Bank Asya 1. Lig 5. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Boluspor: 0-1

Başlatan berusa55, 19 Eylül 2010, 19:15:40

« önceki - sonraki »

maviay55

Ahmeti

yozgat stadı bize hep şanslı geldi umarım bu maçtada şans yanımızda olur.

Ertuğrul Sağlam

Lig başlamadan önce yaptığı transferler, ve geçen sezondan birçok futbolcusunu satmasına rağmen iyi bir kadro kuran Boluspor, sezon başında benim favorimdi.
Samsunspor için ise şunu düşünüyordum. Birçok transfer yaptık ama hazırlık döneminde dengimiz olan hiç bir takım ile hazırlık maçı yapıp gücümüzü görme imkanımız olmadı. ve lig başladıktan sonra ise. Bozuk zemin, Teknikdirektör Futbolcu ilişkileri, Taraftar gurupları arsındaki sorunlar, ve malum bıçaklama olayı ile ilk dört haftayı hoş olmayan bir şekilde geçirdik.
Şimdi bu hafta oynayacağımız Boluspor maçı ise hem tarafsız sahada oynamamız, hemde güçlü bir takım ile oynamamız nedeni ile takımımızın tam gücünü görme açısından çok önemli. Bence bu maçta oynayacağımız futbol ve alacağımız sonuç taraftarımız için geleceğe ışık tutacak ve takımımız için ise Bolu gibi güçlü bir takımı yenmek özgüven açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Maçın oynanacağı yer Yozgat olarak kesinleşirse, takımımızı yalnız bırakmamak için yollara düşmeliyiz.
Ben hazırım Yozgat yolculuğuna... 

Tribün_ali

Kartal macını beraberlik dedim bildim bu maçta bolunun hiç tat vermiyor samsunspor işimiz zor ama inşallah yanılırım

beşnumara

Boluya yeniliriz kalpar gider yerine gelen teknik direktör 6. haftayı bay geçeceğimiz için 2 haftada takımı tanır ona göre bundan sonra maçlarımıza çıkarız

Kodalak

Alıntı yapılan: beşnumara - 23 Eylül 2010, 14:03:24
Boluya yeniliriz kalpar gider yerine gelen teknik direktör 6. haftayı bay geçeceğimiz için 2 haftada takımı tanır ona göre bundan sonra maçlarımıza çıkarız

hoca giderse yerine gelecek kişi belli İSA TURAN

beşnumara

Bence yanılıyorsunuz isa turan hakkında.Yönetim kalparın yerine onu getirmez ama yanında isa turan da mutlaka olur

SAMSUNLU ORUMA 55

TFF Yozgat dedi ama son karar Tahkim'in 23 Eylül 2010
TFF'nin Bolu maçını Yozgat'ta oynatacağını duyurmasından sonra gözler bugün yapılacak Tahkim Kurulu toplantısına çevrildi. Eğer Tahkim Kurulu Samsunspor'un itirazını haklı bulursa Bolu maçı Samsun'da oynanacak

TFF'nin Samsunspor'un 5.haftada oynayacağı Boluspor karşılaşmasını cezası nedeniyle Yozgat'ta oynanacağı açıklamasının ardından gözler Tahkim Kurulu'nun bugün yapacağı toplantısına çevrildi. Çünkü Kırmızı-Beyazlı ekip, TFF'nin saha kapama cezasına itiraz etmiş ve dosyayı Tahkime taşımıştı. Kurul, Samsunspor'un itirazını yeniden inceleyip karar verecek. Eğer Kırmızı-Beyazlı ekip davasında haklı görülürse maçın Samsun'a alınacağı açıklandı.

denge gazetesi

Kodalak

Alıntı yapılan: beşnumara - 23 Eylül 2010, 14:06:48
Bence yanılıyorsunuz isa turan hakkında.Yönetim kalparın yerine onu getirmez ama yanında isa turan da mutlaka olur

aldığım duyum buydu,kalparın son şansı olduğuna yazmıştım sabah aynı kaynak eğer hoca futbolcularla arasını düzeltmez ise yerine İsa Turan geleceği söylendi.Ama hayırlısı...

sersa

Alıntı yapılan: Kodalak - 23 Eylül 2010, 14:04:25
hoca giderse yerine gelecek kişi belli İSA TURAN
Aynen katılıyorum sene başında bunun sinyalleri çok net verildi bence ;)

Nuri Asan

Maça sadece bir kaç gün kaldı ve nerede oynayacağımızı bile bilmiyoruz

Dartagnan

Ya arkadas her seferinde gelen gideni aratacak yani:@ aratmadan olmuyor.

Kaya

Bu akşam belli olacak nerede oynayacağımız..

deado

maalesef bu hafta da şehir dışına çıkma şansım yok. umarım ceza kalkar da sahamızda maçımızı izleriz. ama şahsen bu konuda çok umutlu değilim.