BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

maviay55

Dartagnan

Bizim tepkımız takımın hepsıne karsı olmalı.Yeter artık onu trıbune cagır vs. Artık toplu bır sekılde tepkı koymamız lazım .Futbolcuların lan ne oluyopr demesı lazım .Gec bıle kaldık gec ...

SerhaT55

abimle konustum da doğrusu konusuodum sarzı bitti.
takım cok kotuymus yanı çok kotu oynamıslar hepsiide
:( :( :( :(

Ollivanders

Ama biz çok iyi takımız gol vuruslarımız eksik sadece. Zemin kotuydu bahanesine hazırlıklı olun.

kuzey55

kesinlikle tepki şart laubali bizim futbolcular çok.hepsi havalanmış murat dahil olmak üzere.ayaklarının yere basması lazım bu emre ibnesi de gitmeli en başta

Mustee13

Rehavetten. Nasıl olsa biz bunları yeneriz düşüncesi. Buraya nasıl gelecekler. Yüzleri var mı acaba.? Ayıptır yazıktır günahtır.

Ollivanders

Ekrem

Lan arkadaş anlamıyorum bu şehir bizden süper lig istiyor taraftar elınden gelen herşeyi yapıyor bızı desteklıyor bızde bu macı alalım sevindirelim arkamızda olan insanları diye bi düşünce yokmu bu şerefsizlerde...  >:( >:(

kuzey55

bu abdülaziz bana gecenlerde face de mesajıma karşılık biz iyi olmasak o taraftar gelmez diyo.şimdi soracağım utanmazlar iyiler mi acaba şerfsizler

sercan5592

cenk menk kım var kım yok alayına koycaksın tepkını anlasınlar neyın ne oldgunu

Ollivanders

İyisiniz ya ondan açık ara şampiyonuz. Suratına z.im

GurbetciFanatik

Haftaya sahamizda G.Antep Bld.  yenemezsek artik sehirdeki havada gider.
devre arasinin bitmesine 2 mac kala istifa felan olmaz.
Edecekse rize macindan sonra etsin.
Ve gelen hoca kendi istegi dogrultusanda transfer yapar.

Ama bence hersey su son 2 maca bagla.

kale5501

Dartagnan

yapılacak tek sey var .Huseyın kalpar ,yonetıcıler ve tum futbolcular dahıl olmak uzere tum stad tepkı vermek.Yeter artık abı yeter vallahı yaaaaa.

SerhaT55

Aslında kimse gitmicek gidenide geri çevircen stad bomboş olucak ozaman anlarlar