store'de görmek istediğimiz ürünler

Başlatan Ahmeti, 08 Nisan 2011, 11:37:24

« önceki - sonraki »

Ahmeti

arkadaşlar yabancılar pazarı ( rus pazarı ) girişindeki yeni yapılacak store'mizde görmek istediğiniz ürünleri buraya yazmanızı istiyorum.

On gün sonra burada istenilen ürünleri yazıp store'den sorumlu harun abiye verceğim oda samsunspor yönetimine taraftarın store'de görmek istedikleri diye sunacak.

binikalamadım

Serkan

armalı kravat;
armalı kol düğmesi;
samsunspor arması olan eski rozet'ler

celebi

Alıntı yapılan: Serkan - 08 Nisan 2011, 11:39:23
armalı kravat;
armalı kol düğmesi;
samsunspor arması olan eski rozet'ler

ben tam bunları söyleyecektim

Ayberk

Daha önce de dediğim gibi, hazır şampiyonluğa gidiyoruz, bu sezonun kahramanlarına özel tişörtler yapılabilir. Ahmet Şahin olsun, Kemal olsun, Hakan Bayraktar, Zenke, diğerleri... Hak ettiler sonuçta. Bir de Zenke ve Ahmet'in özel ürünleri olursa, satışları da iyi olur diye düşünüyorum

özkan

takım elbiseden boxer'a,ayakkabıdan iplikli atkıya,esofman takımlarından sortlara tshirtlere,kravatlardan gömleğe atlete,erkek için her yapılan ürünün bayanlar için olanları, kozmetik ürünleri,makyaj malzemeleri,havlulardan perdeye,kendi formanı yarat bölümünden kendi esofmanını yap tshrtini yap vsvs yeniliklere,kol saatine,akla gelebilecek her türlü aksesuara..

Yeterli mi ?  ;)

binikalamadım

arma baskılı düz penye yazlık tişörtler çok satılır bence

Serkan

Alıntı yapılan: özkan17 - 08 Nisan 2011, 11:43:14
takım elbiseden boxer'a,ayakkabıdan iplikli atkıya,esofman takımlarından sortlara tshirtlere,kravatlardan gömleğe atlete,erkek için her yapılan ürünün bayanlar için olanları, kozmetik ürünleri,makyaj malzemeleri,havlulardan perdeye,kendi formanı yarat bölümünden kendi esofmanını yap tshrtini yap vsvs yeniliklere,kol saatine,akla gelebilecek her türlü aksesuara..

Yeterli mi ?  ;)

bu kadar vizyon'lu bir yönetim var mı   ?

özkan

lucarelli

1-Güzel bir spor sırt çantası
2-Logolu kravat
3-Eşofman takım
4-Halı saha kramponu
5-Çeşitli polo yaka ve düz yaka tshirtler (Önü düz olacak, sadece klup logosu arkasında çeşitli sloganlar: "hazırlanın çocular evimize dönüyouruz", "burası her yer değil" gibi bize ait bizi yansıtan sloganlar.9
6-Çeşitli atkılar. standart atkılar gibi değil de bir kaç maçtır hocada görüyorum kırmızı beyaz ve üzerinde küçük bir logo var
7-Polar
8-Laptop-netbook çantası
9-Yukarıdaki ürünlerin bayan versiyonları (kravat ve krampon hariç  :D :D)
10-Cep telefonu (ama çin malı değil nokia, samsung ericson gibi bir markadan)

Ayberk

Yazlık saten atkı da fena olmazdı hani

Bir de evet, polo yaka adam gibi sweet olursa da iyi gider

elexir

samsun spor armalı nevresim takımları, bebek ürünleri(zıbın, tulum vb..) tshırtlerle ilgili değişik tasarımlı çeşitlilik  sağlanabilir, eşofman takımalrı çeşitlendirilebilir, 

Tufan

Saten Atkı
Sırt çantası
Kravat
Ev Tekstil ürünleri
Kaliteli penye tshirtler
farklı modellerde duvar saatleri.....

Ahmeti

samsunspor araç aksesuarlarıda olabilir.

Burak

Kredi Kartının geçmesi taksit yapılması :)