11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

maviay55

epçeli köylü

Bir sakat haberi çıkıyor sonra sağlam olduğu söyleniyor.Adam Samsunspora gelirkende bu şekilde geldi.Papatya falımı bakmak lazım.Sakat, Sakat değil,Sakat, Sakat değil.....

sercan5592

Gorkem

55.hakan

Sen forvet misin ?bir adam oyunda bu kadar pasif olabilir.İnsiyatif al biraz be adam Samsunspor'da oynuyorsun mahalle takımında değil.

kumköylü ahmet

zaten geldiginden beri 1 iyi maci varmi deyyozun...sadece gol atarsak sevinmesini iyi beceriyooo.birakinda o sevinme isi bize kalsin..

LisandroLopez

Birşeyler yapma gayretinde ama bi forvette olması gereken zeka yok.
Ofsaytlara dikkat etmediği gibi kafa toplarında da pek fazla hakimiyeti yok.
Aranan golcü özellikte , kilidi açabilecek özellikte bi forvet değil.

oguz_5528

Billy'den Bundan fazlasını beklemek aptallık olur,bu takımın bu oyun sisteminin forveti asla sen değilsin,rakip karşısında öne geçersen alırsın bu adamı ileri,ilk 11 de başlarsa bu taraftar felç olur şampiyonlukta yalan olur

LisandroLopez

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 14 Şubat 2011, 23:57:44
Billy'den Bundan fazlasını beklemek aptallık olur,bu takımın bu oyun sisteminin forveti asla sen değilsin,rakip karşısında öne geçersen alırsın bu adamı ileri,ilk 11 de başlarsa bu taraftar felç olur şampiyonlukta yalan olur

Bu takımın oyun sisteminin forvetleri Savaş Esen ve Cenk'ti devre arasında bunlardan daha uyumlusunu bulamazdın,bulamadın...

oguz_5528

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 14 Şubat 2011, 23:58:37
Bu takımın oyun sisteminin forvetleri Savaş Esen ve Cenk'ti devre arasında bunlardan daha uyumlusunu bulamazdın,bulamadın...

Katılıyorum,billy'nin Golcüluk özelliği yok muhabbetini eleştirmiştim hatırlıyorsan geçen sayfalarda,şimdi billy gol atacak die dua ettik bu mübarek gecede..Savaş ve Cenk ,birisi kalsa bile bu takım gol sorunu yaşamazdı,ama çok kaldırdı kalpar kendini,olur sandı ama olmayacak gol atamıyoruz olacak şey değil !!

Ollivanders

brigand

izzet daha olumlu bi izlenim bıraktı bende. billy resmen cortingen.. :(

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 06 Şubat 2011, 16:25:27

dedim abi yine böyle, bu adam bence boş adam mersin maçıda aynı

kartal maçıda aynı, herkes beni eleştiriyodu bu adam kötü dediğimde, ilk maçtan belli etti o kendini ama kimse inanmadı

Tufan

kaval kemiğiyle top kontrol eden forvet!