BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

berusa55

Ollivanders

Ajan

hedefimizden uzaklaşmadığımız için mutluyuz başka ne der bu gudubet hoca >:( >:( >:(

gkhn

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 05 Aralık 2010, 17:56:01
deplasmanda 1 puan iyidir hedefimizden uzaklaşmadığımız için mutluyuz başka ne der bu gudubet hoca >:( >:( >:(

1 puan alsa onu diyecekte bu sefer onu da diyemiyor >:(

kuzey55

hala yediremiyorum kendime rakip averaj takımı resmen -17 en az gol atan takımlardan ve en çok gol yiyen takım.bu takıma karsı rezil bir futbolla mağlup  oluyoruzzzz yensek 3. olacağız yenilip 7. sıraya geriliyoruz.yazıklar olsun size

Ollivanders

kuzey55

Arkadaşlar yenilebiliriz doğal birşey tabiki ancak bir pozisyon bir atak olmazmı 3 pas yapamadık bırakın pozisyonu..Taktik ve sistem denen birşey yok.. geçen hafta ordudan 1 puanı zor aldık bu hafta da yenilgimizi aldık.10 maçtır galip gelemeyen ligde 6 golü bulanan güngöreni yenemiyorsan kimi yeniceksin? Taraftar daha ne yapsın. hesabını verin bu yenilginin...

demiş yusuf...

berusa55

Şu alınan sonuç ümitlerimizi fena halde hırpalamaya yetti. Hayallerimizi kurarken biraz gerçekçi kurmak da fayda var çünkü hakikaten istikrarsızlık diz boyu takımımızda... :(

samsunmania

Bu işin ilk 2 den olması artık çok zor bana göre.
Göz göre göre giden 3 puan için ne öylenir bilemiyorum. Sevincimiz hep kursağımızda mı kalacak bizim.
Önümüzdeki 2 hafta da aynı gudubetlikle devam edersek ara transfer de yalan olur. Orta sıralara oynarız.
Bu taraftar bunları hiç mi hiç haketmiyor. Yazıklar olsun size.
Ne zaman rahat kazanırız desek bir yerimize saplanıyor. Çok kötüyüm çooookkk. :'( :'(

ahmetsefa55

tek gerçek taraftar.alayı yalan bunların.sankı deplasman yapmıscasına yorgunum evden sabah 10 da cıktım anca geldım.yazıklar olsun boyle futbolculara ve hocaya.bırakın golü,pozısyonumuz,hatta 3 topu bıle bırakın 2 top ust uste yapamadık.10000 e yakın taraftarımız vardı.mactan once zeytınburnunda bulustuk.grupıstanbul onderlıgınde takımın kaldıgı otele gıttık.sarkılar besteler soylıye soylıye.ınlettık butun caddelerı.otelın onunde muratı cagırdık geldı yanımıza.moral verdık.keske butun takımı cagırsaymısız.bı tek murat ayakta kaldı.bırazda kemal.cenk oyundan cıkana kadar aldıgı butun topları ezdı.her pozısyonda top ayagına gelsın ıstıyo.verılmedıgı zaman herkese kızıyo bagırıyo.boyle mı oluyo senın abiliğin cenk ? oyundan cıkıyosun.hocaya tavır yapıyosun.soyunma odasına gıdıyosun.ordakı cekırdekcılerde alkıslıyolar arka cıkıyolar sana.sözum ona buyuk topcusun ya.cekırdekcıler belkı ınandı ama bız yermıyız la cenk.adam ol adam.
tek tek futbolculara gırmıcem cunku bırıne bıse dıyınce dıgerlerıne de dıyesım gelıyo.
kardeslerım anlıcanız bu taraftar bu takıma da bu lıge de fazla.moralım cok bozuk benden bu kadar.kalın saglıcakla..

mehmet yılmaz

son yıllatrda gördüğüm en rezil futboldu, güngören gibi koftiden bir takıma yeniliyorsan sen daha kofitisdin demektir. yazıklar olsun futbolcu müsvettelerine.  >:( >:( >:(

forza_devil

bari taraftarımıza bakalımda keyfimiz yerine gelsin... fotlar fotolar ... işte gerçek taraftar...

en büyük taraftar futbolcular(teknik adam) sahtekar..!

city ultras

haftanin en resil takimi olduk,ne güzel millet sehirde birlesmeye basladiydi her yerde bayrak lar asiliyor bide bunlarin yaptina bakin...güngören nedir bu takimi mahalle takimimi nedir

forza_devil

forza_devil

Alıntı yapılan: forza_devil - 05 Aralık 2010, 19:57:49
fotolar nerde??

:-\ :-\ :-\ :-\ :-\ 
.:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. 
zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz