kalpar bizi süper lige çıkarabilir mi?

Başlatan Sioux, 19 Eylül 2010, 23:59:41

« önceki - sonraki »

Sioux

teknik heyette ayrı bir başlık var ama bence kartal maçındaki 1 puana sevinen tek adam olduğu için ayrıca konuşalım. bence kalpar bu kadroya hafif geliyor, cenki oynatmaması onun dar kafalılığını gösteri. hatasından dönmezse bir an önce yolları ayırmak lazım, futbolcular tarafından sevilmeyen bir isim. üç maçta 5 puan, mersin maçındaki berbat futbol. aradan kaç ay geçti, takımı düzeltmedi.

Dartagnan

senle bu is kocaman bir yalan kalpar.....

KareAs55

Geçen sene  ilk zamanlar iyi top oynayıp sonra 5 maçlık seri gelmişdi ama sonra bir  türlü kendimize gelemedik  yenilgi serisi ve ardından gelen beraberlikler  akhisar maçı rakip bizi zorlamadı oyunu forse ettik gözükdük ama diğer maçlarda dişli ekipler bizi zorladı  bu futbolla çıkamayız
ama hoca yanlışları düzeltir fantezi aramazsa neden olmasın daha yolun başındayız

Hocanında insan ilişkilerinde iyi olduğunu hiç düşünmüyorum

**KaR6**

Allah var geldiği ilk günden beri inanmak istedim kalpar'a.. ama sürekli soru işaretleri yarattı, bugün de kredisini tüketti.. yazımın başlığı yapacaktım ama anlaşılmaz diye yazmadım, buraya yazayım..

Game Over, Insert Coin Kalpar!!

Ollivanders

Sene bası hersey yolunda diye acıklamalar yapıldı. İstedigim futbolcular alındı denildi. Bolgelerde eksigim yok fazlam ver denildi. Ama nedense takım 4 haftadır deneme tahtasına dondu.Sayın kalpar basarılı olmanın yolu bu mu? Bizi doldur bosaltlarla mı sampiyon yapacaksınız ? Cenk işleri oynatmadan mı veya maca santraforsuz cıkarak mı sampiyon olacagız ? Defanstaki 36 yasındaki kenanla mı gollerin onunde duracagız ? Orta sahada kurtarıcı diye yeni arayıslara girdigin sercan ve a.aziz le mi gol atacagız ? gecen senenin 2. yarısında inanılmaz goller kacıran savasla mı gol pozisyonuna girecegiz?

Ne yalan soyleyeyim ben gecen seneki pavlikli defansı oktay lı orta sahayı arar oldum şimdiden. Senle bu iş olmayacak Sayın kalpar! Lutfen bavulunu topla ve git.

beşnumara

Kaya

Sayfalar dolusu yazabilirim ama değmez.

Tek bir şey söyleyeceğim gerçek SAMSUNSPORluların hakkını üç beş kuruşa yiyorsan,adam kayırmacılık yapıyorsan bu ah seni takip eder dikkat et...

beşnumara

hafta içi idmandaydım idman sonrası kalpar trtye röportaj veriyodu soru cenk ve performansıydı kalpar da: cenk gibi bir oyuncuyu bu lige her hoca her takım ister biz de böyle bir oyuncuya sahip olduğumuz için çok şanslıyız gibi bir röportaj veriyodu yalanını s...m hocaakımıaa yalanını.Sezon başlamadan söylemiştim bu sezon naparız diye soranlara.Takımı durduracak tek kişi kalpardır diyordum ve malesef durum onu gösteriyor :( :(

sersa

? soru işareti sadece bu kalpar hakkında ?

mehmet yılmaz

Kalpar'la ilgili net bir fikrim olmadı hiç bir zaman. Bazen çok günenim bazense anlamakta zorlandım. Geçen sezon herşeye rağmen, eldeki imknlar doğrultusunda kısmen başarılı oldu diyebilirim ama şu an, şöyle bir karo ile Kartal'daki 0-0'a sevinen bir adamın zihniyet sorunu var demektir.

Teraziye koyduğumda, eksiği doğrusundan daha fazla geliyor.
Bu gemi bu kaptanla yürümez sanki!

sersa

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Eylül 2010, 00:18:52
Kalpar'la ilgili net bir fikrim olmadı hiç bir zaman. Bazen çok günenim bazense anlamakta zorlandım. Geçen sezon herşeye rağmen, eldeki imknlar doğrultusunda kısmen başarılı oldu diyebilirim ama şu an, şöyle bir karo ile Kartal'daki 0-0'a sevinen bir adamın zihniyet sorunu var demektir.

Teraziye koyduğumda, eksiği doğrusundan daha fazla geliyor.
Bu gemi bu kaptanla yürümez sanki!

Kalpar giderse bu yönetim İsa turan ı getirecek gibi o konuda daha karamsarım :o

beşnumara

abi ne yapıp ne edip bu hafta içi kamuoyu oluşturup kalparın kulağını çekmek lazım kulübün sahibi olmadığını bilmesi lazım

kumköylü ahmet

bende karar veremedim onun hakkinda ama gecen hafta basladi sanki hatalar mersin macinda sol defansda oynayan 54 numara berbatti onu NASIL OYNATIYOR BU MACLAR OYUNCU DENEme maclari degil...cenk vardi o macda ama yalniz kalmisdi sonra mersin macinda turgayida ilk 11e almamisdi bu nasil zihniyet diye dusunurken bu haftada cenki ilk 11 de gormedik sonrada oyuna bile almadi daha ne diyim be kalpar kapdin bizim iki puaninimizi maf ettin bizi cenk gibi bir futbolcun var be kalpar nerde yasiyonnnnn

Ollivanders

Bir kulubun gelecegiyle oynuyor kalpar. Bu şehir uzun  sureden sonra boyle bir hareketlilik gordu.  bu hareketlilikte bir sonuca ulasamazsa bunun sonu amator olur. Bu yuzden cok ciddi bir karar verilmesi lazım.

maviay55

ne zaman tv programı olsa falan cok dikkatimi çekti bu konu kalpar hep ön planda cok konusuo ama icraat yok..şöle takımız böle takımız dior ama sahaya her hafta bizleri delirten kadro cıkarıo ne yapmaya calıstıgını bi anlayan yok!

süperlig gemisine cıktıgımız bu yolda sadece tecrübe yetmio sayın kalpar! tek artın tecrüben ama böle tecrübe olmaz olsun antrenmanda oyuncuyu hazırlıyamıyosan kadroya sürükleyemiosan başını ikini elin arasına koy düşün kalpar!

futbolcuyu takıma küstürtme az hoca ol hoca  ???