Bank Asya 1.Lig 24.Hafta Adanaspor - SAMSUNSPOR'umuz: 1-1

Başlatan berusa55, 19 Şubat 2011, 17:03:08

« önceki - sonraki »

masbene

Alıntı yapılan: ekolayn - 07 Mart 2011, 13:24:04
Şu futbolu adam gibi oynayamıyoruz ilk yarı boyunca berbat bir futbol kanatlar çalışmıyor futbolun güzelilklerinin hiçbirisini göremiyoruz ikinci yarıyla birlikte biraz daha hırsla gidiyoruz Adana kalesine nitekim zorda olsa golu atıyoruz. ardından çok geçmeden Abdülaziz ismindeki sorumsuz yüzünden kalemizde golü görüyoruz Samsunsporun oyun düzenini anlamakta zorluk çekiyorum.Umudumuz Tavşanlı maçında inşallah üç puanı alıp,yolumuza devam ederiz.samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

evet bu konuya ben de degineyim. haftalardı Samsunsporumuzun futboluna bakıyorum. kanatları kullanıp cizgiye inme konusunda, uzaktan şut çekme konusunda, taktiksel anlamda içerden bir organize atak yok. hep bireysel ve şansa dayalı goller atıyoruz. eee bir teknik adamın burada durup düşünmesi gerekmiyormu? adama sorarlar hoca! sen bu takıma kanatlardan içzgiye inip orta yapmamaya, uzaktan şut çekmemeye yemin mi ettirdin?

YaSeF55

biz eğer böyle oynarsak şampiyon falan olamayız..

ŞİM-ŞEK-LER

Zaten Murat Yıldırım yokluğunu  ortaya koydu

Turbeyler1954

Adana'ya gelip saha içinde ve saha dışında centilmen tavırları ile hepimizin takdirini toplayan Samsunspor Taraftarına teşekkür ederiz.
Gelen Samsunlulara maçta önceden planlanan bazı olaylar çıkacağını bunun samsunla ilgilisi olmadığını belirttik.
Tribünümüzde yaşanan bazı iç sorunlar ne yazıkki istemediğimiz olaylara sebebiyet veriyor.
Maçın devre arasında gruptan kovduğumuz 20-30 tane çapulcu maraton tribünün köşe tarafında Samsun taraftarına bazı yanlış hareketlerde bulundu.Samsunspor taraftarı ise buna karşılık vermeyip kendine yakışanı yaptı.
Olay çıkartan şahısları tespit etmiş olup Adanaspor taraftarının adını kirlettiği için gereken yapılacaktır.
Yapılan yanlış hareketten dolayı Samsunspor Taraftarlarından özür diliyoruz.

Turbeyler Grubu

celebi

masbene

kaptan 55

haftalardır süre gelen kötü futbola devam,anlamadığım şu adanaya vursan lidersin ilk devre kaleye bile şutumuz yok.bizim kadro 4 kişi diğerleri ilk onbiri doldurmak için,bunda suç kimin cenk gibi futbolcuyu küstüren,savaş krizini iyi yönetemeyen,hakan akmanı hiç düşünmeyen,anıla inanmayan,orhan gibi aptalaziz gibi oyuncuları tutan beceriksiz,korkak futbolun mimarı hüseyin kalpar'dır.
bu takım çıkarsa 4 futbolcunun performansına bağlı.bu gayet net ve açık.dua edelim sakatlanmasınlar,cezalı duruma düşmesinler.

masbene

arkadaslar yapacak birsey yok önümüze bakacağız. inanıp bu inancı sahaya yansıtacağız. ben bunları söylerken her türlü tersliğe ve olumsuzluğa rağmen, tüm takım futbolcularının da benim gibi bunları zikrettiğini hayal ediyorum.bizden 2 kat daha iyi futbol oynayan ama haketmedikleri yerde olan takımlar da var. demekki bizim takımımız gercekten verimli olsa lider olup diğerleri ile aramızı açmak hic de hayal olmayacak. ligin geri kalanında yenilgisiz sürekli bir galibiyet serisi diliyorum takımımıza

Baskent_Samsunspor

yazmıcam diyorum ama içim elvermiyor antepi burda 4-0 yendiğimiz maçtan sonra futbolumuz her hafta düştü düştü düştü bi tek altay maçında oyun üstünlüğü vardı adana maçında ilk şut 50-60 damı geldi nee sen şampiyonluğa oynuyosun nedir yani bu bi şeyler ters gidiyor zenke artık sadece rakip oyuncularla kavga ediyor agbetu denilen adam süper ligden neden şutlandığı belli aziz zaten iç mihrakları oynuyor bu şekilde şampiyonluk falan hikaye eğer acilen gerekli önlemler alınmassa bırak şampiyonluğu play off bile hayal olur...

masbene

dogru diyorsun da arkadas, bence tüm suc oyuncuların degil. bence tamamen taktik anlayısımız hatalı. billy gibi uzun ve sadece bos kaleye gol atacak bir adamı 90dk oynatıyorsan KESİNLİKLE sıfıra inip orta denemen lazım. bunun icin agbetu yavas kalıyorsa dilaver gibi hızlı bir adamı kanada vereceksin. azizi zaten kadroya almamıssan, son 10 dk oyuna bu adamı sokmayacaksın. hakan bayraktarı uyaracaksın mesela, kardeşim su topun a.... koyma artık tamam anladık maestrosun ama sen dinamosun gelen topu si...meden adama pasa cevir diyeceksin. biliyoruzki zenke adam gibi hareketli olsa hakan ın ince pasları ile kalede tehlike yaratacak. bunu gibi bisuru sey...

SAMSUNLU ORUMA 55

Dün Sabah saat:06.23 sularında Adana Deplasmanına gitmek için evimden çıktım.Kayserinin tranvayında Samsunspor atkısını açtım ve fotosunu çektim  

Ollivanders

Hayal kırıklıkları ve hüsran. Beraberligi bile haketmedigimiz futbol ile 3 puan kaybettigimize uzulmek de bir o kadar dusundurucu.  Basiretsiz yoneticiler ve onun kuklası h.kalpar bu basarısızlıgın sorumlularıdır. Galip öztürk ün H.kalparı kovdurtmadıgına da inanmıyorum artık. Bu iş bence danışıklı dövüş. Balık baştan koktu bir kere. Şampiyon olamayız.

cembaba

berkay55

Musti

Alıntı yapılan: berkay55 - 07 Mart 2011, 17:02:44
TRT 3  bizim maçı yayınlıyorlar

Agbetu defanstan aldığı topu direk markajdaki Zenke'ye attı. Orda bomboş Billy kendini yedi bana at diye. Demek istediğim Zenke ve Agbetu sürekli birbirleriyle oynuyorlar.