11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

ulan o kafası nası dırege carptı bee  :)

55.hakan

Ben hiç beğenmedim Billy'i çok sabit kalıyor ataklarda.içeri yapılan ortalarda daha hareketli olması lazım.Umarım yüzümü kara çıkarır.

kumköylü ahmet

ben fazla begenmedim ama insallah iyi olacaktir izette bu macdada sans verilmeliydi bence billy cok kaldi macda

KareAs55

Billy-Cenk ne güzel anlaşırlardı biri indirsin biri vursun  >l< >l< >l<

mehmet yılmaz

Kaprissiz, uyumlu bir futbolcu profili çizdi. Kafa vuruşu gol olsa çok iyi olacaktı.

Tufan

basit tek pas oynuyor ama ileri uçta onunla pas yapabilecek biri lazım Zenke paslı oyuna pek gelmiyor onun mantığı alıp götürüp vurayım belki girer diye düşünüyor.

red_white

Billy pivot forvet alır verir indirir sonrasınıda elbet biri getirir 8)

minci

Billy'nin golden sonraki senicini gördünüzmü? O ne sevinçti öyle. Koca gövdesiyle herkesi ezdi :D :D :D

bengülü

benim kendi görüşüm billy  mehmeti  hiç beğenmedim tek bir kafa vuruşundan başka hiç bir şeyi yoktu bize acilen forvet lazım

FaTiH_HaN

billy ye top taşıyamadık pozisyona sokamadık golcülüğü iyimidir değilmidir konuşmak için erken diye düşünüyorum.

lucarelli

Billy iyi bir transfer bence. Biraz daha uyum sağlarsa daha iyi olacaktır.

Ollivanders

Billy bence iyi bir futbolcu. Sadece gol vurusu olarak bakmamak lazım. İlerde gol oncesi hazırlığı yapabilen bir futbolcu. Ne kadar çabuk unuttuk butun kafa toplarını rakip defans oyuncuları alıyordu. En azından buyuk bir tehdit. Billy nin yanında oynayan adam iyi olduğunda onun da performansi artacaktır. Zenke dar alan topçusu olmadığı vei pası dusunmediği için billy de etkisiz gozuktu . Ama bence çok işimize yarayacak.

babasamsunlu

bence futbolu iyi bilen birisi..Ufukhan ilk maçında biraz hazır değil gibiydi ama sanki yapacağı ortalarla Bilyy e çok gol atırırmış gibi geliyor bana...

Bide çok sakin bir topçu..Şampiyonluk yolundaki stresli maçlar için Bence biçilmiş kaftan olacaktır..   :-*

cgr

Daha 2.maçı olmasına rağmen sanki 40 Yıllık Samsunsporlu gibi sevindi golden sonra... Hırsı ile bize çok puan kazandıracağına eminim...

maviay55

tutuktu beğenmedim zamana ihtiyacı var