11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 03 Şubat 2011, 02:26:11
Ne demek Golcü özelliği yok,bu adam gol atmak için alınmadı mı,illa boyu uzun olan mı top alıp indiriyor,zaten forvetin özelliği o kaleye arkası dönük oynaması lazım bu da aslında çok zor öyle kolay birşey değil,bu adam'a servisci diyorsunda o zaman servise karşılık topu işleten oyuncu bul bana o atsın,şampiyonluk isteyen bir takım'a alınan forvet'İn gol atması lazım.Boyu uzun diye kafa topu beklemesi yanlış,şu an alışma sürecinde olduğu için iyi ya da kötülüğünü anlayamayız ilerde görecez,yerini izzet alırsa çok da şaşırmam doğrusu.İlerde Agbetu ve Zenke oynayınca da antep belediye'yi 4-0 yendik hatırlarsan,bu adama sadece servisçi sıfatını takarsak orda bir sıkıntı var demektir
belkide gol atsın dıye alınmamıstır.belkıde kapalı savunmalara karşı sete set oyun oynarken arkadaslarına pozısyon hazırlasın dıye alınmıstır.ılla bır forvetın golcu olması gerekmıyo kı.

**KaR6**

selim, niye golcü almıyosun kardeşim takıma? yazıklar olsun sana..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Şubat 2011, 02:58:11
selim, niye golcü almıyosun kardeşim takıma? yazıklar olsun sana..

aslı sana yazıklar olsun..gitin avukat oldun  :( :( :( :( :P :P :P

Burak

@oğuz5528

Ordu da Kostovski de 18 maçta sadece 2 gol atmış ama uğur hoca oynatıyor neden sence ? sadece 20 tane gol atması gerekmiyor bir futbolcunun bence de takıma faydalıysa mesele yok

Sercan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 03 Şubat 2011, 09:59:10
aslı sana yazıklar olsun..gitin avukat oldun  :( :( :( :( :P :P :P

Mustafaaaaaa Akan abi sana Aslı dedi :D :D

babasamsunlu

Ollivanders

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 03 Şubat 2011, 02:26:11
Ne demek Golcü özelliği yok,bu adam gol atmak için alınmadı mı,illa boyu uzun olan mı top alıp indiriyor,zaten forvetin özelliği o kaleye arkası dönük oynaması lazım bu da aslında çok zor öyle kolay birşey değil,bu adam'a servisci diyorsunda o zaman servise karşılık topu işleten oyuncu bul bana o atsın,şampiyonluk isteyen bir takım'a alınan forvet'İn gol atması lazım.Boyu uzun diye kafa topu beklemesi yanlış,şu an alışma sürecinde olduğu için iyi ya da kötülüğünü anlayamayız ilerde görecez,yerini izzet alırsa çok da şaşırmam doğrusu.İlerde Agbetu ve Zenke oynayınca da antep belediye'yi 4-0 yendik hatırlarsan,bu adama sadece servisçi sıfatını takarsak orda bir sıkıntı var demektir

Birader piyango musun sen? Ben mi yapıyorum transferleri. Servis i saglayacak bir futbolcu oner de onu alalım. Hem zenke ile agbetu gbb ye 4 attı kesin lideriz onlarla oynarsak. Cenk gitmeden once de iyi oyun kurucu diyorduk da zorunuza gitmiyordu. Billy e pozisyon hazırlayıcı diyince kıyamet koptu. Oyle kardesim ister kabul et ister etme. Bu adam topu ilerde tutmak ve yanındakine pozisyon hazırlamak için alındı. H.kalparın dusuncesi bu bana göre.  Transfer komitesinde miyim ben onu anlayamadım. O zaman buyuk duayen alsaydı golcu. Ama ne de olsa iyi hoca. Ne bu şiddet bu celal anlamadım.

berusa55

03 Şubat 2011, 13:57:53 #172 Son düzenlenme: 03 Şubat 2011, 14:08:28 berusa55
Kimse Billy Mehmet'i golcü diye aldık şeklinde ilan etmedi kaldı ki taraftarın da Billy'den takır takır gol atsın diye bir beklentisi yok.

Sağlam adam sırtı dönük oynuyor genelde; ayağına topu aldığında adamdan topu almak zor. Kaldırıyor kafasını topu dağıtacak kanat ve ileri uç elemanlarını arıyor topu bırakıp hemen kaleye yöneliyor. Bu da rakip defansı dağıtması için yeterli. Arada gollerini de atar daha ne olsun.

samsunmania

kabacevizli55

Ollivanders

Her ileri vurulan top geri gelince takım olarak dinlenemiyorsun belki farkındasındır @oğuz. Bu bile bizim için buyuk eksiklikti. Adam bunu yapar en azından . Golcu olsaydı zlatan ibrahimoviçin yerinde olurdu şimdi. Verdiginiz para ve aldıgımız oyuncu kalitesine gore yararlı transfer . Biz taraftarız birilerine akıl veremiyoruz. Soylesek de dikkate alınmıyoruz . Bizde isterdik bir golcu ve oyun kurucu almayı ama almadılar.

Biz oyle bir taraftar grubuyuz ki acı çekmeyi çok seviyoruz. Her ileri atılan top geri gelecekti , yorulacaktı takım ve goller yiyecekti ondan sonra konusacaktık .

sadece55

Bıktım şu serpico55 ten bunun kötü transferleri yüzünden 5 yıldır bu ligteyiz  :P

KareAs55

Ben zaten anlamışdım transferleri selim abi yapdığını bütün transfer haberlerini zaten o veriyordu  :)

Ollivanders

Maddi destek yoktu. En iyisi bu :D

samsunmania