TFF KARARI - MİY maçı kaldığı yerden 3 kasımda...

Başlatan fanatik samsunsporlu, 21 Eylül 2010, 20:59:00

« önceki - sonraki »

seckin55

Tahkim Kurulu Kararları - 14.10.2010

20. Mersin İdman Yurduspor Kulübü'nün, TFF Yönetim Kurulu'nun 21 Eylül 2010 tarihli toplantısında Samsunspor - Mersin İdman Yurduspor müsabakası ile ilgili almış olduğu karara karşı E.2010/324 numaraya kayıtlı dosyasında TFF Genel Sekreterliği'nden istenen cevabın geldiği görüldü. Dosya incelendi. Yapılan müzakere sonucunda; usul ve esasa bir aykırılık taşımadığı anlaşılan TFF Yönetim Kurulu kararının onanmasına, başvurunun oybirliğiyle reddine, (K.2010/346)

karar verilmiştir.

babasamsunlu

GODUMUN MERSİNİ..BELEŞE YOK 3 PUAN..ÇIK OYNA KAZAN TOPOŞ.... >:( >:( >:( >:(

TABİ YERSEE...  ;D ;D ;D

Serkan

babasamsunlu

GurbetciFanatik

GODUMU  :P mersin.

Al sana 3 Puan Tahkimden.

berusa55

fatih55ankara

bu maça hafta içi olsa da özel olarak ordu dan kalkıp gelicem.bu maç bedava olmalı ya da her yer 1 tl olmalı.sırf kaleci kereme gıcıklığım yeter.

güzeller içinden bir seni seçtim kalbimi sana ben sana verdim.

furkan5534

mersin İTMEN-yurdunu kınıyorum  ;D ;D :D :D bu mac ne zama oynanıcak yaw

berusa55

Galiba Rize deplasmanına geldikleri maçın sonrası hafta içi. Söylenen bu ama net değil tabi...

celebi

Lusage

İpne yurdunu UEFA da da görmek isteriz...

kaptan 55

bizim bu maçdan sonra bu mersin ibine yurduna yeni ibineler kazandıracağız 8)

Ahmeti

hani bi grup gelmişti mersinden samsuna hani bağırıyordukya kim bunlar kim bunlar olsa olsa piç bunlar diye yine gelecekmi o grup bağırması güzel oluyoda.

Lusage

TFF de ki Fikstür

Eğer doğruysa içerideki Diyarbakır maçından sonra oynayacağız.

Ayrıca o günkü kadro ile sahada olacağız

Ahmet Şahin - Adem, Kenan, Kemal, Alparslan - Hakan, Murat, Abdülaziz - Zenke, Agbetu, Cenk.

31-10-2010

SAMSUNSPOR - DİYARBAKIRSPOR

MERSİN İDMANYURDU - G.ANTEP B.Ş.BELEDİYESPOR

06-11-2010

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MERSİN İDMANYURDU

07-11-2010

KARŞIYAKA -SAMSUNSPOR

3'ü en uygun zaman.

beşnumara

Bence aynı kadro ile sahada olmamız biraz garip.Önceki maçta sahaya çıkan futbolcu o gün isal olduysa ne olacak.Mesela kaza yapan mersinli oyuncu mustafa aydın yanılmıyorsam o gün sahadaydı ve şimdi komada.Ne olacak? Biz kadroyu yağmura göre kurduk diyelim (öyle olmadı da  >:( )  mçın devamında zemin normal olursa ne olacak.Bence 18ler aynı olmalı kadro seçimi de 18in içinde olmalı.Tabii son kararı tff verecek bakalım nasıl bir karar verecekler veya kural bellidir tam bilgim yok.