BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Rize'nin liderlik maçından daha fazla taraftar varmış bugün belli ki Samsunumun maçında.Önce topçular,sonra hoca,sonra da yönetim,topunuzun Allah belasını versin.

Kaya

Yok böyle bir şey o formayla o çimleri yemezsem,rakibi futbolumla dövmezsem,sırf bu taraftar için oynamazsam adam değilim..Şu güzelliğe bak bi yaa..

Her nasıl maç kazanıldığında prim veriliyorsa ceza da verilmeli.Başta Kalpar kesinlikle gönderilmeli son 2 hafta hoca olmadan da gerekli puanları biz alırız taraftar olarak zaten.Devre arası kampına kesinlikle yeni hoca yeni transferler ve yepyeni bi havayla gidilmeli yoksa bu umursamazlık oldukça rutinleşti.. :-X

Dartagnan

abi protesto yapmamız lazım kim ne derse desin.Şu resimleri gorunce tuylerım dıken dıken oldu .Bu takımın yaptıgını ınsan dusmanına yapmaz.Yazıktır gunahtır.Koyun gıbı napalım yenılmekte varmıs mı dıyecegız her seferınde ?

Kaya

Alıntı yapılan: Dartagnan - 06 Aralık 2010, 00:02:03
abi protesto yapmamız lazım kim ne derse desin.Şu resimleri gorunce tuylerım dıken dıken oldu .Bu takımın yaptıgını ınsan dusmanına yapmaz.Yazıktır gunahtır.Koyun gıbı napalım yenılmekte varmıs mı dıyecegız her seferınde ?

Sonuna kadar katılıyorum kardeşim..

furkan5534

Güne güzel başladık maç düdüğü çalana kadar hersey cok guzeldi.maç başladı takke düştü kel göründü  :( pozisyon yok ya.çıldırdıkkk!!!!! yorum yapasım bile yok! taraftara yazık!

erkutdem55

Protesto yapılmasına katılmakla beraber,adamların her defasında daha fazla vurdumduymazlaşması ve inatlaşması bende umurlarında olmayacak izlenimi yaratıyor.Samsunspor camiası(yönetim,t.ekip ve futbolcular) ne utanç vericidir ki taraftarına şu anda ötekiler gözüyle bakıyor.Ve de ötekiler gibi davranıyor.Samsunspor belki de tarihinde hiçbir zaman taraftarıyla bu kadar kopuk olmamıştır.Kaldı ki Türk futbolunda,tarihinin en kötü günlerini yaşayan hiçbir kulüp bu kadar özverili bir taraftar desteği görmemiştir.

epçeli köylü

gurkan

hıcbır sekılde  hatırlamak ıstemeyecegım bı  mac

Kadir ÇELEBİ

06 Aralık 2010, 00:26:15 #713 Son düzenlenme: 06 Aralık 2010, 00:30:45 SamsunSpor_34
Alıntı yapılan: erkutdem55 - 06 Aralık 2010, 00:13:18
Protesto yapılmasına katılmakla beraber,adamların her defasında daha fazla vurdumduymazlaşması ve inatlaşması bende umurlarında olmayacak izlenimi yaratıyor.Samsunspor camiası(yönetim,t.ekip ve futbolcular) ne utanç vericidir ki taraftarına şu anda ötekiler gözüyle bakıyor.Ve de ötekiler gibi davranıyor.Samsunspor belki de tarihinde hiçbir zaman taraftarıyla bu kadar kopuk olmamıştır.Kaldı ki Türk futbolunda,tarihinin en kötü günlerini yaşayan hiçbir kulüp bu kadar özverili bir taraftar desteği görmemiştir.

Bu konuda yanılıyorsun Taraftar arasında sen ben durumları olduğu gibi istisnalar dışında taraftar hep ötekiydi nedenmi taraftar iyi olduğunda iyi dedi kötü olduğunda kötü dediği için nice sevdalıyı kendi elleriyle verdiler küstürdüler. Başarı küskünleri yeniden heycanlanıp yüzünü dönmüşken sen ve benim gibiler hep geriye baktığında istanbul takımlarına kafa tutan eli boş gönderen Samsunsporu görüyoruz.. başarı küskünleriyse Samsunsporumun istikrarsız tutarsız oluşuna gögüs geremeyenler taraftar anlamında kızmıyorum kimseye herkes kendince haklı

ama o sene bu sene olsun artık yeter.. :'( :'(

erkutdem55

İsmail Uyanık zamanında örneğin taraftar öteki miydi?Sokakta atkıyla gördüğü zaman yanımıza gelip halimizi hatrımızı sorardı,herkeste numarası vardı,bunları herkes bilir.o zaman Samsunspr demek taraftar demekti.O da zaten önce taraftardı.Keza menteşoğlu döneminde de hiçbir zaman öteki olmadık.Y.Ziya ile başladı ötekileşme,şu anda ise tavan yapmış durumda bence.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 06 Aralık 2010, 00:32:14
İsmail Uyanık zamanında örneğin taraftar öteki miydi?Sokakta atkıyla gördüğü zaman yanımıza gelip halimizi sorardı,herkeste numarası vardı,bunları herkes bilir.o zaman Samsunspr demek taraftar demekti.O da zaten önce taraftardı.Keza menteşoğlu döneminde de hiçbir zaman öteki olmadık.Y.Ziya ile başladı ötekileşme,şu anda ise tavan yapmış durumda bence.

İstis na yani aynı benimde aklımdan geçtiği gibi bende sen yazdıktan sonra şöyle bir düşündüm bir elin iki parmağını sayabildim.. tavan yaptığı zamanı ben sana söyliyim katılırsan 2006 yılı olması lazım Samsunspor tribünlerinin Elfenerine peşkeş çekildiği zamandır.

cembaba

Arkadaşlar bir de bizim takımı topu Savaş oynatıyormuş. Ne kadar gözümde beş para etmese de, topu ayağında tutup, kanatlara atması, şutları arattı gerçekten. Size şu kadarını söyleyeyim. Günün En iyisi Orhan'dı bence :) Düşünün artık gerisini...

Kaya

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Aralık 2010, 00:40:07
Arkadaşlar bir de bizim takımı topu Savaş oynatıyormuş. Ne kadar gözümde beş para etmese de, topu ayağında tutup, kanatlara atması, şutları arattı gerçekten. Size şu kadarını söyleyeyim. Günün En iyisi Orhan'dı bence :) Düşünün artık gerisini...

Yazık çocuğa hocası için elinden geleni yapıyor ama nafile. :( >:( >:( >:(

erkutdem55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 06 Aralık 2010, 00:39:10
İstis na yani aynı benimde aklımdan geçtiği gibi bende sen yazdıktan sonra şöyle bir düşündüm bir elin iki parmağını sayabildim.. tavan yaptığı zamanı ben sana söyliyim katılırsan 2006 yılı olması lazım Samsunspor tribünlerinin Elfenerine peşkeş çekildiği zamandır.

Aynı noktadayız üstad senle,ben de başlangıç noktası olarak onu yazdım zaten.Somut olay olarak o zaten en doruk noktadır.
Şöyle bağlayayım düşüncemi,ben eskiden taraftar olarak kendimi çok değerli hissederdim,şimdi ise okyanusta bir damla bile değilim.Maratondan bağırdığımda sesim kapalıya kadar gitmiyor diye düşünüyorum.

Sercan

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Aralık 2010, 00:40:07

Kardeşim katılan olur ya da olmaz ama bu sezonun şu ana kadar en iyisi Ahmet Şahin ve Kemal'le beraber Orhan'dır..