TFF KARARI - MİY maçı kaldığı yerden 3 kasımda...

Başlatan fanatik samsunsporlu, 21 Eylül 2010, 20:59:00

« önceki - sonraki »

Atakumlu

kadrolara tff nin karısacagını sanmıyorum sakat olan bir oyuncuyu zorla 18 e mi aldırcaklar veya aynı hava ve cim sartlarını olusturabilcekler mi sonucta kadroları o sartlara gore kurmustur hocalar...

SAMSUNLU ORUMA 55

kim oynarsa oynasın ama maçı alalım

Burak

Alıntı yapılan: edmontdante - 07 Ekim 2010, 19:22:12
Maç büyük ihtimalle 3 Kasımda oynanacakmış

haberi ilk veren engin abiyi kutluyorum

>l< >l< >l< >l< >l< >l<

kalptenþimþek

Sitede adım başı bir mersin başlığına çatıyoruz.. Konu bütünlüğü bozulmazsa,  bunlar bir başlık altında toplanabilir mi?

celebi

beşnumara

En geç dakika 75'e kadar hatta 80e kadar da olabilir bir gol bulursak (yemeden :) ) kalan süre bize yetecektir.Mecbur açılacaklardır beraberliği yakaladıktan sonra.Bize karşı açılana yaparız açılımı ;)

celebi

neden olmasın adana maçında 45 dakikada uzatmalarıda sayarsak 49 dakikada 3 gol bulduk. şimdi 50 uzatmalarla birlikte 53 dakikada neden olmasın.

SAMSUNLU ORUMA 55

:D ;D bizde inandık sizde inanın bizim için şu mersine koyun.. >l< :-[

brigand

hurra yüklenipte 2 yi yememek lazım. tabikide baskılı oynayacagız. bu macta hakan'ı daha önde kullanmamız gerekiyor..

edmontdante

berusa55

16 Ekim 2010, 00:22:27 #130 Son düzenlenme: 16 Ekim 2010, 00:24:34 berusa55
Tarih kesinleştiğine göre artık bu başlığı kilitlesek nasıl olur? Bu bölümde bir başlığımız daha var Mersin maçını nasıl çevirebiliriz diye; ayrıca bir de maçlarımız kısmında konuşuyoruz...

Kaya

Katılıyorum kilit gerek.. maç başlığından devam

mehmet yılmaz

Mersinliler maçta kural hatası olduğu yönünde itiraz etmişler ve maçın en baştan, yeniden oynatılmasını istemişler. İtirazlarına göre maçın ilk devresine de( 13 eylül ) ikinci devresine de ( 3 kasım ) aynı takım santra yaparak başlamış.

Eğer 0-0'dan tekrar oynanırsa tam bir rekor olur bu maç ve mevcut form durumlarına göre rahat kazanırız. Ama büyük ihtimalle reddedilecekmiş.

berusa55

Mokunu çıkardı bunlar da. Sanki santradan gol oldu tövbe ya  >:(

babasamsunlu

la ne pis adam bunlar yaa....
gidin bi yıkanın be karrrdeşimm :)