kalpar bizi süper lige çıkarabilir mi?

Başlatan Sioux, 19 Eylül 2010, 23:59:41

« önceki - sonraki »

Tufan

63 dakika Sercan zibidisini oyunda tutup ve Cenk dururken Savaş'ı kurtarıcı diye oyuna alsa babam olsa eleştiririm. Kartal maçında hocanın savunulacak hiçbir tarafını göremiyorum.

furkan5534

kardeşim kötü futbolu geçin walla billa herşeyi unutun.yaaa adamlar wallahi topa vuramıyor zenke bile topa vuruyor ufacıcık vurdugu topa guler.sercan korner kullanıo top yer yavas yavas gelio.yaa duran top oluyor yemin ediyorum top uzaya gitse gam yemem top havaya bile kalkmıyor ya kalkmıyor.. adamlarda vurus gucu yok becerı kabılıyet yok.wallahı anlamıyorum kafayıyıcem.. jonatham jonatham dedıler adamı almak ıcın yırtındılar adamı a2 takımına gonderdıler daha neo lsun ya.hayret bısı!!!

ramcQ_55

bende sizi eleştirdim nolmuş bak kabullenmiyosunuz hani özgür bi siteydi herkez her istediğini yazabilirdi oda benim düşüncem hocaya destek veriyorum daha 3ncü hafta olmasına rahmen yanlışları olmasına rahmen
demekki kafasındaki oyun sistemi tutmadı olamazmı senmi yaptırıyosun akşama kadar onlara antrenman senmi biliyosun onların nası yaşam tarzı olduğunu bi bildiği olamazmı ofutbolcuları oyuna sokarken tabi doğru sen tribünde o ise kulubede sen yukardan kuş bakışı bakıyon ise yerde tilki bakışı

ben inanıyorumki bi kac hafta icinde bu takım  seriye bağlayacak ve herkezin gönlünü taht kuracaktır ama siz bunada kabullenmeyip eleştiri yapacağınız için ..............................

**KaR6**

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 20 Eylül 2010, 23:30:46
hani özgür bi siteydi herkez her istediğini yazabilirdi o

sana mı kaldı siteyi eleştirmek? ? ?

Ollivanders

20 Eylül 2010, 23:39:23 #79 Son düzenlenme: 20 Eylül 2010, 23:43:12 Serpico55
Hocaya destek verirken bize giydirmek ne demek ? Bu mu ozgurluk ? Bu mu elestirmek ? Bizi ona buna benzetmek ne demek ? Kac hafta sonra elestiri yapabilecegimizi soylemek ne demek ? Hocaya destek verenler olmadı mı ? Biz onlara yine ters mi cıktık. Dogru duzgun elestirirsen kimse sana ters cıkmaz.
Elestiri yapmadan dogruyu bulacagını sanıyorsan yanılıyorsun. Basarıyı yakaladıktan sonra neyin elestirisini yapacagız. 5 hafta takım mac kazanınca elestiri yapıldı mı ? Sen hazır cenki oturt sercanı oynat bunu mu desteklicez.Bildigi oldugundan mı 3 haftada 4 puan kaybettik ?
Sen elestirmezsin ben elestiririm arkadasım. Elestiri yaparken de sana soracak degilim.

ayrıca ben bu takımın maclarına para verip giriyorsam , sıcak para girsin diye kombine alıyorsam elestirme hakkını kendimde de bulurum.

ali ihsan

Burası benim için artık özgür bir site değil.İşine gelince susup iki kelam edemeyenler işlerine gelince bülbül oluveriyorlar.Ne güzel memleket la ...

**KaR6**

susayım karışmayayım diyorum, hani burası özgur bi siteydi geliyo peşinden.. hukukta adı haksız tahrik bunun başka bişe değil..

Kaya

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 20 Eylül 2010, 23:30:46
daha 3ncü hafta olmasına rahmen yanlışları olmasına rahmen
demekki kafasındaki oyun sistemi tutmadı olamazmı senmi yaptırıyosun akşama kadar onlara antrenman senmi biliyosun onların nası yaşam tarzı olduğunu bi bildiği olamazmı ofutbolcuları oyuna sokarken tabi doğru sen tribünde o ise kulubede sen yukardan kuş bakışı bakıyon ise yerde tilki bakışı

Bende sana rahmen kardeşim eleştiriyorum hüseyini ve hüseyin gibi geleceğini ekmek yediği yerden önce düşünen bencilleri..Ayrıca bizde bağırdık boluda kocaelinde vs.. şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi diye daha baş tacı yapacak yer kalmadı.Geçen sene son 2 hafta ligde kalmış bir takım bu sene şampiyonluk parolasıyla yola çıkıp 3,5 maçta 1 gol atan takım....

lucarelli

20 Eylül 2010, 23:49:34 #83 Son düzenlenme: 21 Eylül 2010, 00:01:57 lucarelli
Cenk MIY maçında çok kötü idi, büyük ihtimalle hoca Cenk'i fazla tepki görmesin diye oynatmamış olabilir diye iyimser bir yorum yapmak istiyorum ama Sercanın ilk 11'de başlamasına bir anlam veremiyorum.

Bu saatten sonra iyi bir hoca bulabilir miyiz bilemiyorum. Bulabiliyorlarsa daha iyi bir hoca ile yola devam etmek için fazla geç değil ancak daha iyisi gelmeyecek ise hocanın değişmesinin bir anlamı yok. Çok zor bir dönemeç takımımız için.

edmontdante

20 Eylül 2010, 23:55:13 #84 Son düzenlenme: 20 Eylül 2010, 23:57:35 edmontdante
Ramço55,yanlışın var.
Bu ilk 4 haftanın değil Hüseyin hocanın göreve geldiği geçen sezondan bu yana oluşan izlenimlerimizin sonucudur.
Bunlar ortasahayı geçmeye gücü olmayan Kartal karşısında  alınan 1 puana sevinen hocanın bu davranışına tepkidir.
Bunlar hocanın her istediği alındığı halde hala takımın bir düzen bulamasına ,tek bir organize atak geliştirememesine,kendiyle çelişen mantıksız işler yapmasına tepkimizdir.
Hocanın istediği tüm oyuncular alındığı hatta kadro da her mevkinin alternatifi olduğu halde hocanın hala süper lig hedefini ağzına almaktan korkmasına  tepkidir
Her şeyin bir sınırı var.Bu sitede kimse benden fazla Hüseyin Hoca lehine fikir beyan etmemiştir ama  Mersin ve Kartal maçlarını gördükten sonra benim de fikrim değişmiştir.Takımı deneme tahtasına çevirmiştir.Bunun yeri lig maçları değil  hazırlık maçlarıdır.Kampi geçtim şu verilen arada  bile hazırlık maçı yapılmamıştır.Kaldı ki hocanın futbolcuların idmanlardaki performansına bakarak kadro kurduğunu düşünmüyorum.Bana kalırsa kendi kısır  döngüsü içinde her hafta başka bir futbolcuya sarılmaktadır.Akhisar maçında Sinan Ayar,mersin maçında Abdulaiziz,Alpaslan,Kemal,Kartal maçında Sercan.Bunlar oynatılanlardır.Peki ya oynatılmayanlar.Mesela Cenk'in yokluğunda Savaş.Ya da o mevkide oynama özelliği olan başka bir oyuncu.Bu tam bir fiyaskodur.Dünyanın başka yerinde varsa bu kadarı bilen biri söylesin.

ramcQ_55

siz sercanı eleştiriyosunuz ama sercan hocanın ercumentin yönetimin atillanın ve yamuklusunun bir numaralı elemanı bize göre kötü ama onlara göre iiii kötü olsa oynatırmı die düşünüyor insan ama......................................

edmontdante

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 20 Eylül 2010, 23:57:01
siz sercanı eleştiriyosunuz ama sercan hocanın ercumentin yönetimin atillanın ve yamuklusunun bir numaralı elemanı bize göre kötü ama onlara göre iiii kötü olsa oynatırmı die düşünüyor insan ama......................................

E kardeşim böyle torpilli bir adamı eleştirmekten normal ne olabilir

ramcQ_55

21 Eylül 2010, 00:03:49 #87 Son düzenlenme: 21 Eylül 2010, 00:09:19 ramcQ_55
neyse özür dilerim benim SAMSUNSPORLU arkadaşlarım ne siz beni anlarsınız neden ben sizi bu iş böle uzayıp gider siz hocayı eleştirdiniz bende sizi bakınız ben sizi eleştirdim neler neler dediniz bide hoca yönünden düşünün bi gitse kim gelecek yerine ercumentmi gelecek tarıkmı gelecek osmanımı gelecek kim gelecek biraz sabır sabır sabır diyerek tekrardan özür diliyorum ..........gerci özür dileyecek bişe demedim ama .....

Kaya

@ramcQ_55 kardeşim benden sana bir öneri bir şey yazarken tepki çekmemek için bence böyle dersen kendi görüşünü belirtirsen böyle şeyler yaşamayız.Aksi takdirde kendini bizim yerimize koyarsan,birisi sana 3.hafta olmuş ne yorum yapıyorsunuz yapmayıın gibi karşı bir yazıda sende sinirlenir karşı çıkarsın..Yani biraz empati..

Akyol