BankAsya Birinci Lig 8.Hafta | Tavşanlı Linyitspor-Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan Cagdas Ünver, 09 Ekim 2010, 02:00:56

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

şşşşş..sus bakim seni yezit... >:( >:(

Seni Samsunsporun kötülüğünü isteyen beyefendi seni... >:( >:(

Hocamızın bi bildiği vardır... :P :P :P

Vardır var olamasına da bide bizede söylesede burda millete gider yapıp durmasak..

Çok mu mühim devlet sırrıdır bu topçuların kadroya alınmama sebepleri  :-\ :-\ :-\ :-* :-* :-*

Ollivanders

Evet abi ben Samsunspor un kotulugu icin calısan ajanım :) Cok komik bir durum ya. işini dogru yapmayacaksın sonra elesitirilince Samsunsporlulugundan şüphe duyulmayacak kişilere acımasızca damgayı yapıştıracaksın . Aglanacak halimize guluyoruz.

berusa55

Cenk'in kadroya alınmama sebebi belli değil mi?

KOŞMUYORMUŞŞŞŞŞŞ  >:(

furkan5534

walla bu kalparı cozemedıkkı zaten.. Anıl'ı begenmıstım onuda oynatmadı gitti.. herneyse inş azerbaycan macı gıbı şok yasamayız..

SaLDıRrrRR SAMSUNSPOR'mmmmmmmm

furkan5534

babasamsunlu

Heee doğru dostum..Allah kahretmesin beni hemi...

O koşmuyordu...Peki Can atan abimiz neden yok.. O konu ile ilgili bir dyumunuz var mı..  ???

Bide ben bu hafta bi manyaklık bekliyorum bu manyaktan..
Muhtemelen Kenan ile başlayacak..  :D :D

fatih55ankara

kenan ı oynatırsa hocanın en büyük düşmanı ben olucam.yakında kenan dallaması da inşallah takımda huzursuzluk çıkarmaz.ama götü yemez.çünkü o benim kanaatimce futboldan sonra samsunspor da kalmak istiyo.ama bence alucraspor da teknik adamlığa başlamalı... :)

berusa55

Akan'cığım Can ITIN neden mi yok? O hiç yoktu ki zaten...

babasamsunlu

Hımmmm.. O zaman sorun Ersincimm..Zaten Can Itın tekiydi KENDİSİ..
Okadar transfer çabası çok önemli değildi..

Önemli olan Klapar hocaefendimizin başarısı veya başarısızlığıdır.. 8) 8)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: seckin55 - 15 Ekim 2010, 11:04:03
Cenk ve Jonathan Kütahya' ya götürülmemiş. >:( >:( >:(

Bu senaryoyu Hayrettin Gümüşdağ - Serkan Aykut'ta da yaşamıştık.
Cenk'in de futbol hayatını bitirecekler.
Sonra da çıkıp, "ama Cenk'in de yanlışları oldu" diyecekler.
Benim gözümde Cenk'in yanlışı Kalpar'ın doğrusundan evladır!!!
Def ol git layn Kalpar!!!

babasamsunlu

hahahaha bide bana giderci derler :):)

Sonunda hepiniz kafayı yiyeceksiniz zuhahahahah zuhahahahha :D :D :D

berusa55

Cenk papazsa, koşmuyorsa -takım atletlerden oluşuyor ya bizde!- hocanın papazlığı da Cenk konusundadır. Bu artık ayyuka çıkmıştır! >:(

babasamsunlu

Şimdi biz Tavşanlıyı yenecez Allah bi kaza bela vermezse..

Daha sonrasında oluşacak yorumları merakla bekleyecem..Ona göre herkese not verecem kendimce :)
Ve çok gülecem... :D :D

Burak

Büyük ihtimalle yeneriz. Önümüzde denizli maçına kadar 4 maç var. Zirveden kopmak istemiyorsak 8-10 puan almalıyız bu maçlardan. Tavşanlıyı yenersek o moralle giresun d.bakır galibiyetlerinin olmaması için hiçbir neden yok .  Ksk için şüpheliyim izmir takımları bize ters geliyor ama Altay'ı yenerek bunu bir nebze olsa da kırdık. 5-6 takım birbirine çok yakın konumda hakkımızda hayırlısı olsun. Sonu süper lig olsun...

Ollivanders

Ben Samsunspor un karakteri geregi korkuyorum bu mactan. Kolay macları kazanamıyoruz ama inş kazanırız.