BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

lucarelli

Çok iyi destekleyen taraftar grubuna galibiyet armağan edemediği için çok üzgünmüş kalpar efendi.

celebi

King Of The North

07 Aralık 2010, 12:29:51 #767 Son düzenlenme: 07 Aralık 2010, 12:31:40 Sapýna Kadar 55
quote author=Cem Akalın link=topic=4381.msg355003#msg355003 date=1291654151]

[/quote]
yazık oldu büyük taraftarımıza, Kalpar da görmezden gelemiyor, karşılık veremediğimiz için çok üzgünüz diyor ama Süper Lige çıkacak bu takım diyor hala...

Burak

http://www.vimeo.com/17555534

Otel önünde meşalelerle güzel çoşkulu bir topluluk vardı ancak paylaşabildim

Recep

forza_devil

Alıntı yapılan: Burak - 07 Aralık 2010, 12:53:37
http://www.vimeo.com/17555534

Otel önünde meşalelerle güzel çoşkulu bir grup vardı ancak paylaşabildim

süper besteler gerçektende hepinize helal olsun... taraftarlar uyarıda bulunmus hatta adam gibi oynayın diye onemli diye ama macda hiçbirinin umrunda değildi...
en büyük taraftar futbolcular sahtekar..!!!!

YaşarDoğu

Burak

Alıntı yapılan: recep55 - 07 Aralık 2010, 13:17:16
grup istanbul55 olmasın

o anlamda değil abi topluluk anlamında  ;D ;D ;D ;D  bilmediğim bir grup veya herhangi bir grup anlamında değil o mesajı değiştirip topluluk yazayım

HoliganSamSunLu

güngöreni kırmızı beyaz yapan taraftara yazık oldu

HoliganSamSunLu

Tufan

Fotodakiler Bengülülerden galiba neresidir burası feribot gibi geldi bana?

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 07 Aralık 2010, 15:31:37
Fotodakiler Bengülülerden galiba neresidir burası feribot gibi geldi bana?

aynen feribotta güzel bir yolculuktu :)

maviay55

AlıntıGERÇEKTEN YAZIK OLDU
Kırmızı-Beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Tan, "Hiç bir maçta bu kadar çok üzüldüğümü hatırlamıyorum. Bugüne kadar oyuncularımızın ve bizlerin harcadığı emekler bir anlamda boşa gitmiş sayıldı" diye konuştu
BÖYLE OLMAMALIYDI
Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, zirve mücadelesi içerisinde yaşanan sürpriz puan kayıplarının moral bozduğunu söyledi. Güngören Belediyespor deplasmanında sanki Samsun'da oynuyormuş gibi bir atmosferin yaşandığına dikkat çeken Basın Sözcüsü Tan, "Hiç bir maçta bu kadar çok üzüldüğümü hatırlamıyorum. Bugüne kadar oyuncularımızın ve bizlerin harcadığı mesai boşa gitmiş sayıldı. Gerçekten çok yazık oldu. Kaybettiğimiz bir maç sıralamada bizi nerelere sürükledi" diye konuştu.

ÇOK KÖTÜ OYNADIK
Güngören Belediyespor karşısında futbolcularının kendi kapasitelerinin çok altında performans sergilediğine dikkat çeken Kırmızı-Beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Futbolcularımızdan özellikle bu maçta daha gayretli, istekli ve hırslı olmaları beklerdim. Ama olmadı, sergilenen performans bizleri çok üzdü. Mağlubiyeti hiç beklemiyorduk. Kaybedilen üç puan var. Bizim için çok çok önemli bir kayıp. Son iki maçımızı kazansaydık şimdi belkide ikinci sıradaki yerimizi çoktan almıştık" dedi

edmontdante

"Bugüne kadar oyuncularımızın ve bizlerin harcadığı mesai boşa gitmiş sayıldı. Gerçekten çok yazık oldu"

Bu ne demek ya.Siz yazık ettiniz her şeye.
Adam gibi bir otorite oluşturamadınız.
Adam gibi bir hoca bulup koyamadınız.
Topçuları adam edemediniz.
Siz yazık ettiniz

Ollivanders