kalpar bizi süper lige çıkarabilir mi?

Başlatan Sioux, 19 Eylül 2010, 23:59:41

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 20 Eylül 2010, 13:37:56
           AHMET ŞAHİN

ADEM    ERSİN  JONATHAN   ALPASLAN

MURAT          ANIL            TURGAY

AGBETU
       ZENKE            CENK

Ayberk

Bu veya buna yakın bir kadromuz olmalı ve iskelet sürekli bozulmamalıdır. En azından sabit bir formasyonumuz olsa ona da razıyım, antrenman formlarını bilmiyorum oyuncuların der geçerim. Ama her hafta farklı bir dizilişle saha çıkmamız kayışı koparmama neden olacak!

Kodalak

AHMET ŞAHİN

ADEM    ERSİN  JONATHAN   SEZER

MURAT          ANIL   HAKAN    TURGAY

ZENKE

CENK

ben burda bir tek sağ kanat adamını koyamadım

teknik direktör olduk bir anda  :D

brigand

geç olmadan bu işi halletmek lazım. ya kalpar akıllanacak dogruları uygulayacak.(ki bu çok zor) yada efendi gibi çekip gidecek bu takımın önünü açacak. hala gereken ivmeyi yakalayamadık. bizi krize sürüklüyor , kalpara sabretmekde bu sürüklenmeye yardımcı olmak demektir.

34_55

bunu erkut başkanada söylememiz lazım yada duyanların ve görenlerin iletmesi lazım bizim sitedeki hocayla ilgili düşüncelerimizi... yarın çok geç olmadan...

SAMSUNLU ORUMA 55

hüseyin kalpar başarılı bir teknik adamlardan birisidir ben kalpar hocamızın Samsunsporun layık olduğu yer yani süper lige çıkarır benim güvenim sonsuz değerli hocamıza....................

FaTiH_HaN

Bankasya standardında çok iyi hoca, tecrübeli, takıma mücadele ruhunu veriyor vs. dedikçe dediklerimizi çürütmek için elinden geleni yaptı. bence kesinlikle bi sorun var hoca sanki kendini kovdurmaya çalışıyor sokaktaki adamı getirip hoca yapsan şöyle bi kadro ile sahaya çıkmaz. %100 bir sorun var bence bilerek yapıyor bazı şeyler özellikle cenki yedek bırakması ve gol atamadığımız halde oyuna almaması cenkin kaptanlığını istemediğini gösteriyor. resmen racon kesmeye çalıştı kartal maçında bu takımın kaptanı cenk değil benim demek istedi. Yönetimin sazı eline alması lazım göndersinler demek istemiyorum ama hocaya çeki düzen versinler. Onun dışında bu takım hiçmi hücum organizasyonu çalışmıyor top kime gelirse ayrı telden çalmaya başlıyor oyuncular top bile süremiyor. takımdaki tek 10 numara pozisyonundaki anıl kadroda yok... Yönetimin Kalpara nerde olduğunu ve hedefimizin ne olduğunu anlatması lazım.

orhan

kesinlikle bu şekilde olmaz.takımı kendisi kurmasına rağmen hala arayış içerisinde oyuncu tercihleri son derece yanlış biraz kapris yapıyor gibi ama farkında değil bindiği dalı kesiyor.

Lusage

Önünde çok çok önemli Boluspor ve Adanaspor maçları var. Bu maçlardan en az 4 puan çıkarırsa iyi. Yoksa Adanaspor maçından sonra takımın başında 3 maç daha kalamaz...   :-X

cembaba

Alıntı yapılan: Lusage - 20 Eylül 2010, 18:34:48
Önünde çok çok önemli Boluspor ve Adanaspor maçları var. Bu maçlardan en az 4 puan çıkarırsa iyi. Yoksa Adanaspor maçından sonra takımın başında 3 maç daha kalamaz...   :-X

benim asıl korkum 6 puan çıkarırız kalırsa takımın başında o zaman ne olacak :D

celebi

cem

altay maçında iyi oynayan orhanı mersin maçında kesti alpaslanı oynattı,kartal maçında oyunu öbür sahaya yıkmışken cenk gibi gol becerisi iyi olan adamı oyuna almayıp savaş gibi yeteneksiz bir oyuncuyu oyuna sokması intihar,kalpar hoca yanlış işler yapıyor.....

Kaya

Budur!! sana mı soracağız birisini eleştirirken.7-8 hafta geçsinmiş öyle yorum yapacakmışız hayret yaa.Sonra ne olacak potadan koptuktan sonramı eleştirelim şimdi susalım öylemi..Burda insanlar takım için bir şeyler yapmaya çalışıyor gelecekte olması muhtemel başarısızlığın önüne geçmeye çalışıyor.Yorumlara dikkat...

5trawberry

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 20 Eylül 2010, 13:37:56
          AHMET ŞAHİN

ADEM    ERSİN  JONATHAN   ALPASLAN

MURAT          ANIL            TURGAY

ZENKE                             AGBETU
                  CENK

Bu kadro dogru olan kadro degilmi sizce arkadaşlar

Sen Hocanın yerinde olsan bu kadroyu sürecen yani.
bu Kadroyla Samsunspor 10 maç yapsın birisini kazanırsa ben bişe bilmiyorum.
Murat Yıldırım ve Turgay gibi gibi bi adamı nasıl Kanat oynatırsın. ?
Bu adamlar ortasha top tutup uzun vadede hızı olmayan, kısmen mücadeleci adamlar.
Yaptıgın takımın ortasahasını hallaç pamuğuna çevirirler.

Ollivanders

20 Eylül 2010, 22:58:45 #74 Son düzenlenme: 20 Eylül 2010, 23:09:10 Serpico55
Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 20 Eylül 2010, 22:44:26
daha durun 3 mac oynamışız adamı hemende idam etmişiniz sizin ercument coşkun dereden bi farkınız yok takımın başına gelmek için hocayı yerden yere vuruyor aynı sizin gibi helebi 7 hafta 8 hafta bi gecsin ondan sonra yorum yapın buneyaaa siz 3 hafta olmuş hemen adamı asmışınız yazık bi cenki oynatmadı die neler neler diyosunuz bumudur ....

Budur...Eleştiri yaparken senden izin almamız mı gerekiyor? ERcument coskundereden ondan bundan bize ne? . Biz gorusumuzu belirttik. Taraftar olarak bize ters olan yanlarını soyledik.