kalpar bizi süper lige çıkarabilir mi?

Başlatan Sioux, 19 Eylül 2010, 23:59:41

« önceki - sonraki »

jean

Ahmeti

diyarbakır maçından sonra şehzadeler'in h.kalpar'a inanılmaz bir desteği vardı.
Herhalde bu sene maç kazandığımız zaman taraftar h.kalper'ı destekleyecek kaybettiği zaman ise istifa  diye bağıracak.

Tufan

gördük Kalpar efendinin suni başarısını !!!

KareAs55

Ulan adam kenan antremanda çok mu koşuyor o oynuyorda anıl neden oynamıyor hesabını versene bunun bize ,kenanı affedersin anıl niye oynamaz söylesene

Dartagnan

Lan sal artık SALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yeter beeee yeter !!!!

Ollivanders

berusa55

Sayın Fatih Öztürk; bu adamı nasıl getirdiyseniz şu takımın başına öyle de alın yeter  >:(

gkhn

Kararsızım oyu kullanmışım kararımı verdim kalpar bizim ancak sinirlerimizi çıkartır >:( >:(

Ollivanders

Fatih öztürk futbolculardan daha önce adam gibi bir hoca getirin bu takıma. Biz taraftar olarak bunu istiyoruz.

ChucKeR

ilk 6 yapsak dahi nurullah saglamın mersini dışında elenecek takım göremiyorum şahsen.(denizlinin direk çıkacağını hesap ediyorum.) izmir takımları da her zaman sağlamdır ama bu sene çok uzak kaldılar ilk 6 ya. onların buralarda olmaması elimizi güçlendiriyor tabi.

ama bilemiyoruz tabi ne olacağını kalparın egosu o kadar kuvvetli ki bu 11den 5-6 kişi yok olabilir sezon sonu. yaşlı bi takımız tempomuz yetmiyor ve kuvveti yerinde olan futbolcularda disiplinsizilik bahanesiyle takımdan uzaklaştırılıyor. ör: hakan akman, hakan hacıbektaşoglu, sercan temizyürek, savaş esen, anıl taşdemir. sadece 2010 yılındaki vukaatlar bunlar.

alternatiflerimiz azalıyor, adana maçındaki gibi klubeden gelecek bi savaş yok o olmayınca oyun da aynı dewam ediyo normal olarak skor da. sonumuz hayrolsun.

Ollivanders

Huseyin kalpar ne oldu roportaj yapmaya yemedi sanırım .

Ollivanders

edmontdante

Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Aralık 2010, 21:50:59
yok yok bence bahanesi kalmamıştır.

1 PUAN ALSAYDIK GÖRÜRDÜN SEN YALANLARI

Ollivanders

Şimdi de iş kazası der abi veya Haluk Tan çıkar hocamızın arkasındayız der.