PES2011

Başlatan Kaya, 30 Eylül 2010, 02:27:34

« önceki - sonraki »

**KaR6**

messi-ronaldo pescileri belli ediyo kendilerini  ;D

brigand

2012 de tek isteğim lazio kadrosunun bozulmamasıdır. böyle bir istisna olsun yeter bana. bazı arkadaşlar bu durumdan hoşnut olmayabilir tabi. :D 8)

Burak

Alıntı yapılan: Erdinc - 15 Temmuz 2011, 11:22:45
İnşallah pes 2011 gibi zorlaştırılmış bir oyun çıkarmazlar yine...2010 çok iyidi.Oyunu çokta gerçekleştirmek iyi birşey değil

gel de alayım ifadeni yavru kuş :)

Alıntı yapılan: germencisse - 15 Temmuz 2011, 11:49:10
Aynen gereksiz kasılmıştı oyun..

Sen zaten kendi açtığın turnuva başlığına da gelmememiştin germencisse baştan sukoyuverdin     :D

@ kar6

kardeşim madem geldin seninle bir hesap keselim ya da bir turnuva daha yapalım

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Erdinc - 15 Temmuz 2011, 11:22:45
İnşallah pes 2011 gibi zorlaştırılmış bir oyun çıkarmazlar yine...2010 çok iyidi.Oyunu çokta gerçekleştirmek iyi birşey değil

Sen pes hakkında nasıl yorum yaparsın hiç mi utanman yok bu kadar hezimetten sonra  ;D ;D :oyun:

**KaR6**

Alıntı yapılan: Burak - 15 Temmuz 2011, 18:01:48

@ kar6

kardeşim madem geldin seninle bir hesap keselim ya da bir turnuva daha yapalım

en kısa zamanda paslaşalım, halledelim hacı.. bu ara sıkıntıdayım alo de bana sen musait oldugunda..

hacettepeli

pes'e türkiye ligi koysalar da Samsunspor'u alsak  :kanka:

brigand

Burjuva, kendini beğenmiş, eğlence düşkünü, aciz Roma' lılara duyurulur. 27 Ağustos Cumartesi. '' yine Floccari ''  :--*

germencisse

Alıntı yapılan: brigand55 - 11 Ağustos 2011, 13:04:24
Burjuva, kendini beğenmiş, eğlence düşkünü, aciz Roma' lılara duyurulur. 27 Ağustos Cumartesi. '' yine Floccari ''  :--*

:) Lazio'nun forvet hattı çok etkili oldu bu sene Klose-Cisse tutulmaz bu Sene..

hacettepeli

fifa 2012 bence pesi geçecek. ben 2011 çok beğendim. oynamayan denesin.

muzaffer4

Alıntı yapılan: hacettepeli - 13 Ağustos 2011, 01:42:56
fifa 2012 bence pesi geçecek. ben 2011 çok beğendim. oynamayan denesin.

fifa 11 zaten pesi geçti fifa 12 yle pes 12 karşılaştırması bile yanlış..

cany

pes11'de hakemler tam bomba :rulet:

LisandroLopez

Game Graphic Studio ile oyuna forma eklemeyi bilen var mı acaba??

SSKLA

LisandroLopez

Ben attım formaları oyuna.Güzelde oldu.Ama extreme de GDB klasöründe İngiltere,Türkiye ve İspanya ligi takımları var.
Diğerleri de national denilen ülke takımları.Yani süper lige forma atıyorum ama fransa ve italya liglerindeki takımlara yeni formalarını atamıyorum.
Atabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

SSKLA

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 24 Ağustos 2011, 13:17:24
Ben attım formaları oyuna.Güzelde oldu.Ama extreme de GDB klasöründe İngiltere,Türkiye ve İspanya ligi takımları var.
Diğerleri de national denilen ülke takımları.Yani süper lige forma atıyorum ama fransa ve italya liglerindeki takımlara yeni formalarını atamıyorum.
Atabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Kit server map yenilemen gerekiyor exterme 11 de güncelleme indirdiğin dosyada gdb klasöründe olması lazım

Bu da şimşek formanın diğer versiyonu

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 18 Ağustos 2011, 22:33:53
Game Graphic Studio ile oyuna forma eklemeyi bilen var mı acaba??

Ben biliyorum kardeş sorun nedir?