BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

Mustee13

Bu forma bizim. Bu arma bizim. Emanettir bizden sizlere. Eğer taşıyamacaksınız bu yükü. Çıkarın geri verin bize.

KotuCocuk55

Arkadaş bu nasıl iş,galip geliyoruz  şampiyonluk şarkıları söylüyorsunuz puan kaybediyoruz onun karısını bunun kızını o gitsin bu gitsin o ******* bu adam değil.
Her kaybedilen puandan sonra ilk cümle teknik direktör gitsin diyen bir taraftar zihniyetini anlamıyorum..

Takım bugün kötü oynadı ve yenildi,samsunsporu tanımayanlar için süpriz oldu belki ama benim için süpriz olmadı deplasmanda rizeyi yenersek süpriz olmayacağı gibi.

Şurda iki hafta kaldı ilk yarının bitmesine sonra herkes şapkasını önüne koyar ve bir değerlendirme yapar,bu işler her hafta skora ve oyuna göre yapılmaz..

Bence samsunspor bu sezonu şuanda kadar iyi götürmüştür,götürmektedir.
Devre arası takviyeleriyle daha pozitif bir takım olacaktır ve sezon sonuna kadar şampiyonluk,ilk iki ve ilk 6 kovalayacaktır..

Bu süreçte bazen kötü futbola,bazen alakasız puan kayıplarına hazırlıklı olun.Yola bu şekilde çıktık ve sonunu da bu ekiple getirmek bilesinizki bizim için en faydalısıdır..

cgr

Bence en güzel tepki stada gitmemek olur. Anlasınlar tepkiyi. Bir hafta önce o muhteşem koreografi varken bir hafta sonra bomboş tribünler. Adam düşünür ne oldu da bir haftada bu kadar değişti diye. Kalpar bunuda anlamaz ama yine de bi şans bizim için.Hatta gitmemek için kampanya , bilgilendirme vs. bile düşünülebilir.

Ligin az gol atan takımlardanız bu da bi sistemimizin olmadığını , şansa veya kişisel çabalarla attığımızın bir göstergesi. İte kaka buralara kadar geldik. Devre arasını beklemek için geçiştirici açıklamalar , suni gündemler oluşturup taraftarı bir süre daha susturacaklar !!!

kuzeycity

Kanal S de hala GÜN 1-0 SAM yazıyo ne ayak la bunlar. Bi saat oldu maç biteli olaya bak. 
Sorumsuz hoca, Sorumsuz yönetim, Sorumsuz siyasiler, Sorumsuz bi şehir..

Çok yazık bu taraftara çokkk

baha55

arkadaslar bence  yönetimin bugun öğlenden sonra bu hocayı yollaması lazım...kesinlikle gün bu gündür, salı carsambada yeni gelen hoca ile antep maçına  cıkacaksın, yeni gelen hoca 2  hafta  baksın takıma  elimde  ne var  nereye kimi almam lazım diye , yapsın transferini , gitsin kampini yapsın takımla beraber olsun , ikinci devre olacaksa olur...ama 
sen 2  maç daha bekle devre arasının sonuna  dogru da değiştir hocayı , hoca takımı bilmiyo tarnsferi kendi yapmamıs ne anlamı var...gün bu gundur  yarın olursa  gec  olur...otobüse bile alamayacaksın ordan gecsin kalpar ankarayaa...

kuzey55

her topu eliyle alan veya faul yapan bir emre yavşağın önde gidenir kaç haftadır yapıyo bunu.kurtarıcımız emre olmamalı.anılı silen bu takımı bu kadar kötü oynatan hocadır kesinlikle gitmeli.skora göre taraftarlık değil bu bu oyuncularla bu işin zor olduğunu hepimiz biliyoruz.doğru düzgün oynadığımız kaç maç var şu ligde.ya ilk yarı çok kötü oluyoruz ya 2. yarı.bugün de gördükkü 90 dk kötüydük haftaya ne olur bilinmez...güvenemiyorum bu takıma bu oyunculara.

Ollivanders

Biz bu kafayla , koyun gibi tepkisiz kalmayla gidersek ancak sezon sonu kumede kalmayı goruruz. bana bir tane ara pası ile attıgımız golu gosterin daha dogrusu bir organize atak  veya frikik , korner golu?  Sezeri sen haftalarca oynatma bu maca kurtarıcı diye sok . Cenki maglup oldugumuz maçta cıkar yerine emreyi koy. Ya demezler mi sana madem bu takım bu kadar alternatifsiz nerene guvendin benim her alanda fazlam var diyebilecek kadar. Yapmayın ya hersey belli oluyor. Ne olacak devre arası ? Adam gibi transfer yapamayanlar messiyi mi getirecekler ? Veya 2. devre 16 macı mı kazanacaklar. Sen Şampiyonluga oynuyorsan  veya playoffu hedefliyorsan bu takımları yeneceksin. Lig uzun maraton demek bahane degil.

-17 averajı olan alt sıralarda surunen bir takıma karsı gol atamıyorsan bırakında hatayı hocada arayalım. Kimdir bu huseyin kalpar ya? bize ne vermiş ? Ne getirmiş futbol anlayısı olarak ? Yeter artık buysa istikrarla gelecek sonuc hic olmasın o istikrar. Adam takımının eksikliklerini bilir ona gore transfer yapar ama biz hala gecen senenin adamlarına muhtac oynuyoruz. Bu adam oktayı yolladı bu takımdan. 60 dakika tahammul edemedigi oktay vardı ya hani. Adam genclerbirliginde banko oynuyor . Yine taraftar anlamıyor futboldan.

Mustee13

Şimdi diyecekler ki iyi günde yanımızda olan taraftar, kötü günde sırt döndü. Ama aslında bilmelliler ki kötü günde kulübün yanında olmak budur zaten. Biz kulübün sevdalısıyız. Kişilerin değil. Eğer ortada bir yanlış varsa söylenir. Susup kalırsak, hataları söylemezsek, işte o zaman ihanet etmiş oluruz.

Haftalardır söylediğimiz şeyler ayyuka çıkınca neden kötü biz oluyoruz.

SerhaT55

ulan şu mersinli orduluların ağızlarına dusurduler ya yazıklar olsun sizebeeee :o :o :o

cgr

Alıntı yapılan: Mustee13 - 05 Aralık 2010, 17:03:33
Şimdi diyecekler ki iyi günde yanımızda olan taraftar, kötü günde sırt döndü. Ama aslında bilmelliler ki kötü günde kulübün yanında olmak budur zaten. Biz kulübün sevdalısıyız. Kişilerin değil. Eğer ortada bir yanlış varsa söylenir. Susup kalırsak, hataları söylemezsek, işte o zaman ihanet etmiş oluruz.

Haftalardır söylediğimiz şeyler ayyuka çıkınca neden kötü biz oluyoruz.

Kulübün sevdalısı olmak istiyorsun değilmi ? O zaman önce o kulübü , o armayı hak etemeyen insanlara tepkini göstererek kulübe destek ol.

Hak etmeyen kişilerin , futbolcuların olduğu yere tepkini göstermezsen istifa dediğinde , tepki gösterdiğinde sırıtıp gülemez sana ;)

Ajan

Meclis odalarında imza attırılıp Siyasilerin emrine sunulan bir teknik direktör ve emenatçı bir yönetime inat Başka diye soranlara İnat;Sadece Samsunspor

Yeter be şu taraftarın yüzü hürmetine insan top oynar Yüzsüz insanlar 

usare

yapıcı olalım diyoruz ama şu durumda nasıl olacağız. Yani Güngöreni küçük görürsen olacağı bu. Sen profesyonelsen takıma göre top oynamaman ve oynatmaman gerekir. Bir dolu eksiğin var, yaratıcı oyuncu eksiğin var, orta sahan güçsüz geçen hafta görmüşsün. Ama sen Anıl ı kadroya bile almıyorsun. Agbetu ve Zenke ikisi birlikte olduğu zaman Hücumda 1, savunmada 2 kişi eksik oynuyoruz. Yani bunu göremeyen adamı da hiç tutmayacaksın kusura bakmayın. Hüseyin hocanın en parlak yılları Gaziantepteymiş, artık yaşlandığından mı, kanalize olamadığından mı, kafasında başka şeyler mi var ama bizim için yaptıklarından dolayı teşekkür edip, önümüze bakmalıyız artık. Üç haftadır galip gelemiyoruz. Geçen hafta ve bu hafta diğer takımlar da bize çalıştı ama olmadı. Ben artık Hüseyin Kalpar yüzünden puan kaybı yaşamak istemiyorum.

Mustee13

Alıntı yapılan: cgr - 05 Aralık 2010, 17:13:37
Kulübün sevdalısı olmak istiyorsun değilmi ? O zaman önce o kulübü , o armayı hak etemeyen insanlara tepkini göstererek kulübe destek ol.

Hak etmeyen kişilerin , futbolcuların olduğu yere tepkini göstermezsen istifa dediğinde , tepki gösterdiğinde sırıtıp gülemez sana ;)

Anlamadım neyi ima etmeye çalışıyorsun? Defalarca okudum ama anlamadım. Ben kulübün sevdalısı olmak istemiyorum. Zaten öyleyim. Kusura bakma ama bunu tartacak ölçecek sen değilsin. Beni tanımyırosun bile.

Ben hiç bir zaman yergimi de övgümü de sakınmadım. Kim sırıtıp gülüyormuş bana?

kuzey55

Bu yenilginin hesabını kim verecek.Sahasında 20000 kişi deplasmanda 5000 kişilik taraftar mı?Yoksa şehiri ve tribünleri kırmızı beyaz a boyayanlar mı?Yoksa hocanın her dedigini yapan YÖNETİM Mİ?Ya her imkan kendisine sunulan KALPAR mı?

demiş facede çiço.sonuna kadar katılıyorum...

Ollivanders

Tabiki taraftar. Suçlu her zaman taraftardır. Hocanın gitmesi gibi bir elestiride bulunma hakkı olan taraftar Samsunsporun kotulugunu isteyen beş para etmez insalar olarak damgalanacak. Hepimiz gorecegiz.