Bank Asya 1.Lig 24.Hafta Adanaspor - SAMSUNSPOR'umuz: 1-1

Başlatan berusa55, 19 Şubat 2011, 17:03:08

« önceki - sonraki »

masbene

haftaya tavşanlı galibiyetinden sonra inmemek üzere en üstte yer alacağımızı düşünüyorum

34 SS 1965

macdan gelelı yarın saat oldu dun ıcın soylenecek tek sey var herkes sahtekar taraftar gercek, sızın ıcın grlmıyoruz adanaya arma ıcın gelıyoruz ruhsuzlar kemalden baskası yalann

masbene

ya ben seyi anlayamadım. macın hemen bitiminde yine biseyler oldu kemal falan birilerine sinirlendi, yine birileri gergindi falan. bilgisi olan varmı

CurvaSs

diyecek hiçbir şey bulamıyorum. abdülaziz'in yaptığı faulu de geçtim, adana, mersin, akhisar maçlarında yediğimiz goller  birbirnin koyası niteliğinde. hani arkadaki oyuncuyu tutan adam yok mu? hiç mi çalıştırmıyorsun kalpar..??? adem senin işin nedir, söyleyebilir misin? orta kesiliyor, adem adamın arkasında bekliyor. nasıl futbolcusun sen birader?!! nasıl??!!

abdülaziz'e bir şey demiyorum, çünkü dersem küfür felan edebilirim. allahından bulsun tüm şerefsizler demem yeterlidir..!!!

golü attık, tellere çıktım, bi' baktım ayakkabı çıkmış, atkı düşmüş. düşünün işte o sevinçten sonra suspus kalmak insana çok koyuyor. hani keşke adana 1-0 öne geçseydi de biz 1-1 yapsaydık..

özkan

Ahmet Şahin'in ufuk denen çocuğa s.çarım ağzına diyişini hisseden kaç kişi var tv başından  >l< >l< >l<

>l< >l< >l< AHMETTT ŞAHİİİİİNNN AHMETT ŞAHİİİNNN AHMETT ŞAHİİİNNN  >l< >l< >l<

Kodalak

Alıntı yapılan: özkan17 - 07 Mart 2011, 11:05:53
Ahmet Şahin'in ufuk denen çocuğa s.çarım ağzına diyişini hisseden kaç kişi var tv başından  >l< >l< >l<

>l< >l< >l< AHMETTT ŞAHİİİİİNNN AHMETT ŞAHİİİNNN AHMETT ŞAHİİİNNN   >l< >l< >l<

sorma ya

kuzey55

ne denir bilmiyorum 2 dk içerisinde iki ayrı uç duyguyu bize yaşatan ne kadar serfsiz varsa ALLAH belasnı versin.

berusa55

Sabah 9.30 gibi indik Samsun'a. Taraftar dışında yaptığımız organizasyondan alnımızın akıyla çıkmamız dışında bizi mutlu eden hiçbir şey yoktu. Adana'ya kadar gidip takımı destekleyen kardeşlerimize ve dostlarımıza, gelemeyen ve gönülleri bizlerle olan tüm arkadaşlarımıza da helal olsun. Bir kez daha gördük ki en büyük arma ve taraftar gerisi boş!

SAMSUNLU ORUMA 55

07 Mart 2011, 12:16:33 #593 Son düzenlenme: 07 Mart 2011, 13:28:15 samsuni
Suç sen de değil abdülaziz seni adam sanıp sevende yani biz taraftarda.Adana maçı sonrası abdülaziz ve ademin yaptığı el hareketini hiç tasnip etmiyorum maç sonunda bizi çok dellendirdiler.Üstüne üstlük adanada maç öncesi güzel ortam vardı ama maç sonrası taşlar,portakallar,şişeler,ve torpiller kafamıza atıldı.Lan sizin insanlığınız bu kadar mı .Burdan takıma sesleniyorum sizi nasıl göklere çıkardıysak indirmesini de biliriz !!!

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: özkan17 - 07 Mart 2011, 11:05:53
Ahmet Şahin'in ufuk denen çocuğa s.çarım ağzına diyişini hisseden kaç kişi var tv başından  >l< >l< >l<

>l< >l< >l< AHMETTT ŞAHİİİİİNNN AHMETT ŞAHİİİNNN AHMETT ŞAHİİİNNN   >l< >l< >l<

kontra yediğimiz pozisyondan sonra olmuştu. ahmet takımın gizli kaptanı lakait davranan topçulara gerekeni yapıyor.

Dartagnan

mac hakkında soyleyecek bı sey yok zaten.Ancak mac sonrası Abdulazızın yedı ceddıne soverek otobusun pesınde kostugumu hatırlıyorum sadece.Sınırden de tir tir titrediğimi.

Dartagnan

Peki kalparın korkak bakısları ne olacaktı yaaa ?

samet_55

07 Mart 2011, 12:58:33 #597 Son düzenlenme: 07 Mart 2011, 13:28:55 samsuni
serbes atışı paslaşarak kullandı..devamında adanaspor çok tehlikelioldu ondansonra ahmet te sövdü

samet_55

07 Mart 2011, 13:05:39 #598 Son düzenlenme: 07 Mart 2011, 13:29:24 samsuni
maçı kazana bilme adına.varını yogunu,yüregini.oraya koyan tüm samsunsporlu futbolculara.(özellikle a..aziz-i)  teşekkür ederim.ayrıca bizlere seyir zevki açısından.harika bi maç izlettiran.22 topçuyu tebrik ederim.harika bi maç oldu..gülen taraf biz olamadık ama olsunn aglayacakta halimz yok ya.. takımımz müthiş top oynuyo önümüzdeki  maçlara bakacaz artıkkkk... >:( >:(

ErkÇay55

07 Mart 2011, 13:24:04 #599 Son düzenlenme: 07 Mart 2011, 14:02:28 ekolayn
Şu futbolu adam gibi oynayamıyoruz ilk yarı boyunca berbat bir futbol kanatlar çalışmıyor futbolun güzelilklerinin hiçbirisini göremiyoruz ikinci yarıyla birlikte biraz daha hırsla gidiyoruz Adana kalesine nitekim zorda olsa golu atıyoruz. ardından çok geçmeden Abdülaziz ismindeki sorumsuz yüzünden kalemizde golü görüyoruz Samsunsporun oyun düzenini anlamakta zorluk çekiyorum.Umudumuz Tavşanlı maçında inşallah üç puanı alıp,yolumuza devam ederiz.samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x