Yeni bir grup daha ; Kasırgalar

Başlatan samsunum, 06 Nisan 2011, 13:15:03

« önceki - sonraki »

Serkan

bunların trabzon ile yakınlığı yok abi

maraton

görücez  :o
umarım bu birliktelik yeni bir grup kurmanın ve tribünü bölmenin gereksizliğini görüp çılgınlara katılmak şeklindedir.. çünkü benim bildiğim ve tanıdığım sadece üç grup var (biz grup değiliz ona göre parmak hesabı yapın  ;) )

King Of The North

Birilerinin bu Şehzadelere dur demesi lazım, ya da doğruları öğretmesi lazım, adamların bazılarında malum takım çakmakları gördüm Denizlide, çok yakışıksız oldu, taraftarlık nedir bilmiyor bazıları hala.

spooks

bende gördüm çakmaklarını alırken polis almayın diye direniyodu.Tabi çaknakta o amblem vardı.

atakan

şehzadeyede,kasırgayada,beyzadeyede.iki grup bilirim.şirinler,söğütlübahçeliler.mantar gibi türüyo bunlar.bezdirdiler artık ya.

cany

bunların kulağının çekilmesi lazım ileri gelenler tarafından

çýlgýnlar1984

Ümit Abiyle Konustular Ümit Abi Ayrı Durmak Yerine Gelin Yanımızda Destek Verın Dedi Pankartınızıda Bızım Pankartın Yanına Asabılırsınız Dedı Maratonda Ayrı Grup Olmaz Dedi İnanki Su Tribünlerde Birleşmeye Birleştirmek İçin Ugraşan Tek Ümit Abi Var Gerisi Hep Kendilerini Büyütmenin Başka Grupları Silmenın Derdınde Maratona Gelen Herkeze Kapımız Acık Sözünü Herzaman Ümit Başkan Gereklı Sekılde Herkeze Söylemişdir Zaten Samsun Tribünlerinde Birleşmede Ümit Başkanın Sayesınde Olmustur Güzl Günlerdi Ey Gidi Günler Omuz Omuza Kol Kola Destek Verdımız Gunler Neyse Bu Saaten Sonra Bırlesmesekde Bırlık Beraberlık İçin Elımızden Gelenı Yapalım,,,

babasamsunlu

Bide artık bişeyler yavaş yavaş otuyruyor...Şirinler ve Maraton hep birlikte hareket ediyor..
Birleşmeden daha etkili oluyor..
Yapılması gereken buydu ve gerekeni yapan herkese teşekkürler..

CurvaSs

en mantıklısı o zaten, her yere tribün grubu kurdular. ama şöyle bir sorum var. bu şehzadelerin başındaki insanın başka takımlı olduğu bilinirken, bizim lokomotif dediğimiz iki grup bunlara destek çıkıyor mu? bilmiyorum, en azından hiç baskı yapıldı mı? ben yapılmadı diye biliyorum ve de hiç üstlerine gidilmediğini biliyorum.

yakışmıyor bizim tribünlerimize, bence tabii ki..

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 13 Nisan 2011, 14:16:03
en mantıklısı o zaten, her yere tribün grubu kurdular. ama şöyle bir sorum var. bu şehzadelerin başındaki insanın başka takımlı olduğu bilinirken, bizim lokomotif dediğimiz iki grup bunlara destek çıkıyor mu? bilmiyorum, en azından hiç baskı yapıldı mı? ben yapılmadı diye biliyorum ve de hiç üstlerine gidilmediğini biliyorum.

yakışmıyor bizim tribünlerimize, bence tabii ki..

Bizim Grupdan Su Anda Destek CIkan Yok Sehzadelere Ama BasıN Acıklamsını Ortaklasa Yapan Gruplar Bellı Onlara Sormak Laızm Ayrıyetten Sehzadeler Deplasmana Hangı Grupla Gıttı Pankartını Goturud Bılen Varmı?

berusa55

Çılgınlar kardeşim bak şu fotoda şehzade beylerin pankartı var en sağda. Birini yollamışlardır artık pankartla beraber. Hatta Kasırga beyler de teşrif etmişler.

çýlgýnlar1984

13 Nisan 2011, 14:26:07 #116 Son düzenlenme: 13 Nisan 2011, 14:31:09 çýlgýnlar1984

Çılgınlar kardeşim bak şu fotoda şehzade! beylerin pankartı var en sağda...

Geldiklerini Biliyorum Ali Halilogluyla Oglu Geldi Konustuk Mac Öncesi Bildigim Kadarıylada Şirinlerle Geldiler Şirinlerdeki Arkadşlar Daha İyi Bilir Yanlış Hatırlamıyosam

berusa55

13 Nisan 2011, 14:28:12 #117 Son düzenlenme: 13 Nisan 2011, 14:32:00 berusa55
Anladım kardeşim. Birilerimiz bunlara prim vermeyelim diyoruz ama bir bakıyoruz kimlerle deplase yaptılar bilmiyoruz. Ama ben bu şehzade muhabbetinden vallahi sıkıldım. Hele malum takımla olan muhabbetlerini falan okudukça fıttırmamak elde değil.

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Nisan 2011, 14:28:12
Anladım kardeşim. Birilerimiz bunlara prim vermeyelim diyoruz ama bir bakıyoruz kimlerle deplase yaptılar bilmiyoruz. Ama ben bu şehzade muhabbetinden vallahi sıkıldım. Hele malum takımla olan muhabbetleri ni falan okudukça fıttırmamak elde değil.

Dogru Dıyosun İnan Diyecek Bişe Yok

cembaba

Onur Reis, sen bu işleri biliyorsun az çok. Önceden Engin Tatar varken, korkudan böyle şeyler yapılamıyordu. Bence korku gerekiyor bunlara. Kim ne derse desin. Herkes gider, Çılgınlar ve Şirinler kalır. Eski ve köklü grup oldukları için... Gerisi bence faso-fiso.