Gerçekleşen Transferlerimiz

Başlatan seckin55, 24 Aralık 2010, 16:11:23

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: alisan5516 - 04 Ocak 2011, 05:49:36
futbolu çok iyi bilen bi çok oyuncuyu tanıyan bi arkadaşımla konustum inanamadı transfere en son ankarada izlemiş hava hakimiyeti süper,orta sahayi iyi besler,vurursa gol olur dedi.abartı yapıcak bi çocuk değil lafına da her şekilde güvenirim premier ligte ilk 10 takım harici takımlarda oynayabileceğini düşündüğüm bi oyunca tebrik ederim samsunsporu dedi.sasa yunisoglu icin sol bek gencken cok sey bekleniyordu fakat düşüş yaşadı ama bank asya ligindeki tüm takımların sol bekini rahatlıkla kaldırır dedi.gerçekten ben çok mutlu oldum sizde olabilirsiniz:)

Biraz tezat olmuş ama söyledikleri, 14 maçta sadece 2 penaltı golü...
vurursa gol olur dediyse 14 maçta hiç vurmamış demekki...
Ayrıca orta sahayı iyi besler ne demek? Forvet oynayan adam niye orta sahayı beslesin?

Ya da nedense ben biraz umutsuzum Gebili den, yine bir bal yapmayan arı geliyor gibime geldi. St Mirren de patlama yaptı denmiş ama orda bile istatistikleri berbat....

seskat

Hayırlı uğurlu olsun, benim merak ettiğim BOMBA transfer beklentisi olanların, nasıl bir transfer bekliyorlardı. Bazıları beğenmeyecek vs vs. Bu adam G.Birliğinde 11 de oynamıyormuydu. Hatta son G.Saray deplasmanındaki macı da izledim. Bana göre Bank Asya icin fazla ve benim gözümde Bomba Transferdir. İşallah sonumuz Süper Lig olur :)  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

özkan

Yönetim bu transfer için elli takla attı,helal olsun..herşeyi geç ( keza bu adam tam 9 numara eksiğimizi kapatıcak,zenkenin goca kıcıyla kazandıgı topları kaleciyle karsı karsıya bırakıp al da golyap diyebilcegi mevkideki en guzel isimdi) süper lig'den ilk 11 adamını getirdi..tebrik etmek gerek..

En az 10 golle bitireceğine eminim..Billy Mehmet..

Serkan

en ÖNemlisi kalpar oynatacakmı?

celebi

Burak

Bence güzel transfer oldu sonuçta Zenke'nin de buraya gelmeden önce pek golü yoktu bence Bank Asya için iyi bir transfer. Yönetimi tebrik ediyorum. Ayrıca penaltıcımızı da bulmuş olduk. Yıllardır net penaltı atan adam yok takımda. Sanırım Kais iyi atardı . Serkan Aykut topun başına geçince ben biraz panik olurdum ki çok kaçırdığına da şahit oldum. Neyse penaltı meselesi fazla uzadı  :D :D :D

Ahmeti

bu saatten sonra savaş'tan iyi bir yedek olur,  haber gazetesinde yalvarmalarını okudum allahını seven herkesten özür diliyordu.

eren55

Adam hakkında bir bilgim yok.Yorumlarınızdan bilgi ediniyorum.Bomba mıdır değil midir bilmiyorum.Elimizde patlamadıktan sonra inşallah pimini bol bol çekerler.

kuzey55

süper lige çıktığımızda oynayabilecek bir oyuncu sözleşme süresinden de anlaşıldığı gibi geleceğe yönelik bir transfer.bomba olarak beni çok heyecanlandırmasa da iyi bir transfer bu lig için.ayrıca süper ligde ilk 11 de devamlı oynayan bir oyuncu maç eksiği yok.devre arası oynayan oyuncu bulmak zor.inşallah başarılı olur.

seskat

iyi de bu fanatik niye böyle bi haber yaptı http://fanatik.ekolay.net/Billy-Mehmet-Adaya-donuyor_3_Detail_281_207466.htm şimdi biz Billy yi aldık mı almadık mı?  :o

kuzey55

vayyy rangers aberdeen hearts istiyomus :)

Ertuğrul Sağlam

Gençlerbirliği'nin forvet hattında oynayan futbolcularının ilkyarı karnesi.

Serkan Çalık     15 maç 1058 dakika
Billy Mehmet     14 maç 714 dakika
Patiyo Tambwe 10 maç 473 dakika
Ermin Zec          9 maç 772 dakika
Shane Smeltz     6 maç 381 dakika
Bekim Balaj        1 maç 1 dakika
Mustafa Pektemek, Sakatlığından dolayı oynamadı

Genlerbirliği gibi bir takımda bukadar süre alan bir futbolcu bizim için oldukça idealdir....

cezayir55

dun aksam trt de billy mehmeti aldiigimizi soyledi ,oyuncuda samsuna gelmis  demekki aldik

seskat

işallah öyledir, cünkü cok iyi bir transfer olacağını düşünüyorum

berusa55

Fanatik iyi sallamış. Dünyadan haberleri yok; adam Samsun'da bunlar İngiltere yolcusu diyorlar. Ufak atın bari... :D