11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

Burak

Çağrı'ya katılıyorum felaket tellalı gibisiniz bunları maç kazanırken yazacaksınız sadece kaybedince değil

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Burak - 06 Şubat 2011, 17:16:48
Çağrıya katılıyorum felaket tellalı gibisiniz bunları maç kazanırken yazacaksınız sadece kaybedince değil

yazmadık mı iyi oku, altay maçında da aynı yorumu yaptım geri sayfalara bak

Burak

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 06 Şubat 2011, 17:17:35
yazmadık mı iyi oku, altay maçında da aynı yorumu yaptım geri sayfalara bak

genel konuşuyorum

Dartagnan

aynı cenk işler muhabbetleri.En basından beri diyorum sen istediğin kadar forvet al,orta sahanda ara pası atıp top yapabılecek  adamın yoksa hıc bır sey yapamzsın.Bızım ortasahamız zaten evlere şenlik turgay  ve yonetımın mallıkları sayesınde.Hangı adamın verımlı olmasını beklıyorsunuz?

Gökberk55

ben çok umutluydum ama yine hayal kırıklığı,bu adamdan bişe beklemeyin her ne kadar gol krallığına yakında olsa ben zenkeyi de beğenmiyorum,bu saatten sonra tek umudum izzet oda kötüyse ne acıdır ki söylemesi:süper lig yalan olur

KotuCocuk55

Mersin macinda zor bir pozisyonda cok etkili cok kaliteli bir kafa vurusu yapti.Genel olarak ilk iki macta : E hadi billy seni bekliyoruz modundaydik umarim kartal maciyla takima fayda saglamaya baslar.Daha cok kanat ortasi billy"nin iyi ozelliklerini ortaya cikaracaktir.

cezayir55

bu adam nasil genclerbirliginde banko oynamis bu goruntusuyle bizde ancak yedek olur izzet hatta zulfilar donerse bundan daha iyi

Dartagnan

zulfıkar he ? abartma derim...

cembaba

tam bir hayal kırıklığı....

cezayir55

zulfikar olmasa bile ya izzet oynar ya agbetu oynar yerine

cezayir55

o varken zenke saga sola deplase olamiyor cunku hareketli degil zenkenin kosu yollarini acamiyor bence eniyisi 4-3-3 e donmek solda abdulaziz sagda agbetu ortada zenke

Dartagnan

08 Şubat 2011, 17:46:23 #221 Son düzenlenme: 15 Şubat 2011, 10:47:38 Dartagnan
zenkeyı forvete dikersen zaten kosmaz.Bunun billy ile alakalı oldugunu düsünmüyorum.Zenkede ve gerıden destekte bulunanlarda bıraz akıl olsa Altay macında cok rahat bır sekılde gol atabılecegımızı gordum.Ancak o kadar degısık seyler pesındekı dıger futbolcularımız anlamak güç.Bılly nın futbolu basıt oynayıp ,oyunu acmaya calısan ve  forvette kısa surede olsa nefes almamızı saglayan etken olarak goruyorum.GBB macındakı taktıgı uygulayalım dıyorsun sen ama o taktık tek macta tutar.Gorduk mersın macında. madem o taktık daha ıyıdı,bılly cıktıktan sonra nerdeydı  takım ? Cenk zamanında da soyledım.Smdı bılly zamanında da soyluyorum.Bu takıma ıstersen ıbrahımovıcı al,bu ortasaha duzenı ve kanat oyuncuları ile ayrıca huseyın kalparın oun anlayısı ıle bır sey olmaz..
bılly ı koy ılerı,izzeti de koy yanına .zenkeyı koy sag kanata hafıf ıcerde oynat.sol tarafa ufuk u koy onu da içe yakın oynat.Arka ıkılı de hakan bayraktar ve murat olsun.Takımın daha ıyı olacagı kanısındayım.

ahmetsefa55

Billy müjdesi

Kırmızı-Beyazlılarda zorlu Kartalspor maçı öncesinde sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu teknik heyeti kadro yapma konusunda sıkıntıya sokmuştu. Ancak dün akşam gelen bir haber yüzlerde tebessüm yarattı. Sakatlı nedeniyle hafta başından buyana takımla birlikte çalışmalara katılamayan Billy Mehmet'in, yapılan tedaviler sonrasında sağlığına kavuştuğu ve Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın görev vermesi durumunda forma giyebileceği açıklandı. Sakatlığı bulunan Kenan'ın yerine Ersin Veli'nin görev yapmasına kesin gözü ile bakılırken, sarı kart cezalısı Simon Zenke'nin yerine ise forvette İzzet Akgül'ün forma giymesi bekleniyor.

kuzeycity

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 12 Şubat 2011, 17:58:44
Billy müjdesi

Kırmızı-Beyazlılarda zorlu Kartalspor maçı öncesinde sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu teknik heyeti kadro yapma konusunda sıkıntıya sokmuştu. Ancak dün akşam gelen bir haber yüzlerde tebessüm yarattı. Sakatlı nedeniyle hafta başından buyana takımla birlikte çalışmalara katılamayan Billy Mehmet'in, yapılan tedaviler sonrasında sağlığına kavuştuğu ve Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın görev vermesi durumunda forma giyebileceği açıklandı. Sakatlığı bulunan Kenan'ın yerine Ersin Veli'nin görev yapmasına kesin gözü ile bakılırken, sarı kart cezalısı Simon Zenke'nin yerine ise forvette İzzet Akgül'ün forma giymesi bekleniyor.

iyi haber bu sağolasın

maviay55

son dakika..

bim de satılan billy billy yumurta firması aş Billy Mehmet e sponsor olma kararı aldı..  :D ;D :) ;D :D