samsunspor'umuz resmen Süper Lig'de inşallah.

İnşallah Ersin abi,bu hafta bol bol dua edelim,ve de stadımızın kapanmaması konusundada dua etmek gerekiyor :-X

zenke

rahat olun tavşanlı evinde namağlup. bu maçta da yenilmez. ayrıca bolu da hoca değiştirdi mersine çelme takarlar bence. yani iş bize kalıyor alırsak inşallah matematiksel de garantileriz.

berusa55

Aynen kardeşim yalnız ufak bir düzeltme; Mersin - Kartal bu hafta Bolu değil ;)

zenke

biliyorum yani şampiyonluğu da haftaya garantileriz demek istedim :)

Ollivanders

biz hepsinde berabere kalsak bile çıkıyoruz rahat olun :) Rehavete kapılmadan tek tek geçmeye devam :D

berusa55

Alıntı yapılan: zenke - 25 Nisan 2011, 23:56:42
biliyorum yani şampiyonluğu da haftaya garantileriz demek istedim :)

Vallahi bana kalırsa Mersin'e Kartal çelme takabilir belki ama Bolu çok zor bee...

beşnumara

Antep belediye eğer tavşanıyı yenmek isterse hatta çıkmak isterse süper lige çıkar beyler öyle bir takım bu belediye.
Kartal düşmek istemiyorsa mersinden mutlaka puan alması gerekiyor.
Bolu payofflara kalabilmesi için kalan 3 maçını da kazanması gerekiyor.
Biz öyle veya böyle kalan 3 maçtan 3 puan alırız.Bana kalırsa mersin çıkacağına ilk 2den antep belediye çıksın daha iyi.

sadece55

evet seneye en azından ilk düşecek takım belli olur  >l<

Ollivanders

Abi bu maçtan korkuyorum :) hemde fenaaaa ::) Ayrıca Fark yeriz... ( toteme devam

özkan

güngörenliler sahaya bordo mavi çıksın,daha zevkli bir galibiyet olacak o zaman  :D

Akyol

CurvaSs

geçmiyor günler.. :(

bu arada şu stadımız kapanmasa harika olacak. pfdk kararlarının ne zaman açıklandığını bilen var mı?