BankAsya Birinci Lig 8.Hafta | Tavşanlı Linyitspor-Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan Cagdas Ünver, 09 Ekim 2010, 02:00:56

« önceki - sonraki »

berusa55

AlıntıYolculuk Cuma günü
13 Ekim 2010 / 14:01

Samsunspor'un Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı TKİ Tavşanlı Linyitspor müsabakasının yolculuk programı belli oldu.
Kırmızı-Beyazlı yönetimden yapılan açıklamaya göre Samsunspor, Cuma akşamı karayoluyla Kütahya'ya gidecek. Burada konaklayacak Kırmızı-Beyazlılar, son çalışmasını Cumartesi günü yapacak. Pazar günü Linyitspor ile oynayacak Samsunspor, maçın hemen ardından yemek yiyip şehre dönecek.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=47461

Nuri Asan

Sen sitenin en şanslı üyesisin.O kadar deplasman galibiyeti tesadüf olamaz.Git Kütahyaya 3 puanı ver Samsun'a

Serkan

King1965

saatler gecmek blmıor haftalar gecmek bılmıor aylak gecmek bılmıor super lıg ıstıyoruz. hadi de bize kalkın de bıze kalkalım tüm sehir silkinsin uyuyan dev uyandı dıe.. her yerı yakalım mesalelerle.. sampıyonlugumuzu kutlayalım doyasıya cok mu ıstıoruz samsunsporum hadı ver elını cıkalım super lıgee..... :-[ :-[ :-[

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Ekim 2010, 00:04:08
Tavşanlıda iki oyuncu var biri tarsustan bildiğim ishak topçu diğeri de mehmet akyüz.Mehmet akyüzü kemal kitler ishakı da bir şekilde hallederiz de ben hala kaç atacağımıza karar veremedim.3-0 mı yeneriz 4-0 mı? karar sizin

3-0 olur abi

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Ekim 2010, 00:32:47
Estağfurullah erciyes o gün çok kötüydü o da bana nasip oldu :)

fatih abiyle beraber 5-1 lik erciyes galibiyetini görenlerden biri bendim zaten tribünde 5 kişiydik...............

mehmet yılmaz

İçimden 2-0 kazanacağımız geçiyor benim de...
İnşallah yanılmam. Radyo yayını da olacak inşallah, hep birlikte zaferimizi dinleriz.

çýlgýnlar1984

Söğütlübahçe Olarak Allah Nasip Ederse Cumartesi Gece Saat:23:00 De Yola Cıkıyoruz Kütahyaya Bir Büyük Otobüs Gidiyoruz Duyrulur,,

celebi

brigand

samsun155

celebi

mehmet yılmaz

Çelebi bey, bişey sorabilir miyim?
TRT maçı veriyor mu acaba?
tşkler, sevgiler...  :-*

celebi