BankAsya Birinci Lig 8.Hafta | Tavşanlı Linyitspor-Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan Cagdas Ünver, 09 Ekim 2010, 02:00:56

« önceki - sonraki »

beşnumara

Çelebi abi, mehmet abinin tuzağına düşmedin tebrikler.Kendi yazını alıntı yapmanı bekledim ama şaşırttın beni :)

babasamsunlu

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Ekim 2010, 22:58:52
Çelebi bey, bişey sorabilir miyim?
TRT maçı veriyor mu acaba?
tşkler, sevgiler...  :-*

Alıntı yapılan: celebi - 13 Ekim 2010, 23:00:35
yok canım vermiyor 8)

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Ekim 2010, 23:03:23
Çelebi abi, mehmet abinin tuzağına düşmedin tebrikler.Kendi yazını alıntı yapmanı bekledim ama şaşırttın beni :)

Aynen Fatih... Bu adam Çelebi olamaz.
Kimsin la sen, okuldaki bilgisayar açık mı kaldı? Bize çelebi olduğunu ispatla...
Mesela bingölbelediyespor sitesinde üyeliğin var mı?  :-*

celebi

Serkan

Burak

3g ile falan webden korsan yayın yapılamaz mı acaba  :P :P :P

SerhaT55

gnc bengülü

bizimkiler kutahyada nerde konaklıcak bılgısı olan varmı karsılamak lazım bildigim kadarıyla 3 tane buyuk otel var acaba hangisinde ogrenemesemde tek tek gezerım otellerı

kabacevizli55

1998de  kütahyanın samsunda play off maçı vardı amasyayla elenmişlerdi biz o zaman onları desteklemişdik amasyalıların bazılarına iyi sopa çekmiştik  
büyük ihtimal bizim yanımızda kütahyalılar olur
ayrıca münferit olarak kendi arabamızla 5 kişi gitçez

emre

Alıntı yapılan: gnc bengülü - 14 Ekim 2010, 17:49:33
bizimkiler kutahyada nerde konaklıcak bılgısı olan varmı karsılamak lazım bildigim kadarıyla 3 tane buyuk otel var acaba hangisinde ogrenemesemde tek tek gezerım otellerı

çok fazla bi secenekleri olmaz kanımca  :D

gnc bengülü

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 14 Ekim 2010, 17:50:54
1998de  kütahyanın samsunda play off maçı vardı amasyayla elenmişlerdi biz o zaman onları desteklemişdik amasyalıların bazılarına iyi sopa çekmiştik  
büyük ihtimal bizim yanımızda kütahyalılar olur
ayrıca münferit olarak kendi arabamızla 5 kişi gitçez

kutahyalıların gelmesıne gerek yok bıze ayrılan yer cok buyuk degıl dolup tasarız bu arada herkes hazırlıklı gelsın fazla soguk yok ama yagmur hıc durmuyor

kabacevizli55

celebi

1       0      2
2,80 3,00 1,95 

oranlar fena değil

mehmet yılmaz

2. Lige yükselme maçlarıydı Kütahyaspor'un katıldığı. Dediğin gibi finalde Amasyaspor'a yenilmişlerdi. Hatta İbrahim Üzülmez de Amasyaspor'da oynuyordu. Kütahya'nın ilk maçı Batman Petrolspor'laydı ve 3-2 kazanmıştı. O maçta 5 kişi Kütahya taraftarı rolü yapmıştık. Hatta onunla ilgili bir anımı da paylaşmıştım geçmişte bu forumda, epeyce gülmüştük. :)

Kütahya'nın faal bir tribün grubu var mı bilmiyorum ama biz zaten epeyce sağlam gidiyoruz oraya. İnşallah maçı da alacak takımımız ve iyi bir haftasonu olacak bizler için.