BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

kuzey55

haftanın ilk idmanında gidip bireysel küfür edeceğim gelen gelir gelmezseniz yalnız gidip protesto edeceğim.bu şerefislzereee bu hafta huzur yok.bu kadar yavşaklık olmaz.şu taraftara bak allahsız herifler.

isa55

bu taraftara, esnafa, yönetime, ilgilenen milletvekillerine ve tüm samsunsporlulara yazık ediyorsun kalpar hoca (biraz önce özette denizli maçına baktım, sanki seyircisiz oynama vermişler, hiç seyirci yoktu. rizeye ne demeli. tribünlerin %70 i boştu. birde dikkat ettiniz mi 61. dakikada kutlama yaptılar. bu neçim taraftar).arkasında içerde minimum 10.000 seyirciye dışarda da kimi zaman ev sahibinden fazla taraftara oynuyorsun ama oynatamıyorsun. olmuyor hoca, olmuyor. acı gerçek sen bu işi beceremiyor ve günden güne batıyorsun. bırak samsunsporumuzun yakasını. sen git antep belediyeyi, gaski yi çalıştır.

brigand

su stadda su taraftarı görüpte oynamıyorsan senin topculugunun, oynatamıyorsan senin hocalıgının taaaa   .............. basım agrıyor. güzel günümü mahvettiniz lan !  >:( >:(

ahmetsefa55

arkadaslar oyle boyle seyırcı yoktu.bızım maraton trıbunune yakın seyırcı vardı.ınanın ızlemeyenler ne kadar şanslı olduklarını bı bılseler  :( :( :( :( >:( >:( >:( >:( >:( >:( ******* haysıyetsız bunlar.samsundakı arkadaslardan rıcam bu haftakı ıdmanlara gıdıp bıraz sövmenız.belkı bıraz vıcdanları sızlarda mucadele ederler.bızım takımın en ıyı oyuncusu bugun bıraz murat bıraz da orhandı dusunun yanı gerısını.orhan dıyorum orhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn >:( >:( >:(

ahmetsefa55

ayrıca statta gorulen fb bjk cıncon ustlu bır kac kısıye mudahale edıldı.bı tane dangalaga da (yasına hurmeten bu kadar soyluyorum) ustunu cıkarması soylendı.el kol hareketlerı yaptı.yanına gıttık yusuf abıyle.ne kadar konussakta adam ustundekı poları cıkarmam dedı.hatta cıkarsam nolcak ıcımde forma var dedı.ben şöyle samsunsporluyum boyle samsunsporluyum trıplerıne gırdı.yagmurluk gıy o zaman barı abı dedık.ona da yanasmayınca ufak bı arbede cıktı.mecburen cıkarmak zorunda kaldı daa  ;)

kardeşlerım kalparın becerıksızlıgını bız zaten bılıyoruz.sonuclar ıyı gıderken sesımızı cıkarmadık destek olduk napacaktık köstek mı olsaydık.tamam burada hemfıkırız ama ; mac boyunca cenkın hıcbıse yapmayıp arkadaslarına serzenıste bulunmasına ne demelı ? turgayın mac boyunca hatta sezon boyunca kıcını kaldırmadan sahada artıs artıs bakıslar atıp 90.dakıkada da taraftara sevımlı gozukmek ıcın yalandan rakıp futbolcuya satasmasına ne demelı ? zenkenın vurdumduymazlıgı,azızın agbetunun yeteneksızlıgı... kalpar tamam suclu ama futbolcularda bıraz allah askına peygamber askına arma askına şu taraftar askına ıkı mucadeleye gırsın be kardesım.bu kadar ruhsuzluk olurmu? sen tavsanlıyı akhısarı gungorenı kartalı yenemıcen sonra gelıp bana super lıgden bahsetcen.bu kalparın sacma sapan demeçlerıne kalparı buraya getırenler nasıl dayanıyo? hıc mı ıclerınde samsunsporluluk kalmamıs ? samsunspor ısmının buyuklugune bu futbolcular ve bu hoca hıc yakısıyo mu ? yok mu arkadas bu taraftara ses verecek bı allahın kulu ? kımse yok mu ?

jorgensen55

dün akşam samsuna dönüşte hawaalanında çok keyifliydi takım, çocuklar gibi oynuyolardı.  Bu kadar üzülmeyelim beyler, tek üzülen biziz yani, asıl kahramanlar çok rahatlar...

kaptan 55

kalpar ve ruhsuz futbolcularla bu aşkın romanı yarım kalacağa benziyor.

Baskent_Samsunspor

06 Aralık 2010, 09:43:18 #727 Son düzenlenme: 06 Aralık 2010, 09:45:17 Baskent_Samsunspor
Alıntı yapılan: jorgensen55 - 06 Aralık 2010, 09:07:11
dün akşam samsuna dönüşte hawaalanında çok keyifliydi takım, çocuklar gibi oynuyolardı.  Bu kadar üzülmeyelim beyler, tek üzülen biziz yani, asıl kahramanlar çok rahatlar...

la o uçak bi tarafınıza girsin emi  ruhsuzlar >:(

sevmekyetmezmi

güngören tarihi günlerinden birini yaşadı dün.soğuk ve yağmura rağmen gelen binlerce taraftarımızı- teşekkür ediyorum.

takım da ruh gitmiş.3 pas üst üste yapamıyor ceza sahasında kaleye şut çekmeme rezilliği.sanki birisi bunlara şut çekmeyin demiş.

bu takım bu şekilde ruhsut top oynar kalpar efendi at gözlüğü ile maç izlerse korkuyorum  süper lig bu sene de yalan olacak.

samsun bu sezonun en kötü topunu oynamasına rağmen taraftar desteğini arkasına almıs dı. güngören beraberliğe razı olur du
ama bugun biz diyoruz keşke berabere kalsa idik diye

lucarelli

Şu tarafatardaki isteğin yarısı topçularda olsa şimdi açık ara liderdik. Tüm topları ezeni milleti fırçalayan Cenk efendi, değişiklik tabelasında kendi numarasını göürünce şaşırdı. Sanki iyi oynuyor da bir de artislik yapıyor.

babasamsunlu

Dünkü oynanan rezalet ötesi futboldan sonra birileri  çıkıp "bunların alayı iddaa oynamış" dese hangimiz "yok ya yapmaz bunlar temiz çocukalrdır" diyebilir ki...

Yazıklar olsun..Haysiyetinizden şüphe edilir hale gelmiş siz halen daha kem küm ediyorsunuz..
O yüzden bir çok meslektaşınız futbolu bıraktıktan sonra ya ayyaş oluyor ya berduş..
Aldığınız paralar haram zıkkım oluyor..Eninde sonunda sizden çıkıyor..Halen anlamıyorsunuz...

Kalpar kaç lira bastın la bu maça...Takımı mağlupken sadece  iki oyuncu değiştirebilen ve takımda istemediği adamı kurtarıcı diye sahaya süren   Beyin özürlü Süper gerizekalı Karakalpaklı kalpar..
Söylesene kaç lira bastın ! ! ! ! !

Forvetim

insanda biraz utanma sıkılma olur, binlerce taraftar sağdan soldan akın etmiş gelmiş onların hatırına oynayın bari yüzsüzler, ar damarınız mı çatladı.

Forvetim

galibiyete prim varsa böyle rezil bir mağlubiyetinde cezası olmalı. hem futbolculara hem hocaya. kalpara haftalık binlerce liradan bahsediliyor, hocam bu hafta ücretini ödemiyoruz desinler bakalım. sözleşmeye ek madde koysunlar. topçularada 5 er bin lira ceza kessinler. yok öyle bolluk.

55.hakan

Dün akşam geç saatlerde Ankara'ya geldik yorgunluktan siteye giremedim , özellikle biz dahil dışardan gelenlere acıdım.Bu kadar iğrenç bir futbolu bu kadar uzaktan gelip izlemek utanç verici.Güngören bence küme düşer.İzlediklerim arasında en kötü topu oynayanlardı.Onları değil hocalarını kutlamak lazım Güngören'in.İlerde önde basıp top yaptırmadılar bize.Yalnız oyunu görünce şu aklıma geldi.Geçen seneye mi dönüyoruz acaba.Geçen senenin basit bir golle mağlup olan takım var ya o takımın garabeti sinmişti üzerlerine.Kalpar 1-0 yenikken forvet sayısını çoğaltacağına Cenk'i alıp Emre'yi alıyor.E Kalpar efendi kaybedeceğin ne var yüklensene Cenk ve Emre'yi aynı anda oynatıp.Daha sonra da orta sahada adam gibi pas yapan Hakan'ı çıkartıyor.Şu bir gerçek hoca oyunu iyi okuyamıyor.O Emre'ye de yazıklar olsun.Bir adam her top alışında bilerek elle oynar mı 4'te 4 bravo sana Emre sen git voleybol oyna.Sahada taktiği olmayan bir Samsunspor vardı.Her maçta olduğu gibi.

King Of The North

Şu Rizeye bakıyorum balla 2 gola tıp lider oluyor, 61 de bağırıyorlar, lider olacaklar 5 bin seyirci ancak var, Denizli cezalı gibi kimse yok tribünde, kötü Mrsin 4 te 4 yapıyor, Tavşanlı nerdeyse bizi geçecek hale geldi ama bizimkiler takır takır para aldığı halde oynamıyor, her türlü destek var şehir inanmış ama ruh yok, en az 5-6 kişi gönderilmeli devre arasında. Bu arada G.Antep ve Rizeyi yenebilme başarısını gösterebilirsek gene en kötü 4.bitiririz ligi ama nerde :(