kalpar bizi süper lige çıkarabilir mi?

Başlatan Sioux, 19 Eylül 2010, 23:59:41

« önceki - sonraki »

brigand

hem kendi yazdıgım hemde diğer arkadaşlarımızın yazdığı geçmiş yorumları okuyorum. eylülden beri bir adım ileri gidememiş bir hoca !!

Kaya

Bugün ömrü boyu yiyebileceği tüm küfürleri yedi sanırım..

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Aralık 2010, 21:54:39
Şimdi de iş kazası der abi veya Haluk Tan çıkar hocamızın arkasındayız der.

Az kaldı taraftar gececek bunlrın arkasına. >:( >:(

Sercan

Eğer adamsan ekmediğini yediğin yere az saygın varsa istifa edersin.Umudunu bu takıma bağlamış binlerce insanın canını yakmaya kimsenin hakkı yok...

gurkan

bu adamla  olacak ıs  degıl  kufur edıpte  gırdıgım  gunahlara  yazıkk  >:(

babasamsunlu

06 Aralık 2010, 10:01:55 #695 Son düzenlenme: 06 Aralık 2010, 10:03:50 babasamsunlu
Buradan sevgili hocamıza en derin sevgilerimi iletiyorum..
Hepinizin içinden geçenlerin anasına avradına sövmek olduğunu biliyorum..
Ama bu duygularınızın yalnış olduğunu düşünüyorum..
Çünkü kendisi Samsunsporumuza çağ atlatmış kocaman zehir gibi bir kafaya sahip olan büyük bir hoca olarak,anasına avradına sövülmeyi haketmemektedir..

Son olarak Hocamıza seslenmek istiyorum..

Hocam Alayımız arkandayız !!! Sen böyle devam et..

edmontdante

Size sabah sabah bir müjde vereyim.Hüseyin KALPAR'la yollar her an ayrılabilir.Görüşülen hoca Bülent KORKMAZ.Kendisine maç görüntüleri gönderilmiş ve Bülent KORKMAZ samsun'daki bazı doslarını arayarak bilgi almış.Kaynak sağlam : ))

salihcakir

kalpar'ın gidecek olması ne kadar güzel bir haber ise bülent korkmaz'ın gelme ihtimalinin konuşulması bir o kadar kötü haber bence. hocalığına hiç inanmadığım bir isim. savunma mentaliteli takım kurmaktan öte bir şey yapmıyor gibime geliyor.

cezayir55

aynen  bencede bence bizim icin dusunulebilecek en iyi isim mesut bakkal

Dartagnan

Alıntı yapılan: salihcakir - 06 Aralık 2010, 12:04:19
kalpar'ın gidecek olması ne kadar güzel bir haber ise bülent korkmaz'ın gelme ihtimalinin konuşulması bir o kadar kötü haber bence. hocalığına hiç inanmadığım bir isim. savunma mentaliteli takım kurmaktan öte bir şey yapmıyor gibime geliyor.

bende yanı süphe icerisindeyim abi.Ancak huseyın kalpardan kötü olacağını da düşünmüyorum .

Atakumlu

bulent korkmaz =  diyar_x aslında diyarbakır bile bulent e fazla... bize yaramaz b.korkmaz...

cezayir55

cembaba

Reha Kapsal diyorum. Cenk'in formunu en üst düzeye çıkaracaktır.

babasamsunlu

Bize heyecan lazım heyecan...
Çok büyük T.Direktör olmasına gerek yok..

Bülente bende çok sıcak bakamıyorum teknik anlamda ama sanki hava katar gibi geliyor...

Ertuğrul Sağlam

Bu takımın tek sorunu hoca mı?
Futbolcusuna söz geçiremeyen yönetimin hiçmi suçu yok?
Ekmek yediği kuruma ihanet içinde olan futbolcu müsvettelerinin hiçmi suçu yok?

Hüseyin Kalpar'ın gönderilmesi gerekiyormu? evet gerekiyor. Çünkü takım üzerinde otoritesi artık iyice sıfıra indi ve takım üzerinde etkisi olan, diğer futbolcuları etkileyebilecek etkinlikte olan bir kaç futbolcuya artık söz geçiremiyor.

Ve Cenk efendi sen Messi'misin? C.Ronaldo'musun? onların bile senin kadar kaprisli ve ukala olduğunu sanmıyorum. saymaya kalksam birçok sebep var sayılacak ama dün oyundan alındıktan sonra direk soyunma odasına gidip ordanda Taksi ile Otel ve Havaalanına gitmeni gerektiren neydi? Takıma faydalı bir oyunmu oynadın? Senin sözleşmende doksan dk oynayacak diye bir maddemi var? Sen Samsunspor'un maaşlı çalışan bir futbolcususun. senin kendini hocadan yüksek görmene sebep olan vasfın özelliğin ne? gelmişsin 37 yaşına 550,000,00 liralık sözleşmeye imza atmışsın çık oyna aldığın paranın hakkını ver. Samsunspor'a her geliş ve gidişin sorunlu olmuştur. hep sen haklı hocalar ve yöneticilermi haksız. Hep senin dediğinmi olacak? ''YA ADAM GİBİ OYNA YADA DEFOL GİT'' geldin ettin takımın içine......