Gerçekleşen Transferlerimiz

Başlatan seckin55, 24 Aralık 2010, 16:11:23

« önceki - sonraki »

supernatural_55

KotuCocuk55

Transfer gerçekleşsin yorumu öyle yapacam..Çok enteresan bir isim hiç beklenmedik anda önce gündeme geldi belkide şu aralarda formamızıda giymek üzere..Hayat işte,kıbrıslı bir baba kalkar ingiltereye gider,irlandalı biriyle evlenir sonra onların iskoçya liginde oynayan oğulları samsunun çocukları için gol umudu olarak samsuna gelir...
Doğru dürüst tanımıyorum ve video görüntülerinden başka birşey izlemedim ama bu çocuk umarım hani bazı oyunculara tutan aşımız varya,biranda 40 yıllık samsunsporlu,40 yıllık samsunlu çiftlik 56'lar çocuğu oluyorlar bu adamda öyle bir ışık verdi bana..Önce bir imzayı görelim,hakkında daha araştırıyoruz!

mehmet yılmaz

Kendisi aslen Gebiliymiş...
Babası çocukken tavukları "geeh bili bili" diye çağırırmış. Evlendiği Ireland'lı ablamıza bu hatırasını anlatınca uşağın adını Billy koymuşlar. Billy kısmını bilemiyorum da Mehmet kısmı bana umut vaad ediyor :)

emre

04 Ocak 2011, 00:37:51 #228 Son düzenlenme: 04 Ocak 2011, 01:10:40 emre55
Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 04 Ocak 2011, 00:32:20
Transfer gerçekleşsin yorumu öyle yapacam..Çok enteresan bir isim hiç beklenmedik anda önce gündeme geldi belkide şu aralarda formamızıda giymek üzere..Hayat işte,kıbrıslı bir baba kalkar ingiltereye gider,irlandalı biriyle evlenir sonra onların iskoçya liginde oynayan oğulları samsunun çocukları için gol umudu olarak samsuna gelir...
Doğru dürüst tanımıyorum ve video görüntülerinden başka birşey izlemedim ama bu çocuk umarım hani bazı oyunculara tutan aşımız varya,biranda 40 yıllık samsunsporlu,40 yıllık samsunlu çiftlik 56'lar çocuğu oluyorlar bu adamda öyle bir ışık verdi bana..Önce bir imzayı görelim,hakkında daha araştırıyoruz!

abi fazla geri gitmişsin sanki  :-\

brigand

hayırlısı olsun :) billy müthiş forvet helal yönetim helalll >l< >l<

Ollivanders

Alıntı yapılan: brigand55 - 04 Ocak 2011, 01:03:32
hayırlısı olsun :) billy müthiş forvet helal yönetim helalll >l< >l<

olum makara mı yapıyorsun la :D

kumköylü ahmet

bomba bomba diye bekledik 2 tranfer yapdik kiprit cikdi kutudan hani bombalar  :D
bekleyelim yinede bunlar ne bombasiymis beklip gorcez eger elimizde patlarsa kalpar bunlari nufusuna gecir yoksa cok kotu olacak

Sioux

ben ısındım bu çocuğa, iş yapar.
ay lav yu bili.

erdem

nette biraz kurcaladım bank asya için iyi bi transfer gibi duruyo,bakalım utandırmaz inş

55samsun55

Yeni Transfer Yapmışız G.BirLiğinin Forveti BiLLy Mehmet...Billy Mehmet SAMSUNSPOR'umuzda..( Ocak 1984, Londra, doğumlu) Türk asıllı futbolcudur.West Ham United alt yapısında Yetişmiştir.En son Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği forması giymekteydi.Camiamiza Hayırlı Olsun...Boyu : 1.88Mevkii : ForvetYaş : 26
  samsunspor_x :)

maviay55

Alıntı yapılan: 55samsun55 - 04 Ocak 2011, 02:30:11
Yeni Transfer Yapmışız G.BirLiğinin Forveti BiLLy Mehmet...Billy Mehmet SAMSUNSPOR'umuzda..( Ocak 1984, Londra, doğumlu) Türk asıllı futbolcudur.West Ham United alt yapısında Yetişmiştir.En son Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği forması giymekteydi.Camiamiza Hayırlı Olsun...Boyu : 1.88Mevkii : ForvetYaş : 26
  samsunspor_x :)
;D :D ;D  ;D :) :D ;D

engizli55

gel billly mehmet geldimi kesin yoksa sadece dedikodumu

ahmetsefa55

alisan5516

futbolu çok iyi bilen bi çok oyuncuyu tanıyan bi arkadaşımla konustum inanamadı transfere en son ankarada izlemiş hava hakimiyeti süper,orta sahayi iyi besler,vurursa gol olur dedi.abartı yapıcak bi çocuk değil lafına da her şekilde güvenirim premier ligte ilk 10 takım harici takımlarda oynayabileceğini düşündüğüm bi oyunca tebrik ederim samsunsporu dedi.sasa yunisoglu icin sol bek gencken cok sey bekleniyordu fakat düşüş yaşadı ama bank asya ligindeki tüm takımların sol bekini rahatlıkla kaldırır dedi.gerçekten ben çok mutlu oldum sizde olabilirsiniz:)

berusa55

04 Ocak 2011, 06:12:24 #239 Son düzenlenme: 04 Ocak 2011, 06:21:03 berusa55
Billy Mehmet

Kariyeri

Kıbrıslı Türk bir baba ve İrlandalı-İngiliz bir annenin çocuğu olan Billy Mehmet, West Ham United F.C.'ın "Futbol Akademisi"nde yetişmiştir. 2003'e kadar altyapı da kaptanlık da yaptı.

Dunfermline Athletic

2003 yılında İskoçya'nın Dunfermline Athletic takımına transfer olup profesyonel futbola başladı. İlk sezonunda birçok kez forma şansı buldu. Lig dördüncüsü ve kupa ikincisi oldular. İkinci sezonda aynı başarıya ulaşamadılar. Mehmet, ilk kez Avrupa sahnesine bu seoznç ıktı ve UEFA Kupası ikinci ön eleme turunda Fimleikafélag Hafnarfjarðar karşısında iki maçta da forma giydi ancak İzlanda takımına elendiler.

St. Mirren

2005'te St. Mirren FC takımına transfer oldu. St. Mirren, İskoçya ikinci liginde oynamaktaydı. Sezonun ilk kupası olan Scottish Challenge Cup şampiyonluğunu kazandılar. Tarihlerinin ilk şampiyonluğunda Billy Mehmet de finalin son 21 dakikasında forma giydi. St. Mirren, ligdeki sezonunu da çok iyi geçirdi. 15 Nisan 2006'da Dundee FC karşısında alınan 2-1'lik galibiyetle Mirren birinci lige çıkmayı garantilerken, ikinci golü Billy Mehmet kaydetti.

St. Mirren, birinci ligdeki ilk sezonunda küme düşme potasında yer aldı. 12 Mayıs'ta Motherwell FC ile oynanan maçta 2-0 yenik durumdaki Mirren'de Mehmet, John Sutton'la beraber 54. dakikada oyuna girdi. Sutton, girdikten iki dakika sonra Mehmet de 5 dakika sonra gol atarak durumu 2-2'ye getirdi. Maçı St. Mirren 3-2 kazandı. Diğer maçta yenilen Mehmet'in eski takımı Dunfermline ise küme düşen ekip oldu.

2007-08 sezonunda Sutton'un ayrılması ile birlikte Billy Mehmet daha fazla forma şansı bulmaya başladı. Parlak olmayan bir sezon geçiren Mirren'in en golcü ismi 9 golle Billy Mehmet'ti. Bu performansı ile takımıyla sözleşme yenileyen Billy Mehmet, sözleşmesini 2010'a kadar uzattı.

2008-09 sezonunda St. Mirren, averaj farkı ile düşmekten kurtuldu. Billy Mehmet 11 golle yine takımın en golcüsüydü. İskoçya Ligi'nde güçlü Celtic FC'yi 1-0 yenerek yarı finale yükselme sürprizini gerçekleştirdiler. Maçtaki tek golü Mehmet, penaltıdan kaydetti. Kupa maçından sadece bir hafta önce St. Mirren, Celtic'e ligde 7-0 yenilmişti. Lig kupasında St. Mirren başarısız olsa da Dumbarton FC ile oynanan ilk maçta Mehmet kariyerindeki ilk hat-trick'i yaptı.

2009-10 sezonunda St. Mirren ligde yine başarısız olsa da Lig Kupası'nda finale kadar çıkıp Glasgow Rangers'a 1-0 yenildiler. Kupa içinde oynanan East Stirlingshire FC maçında St. Mirren maçı deplasmanda 6-3 kazanırken, Mehmet 5 gol kaydetti. Yarı finalde de Heart of Midlothian FC'yi 1-0 yenerlerken golü Mehmet attı. 13 golle Billy Mehmet bir kez daha takımın en golcü ismi oldu.

Gençlerbirliği

2010 yılında sözleşmesi biten Billy Mehmet, Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'na transfer oldu. 14 Ağustos 2010'da Eskişehirspor maçında son 25 dakika oyuna girerek ilk kez Süper Lig forması giydi. Takımın penaltıcısı olan Mehmet, penaltıdan iki gol kaydetti.

Milli takım

Billy Mehmet, anneannesinin İrlandalı olması nedeniyle bu ülkenin milli takımını tercih etmiş ve bu ülkenin U21 milli takımının formasını giymiş, bu takımla ilk maçına Polonya karşısında 27 Nisan 2004'te çıkmış; fakat henüz A milli olmamıştır. Kendisine gollerden sonra break-dance yaptığı için Dansçı lakabı takılmıştır