TFF KARARI - MİY maçı kaldığı yerden 3 kasımda...

Başlatan fanatik samsunsporlu, 21 Eylül 2010, 20:59:00

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

valla çok iyi haber fazladan 2 puan daha alırız fena mı  :P

kalptenþimþek

celebi

beşnumara

Yok yok kaşınıyor bunlar.Neyine güveniyorlar da bu kadar istiyorlar.La çapulcular gelin daa bi daha samsuna.Bu sefer sizi dörtlemeyen futbolculara yazıklar olsun >:( >:(

AlıntıŞimdi ne olacak ?

Samsunspor - Mersin İdmanyurdu arasında oynanan ve daha önce yarıda kalan maç 1 - 1 tamamlanmıştı. Yarıda kalan Samsunspor maçını Çankırı Bölgesi Üst Klasman Hakemi Fethi Serkan Koçak yönetti. Yapılan maçta kural hatası olduğunu iddia eden Mersin İdmanyurdu Yönetimi Futbol Federasyonuna başvurdu.

Samsunspor ile Mersin İdmanyurdu arasında oynanan maç Mersin İdmanyurdu eski Teknik Direktörü Yüksel Yeşilova'nın maç devam ederken abisi Murat Yeşilova tarafından ailevi bir nedenle bıçaklanmasıyla 40. Dakikada tatil edilmişti. Yarıda kalan karşılaşma 3 Kasım'da oynandı ve 1 - 1 sona erdi.

"HAKEM KOÇAK YİNE KURAL HATASI YAPTI"
Maçı yöneten Çankırı Bölgesi Üst Klasman Hakemi Fethi Serkan Koçak ikinci yarıya başlaması gereken takım Samsunspor iken Mersin İdmanyurdu maça başladı. Maça Samsunspor'un başlaması gerekirken Mersin idmanyurdu'nun başlaması nedeniyle maçta kural hatası yapıldığı iddia edildi.

Hakem Fethi Serkan Koçak daha öncede aynı hatayı yaptı. 2006 - 2007 sezonunda Mersin Büyükşehir Belediyespor ve Gölcükspor maçında penaltıyı eksik attırdı. Penaltı atışları tam bitmeden maçı bitirdi. Futbol Federasyonu bu konuda kural hatası olduğunu belirledi. Verilen karara göre takımlar 10 gün sonra bir penaltı atışı için Ankara'ya gitti. Penaltı atışını Gölcükspor kullandı ve maç bitti.

"KURALLAR NE DİYOR ? "
FİFA kural kitapçığının ilgili maddesi, "Para atışı yapılır ve kazanan takım birinci yarıda hücum edeceği kaleyi seçer. Diğer takım başlama vuruşunu yapar. İkinci yarıda kaleler değişir ve diğer kaleye hücum eder" hükmünü içeriyor.

"MAÇIN TEKRARI GEREKİR"
Mersin İdmanyurdu yönetimi, Merkez Hakem Kurulu ve Tahkim Kurulu'na yaptığı başvuruda, 13 Eylül'de oynanan maça para atışı sonrası kendi takımlarının başladığını, 3 Kasım'da kaldığı yerden devam eden karşılaşmanın ikinci yarısına da hakem Fethi Serkan Koçak'ın kararı ile yine Mersin'in başlama vuruşu yaptığını belirtti. Federasyonun bu konuda nasıl bir karar vereceği merak konusu.

ÖZEL HABER: Volkan TOSLAK

FaTiH_HaN

kalptenþimþek

kural hatasını hakem değil biz yaptık.. şöyle kuralına uygun okkalı vurup rahatlatacaktık mersinyurdunu, yapmadık..

ahmetsefa55

2.macta kucuk kardesım bana sormustu abı nıye bız baslıyoz dıye bende bı dusundum ılk kım baslamıstı dıye hatırlayamadım ılk macta onlar baslamıstı cunku dedım gecıstırdım meger bız baslamısız  :)

Ollivanders

Oyunun kaderine etki edecek birsey degil hatta mersinliler bedavadan bir hucum sansi kazanmıslar. Daha ne istiyorlar. Bir camia bu kadar pislik olur ya. Sen kendini zor kurtarmıssın . Aldıgın 1 puana dua et otur oturdugun yerde.

beşnumara

O zman soruyorum kardeşim denizli taraftarı mı mersin mi ;D

cembaba

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 17 Kasım 2010, 23:39:56
2.macta kucuk kardesım bana sormustu abı nıye bız baslıyoz dıye bende bı dusundum ılk kım baslamıstı dıye hatırlayamadım ılk macta onlar baslamıstı cunku dedım gecıstırdım meger bız baslamısız  :)

Arkadaşlar eğer böyle bir şey varsa; kural hatası çok ciddi birşey. Maç yeniden başlar.. Ne cenabet takımsın Mersin ya !

Sercan

Alıntı yapılan: CemBaba - 17 Kasım 2010, 23:45:57
Arkadaşlar eğer böyle bir şey varsa; kural hatası çok ciddi birşey. Maç yeniden başlar.. Ne gudubet takımsın Mersin ya !

Keşke başlasa iyice çakarız bunlara...

beşnumara

Her şey bizimkilere bağlı.Bizimkiler bir daha oynayalım derse özgener ona karar verdirir :)

kalptenþimþek

Ya herşey iyi güzel de.. madem ortada bir kural hatası var bi akıllı mersin mi? Allahaşkına biz neden çekiniyoruz? Maç evimizde, takım iyi gidiyor, herşekilde basıp iki puan daha alırız..Derhal itirazımızı yapalım biz de...

Ollivanders

:) Fatih bu zor soru karsisinda :D Cevabım yine de civcivler olur :D

beşnumara