Bank Asya 1. Lig 5. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Boluspor: 0-1

Başlatan berusa55, 19 Eylül 2010, 19:15:40

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 22 Eylül 2010, 12:59:07
Bu kalpar yozgatta hocalık yapmıştı galiba,ben bu sahayı iyi bilirim diye sahaya saçma sapan bir kadro daha çıkarmasın,7 kişi bile çıkarabilir valla  ;D ;D

sorma kardesim huseyin kalpar ın da bir bildigi vardır :)

alperen

brigand

gitmeyi düşünüyorum ben bakalım bir orgnizasyon olursa daha güzel olur tabikide

SAMSUNLU ORUMA 55

hüseyin kalpar yimpaş yozgatsporu süper lig çıkarmış başarılı hocalarımızdan bir tanesidir..............

adige73

tahkim kurulu bizim itirazı yarın görüşecekti sanırım acaba bu kesinleşmiş karar mı

Burak

kesinleşmezse 2 gün kala açıklanmasın diye falan yer açıklanmıştır belki.hakikaten var mı bilgisi olan kesin karar mı?

berusa55

22 Eylül 2010, 18:53:00 #81 Son düzenlenme: 22 Eylül 2010, 18:55:01 berusa55
Tahkim kurulu itirazımızı reddederse Yozgat'ta oynayacağız şu an için kesinleşmiş bir şey yok yarın belli olacak. Umarız beklediğimiz gibi para cezasına çevrilir ve maçımız burda Samsun'da oynarız...

AlıntıKAPATMAYA PARA CEZASI
Öte yandan, TFF Disiplin Kurulu verdiği 1 maç saha kapatma cezasına itiraz eden Samsunspor'un bu talebi Perşembe günü Tahkim Kurulu'nda görüşülecek. Tahkim Kurulu'nun saha kapatma cezasını para cezasına çevirmesi bekleniyor. Samsunspor Başkanı Tutu, maçın kaldığı yerden oynanması kararıyla ilgili, "Burada mağdur olan biziz. Böyle bir kararın çıkmasını bekliyorduk. İnşallah Perşembe günü de beklediğimiz karar çıkar" diye konuştu.

Kaynak

mehmet yılmaz

ınsallah bu yanlıs tahkimden döner de evimizde oynarız maçı. hiç gözüm kesmiyor yozgata gitmeyi, içmden gelmiyr ama yine de gideriz tabii :) organizasyon olur ama dediğim gibi inşallah gerek kalmaz.

brigand

inşallah gerek kalmaz. hazır zeminde düzeliyor bir galibiyet morallendirir bizi.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: brigand55 - 22 Eylül 2010, 19:35:12
inşallah gerek kalmaz. hazır zeminde düzeliyor bir galibiyet morallendirir bizi.

çýlgýnlar1984

kalptenþimþek

gozgoz yýlmaz

Samsun'dan pek giden olmaz Yozgat'a... Gruplarda bir çekingenlik olur kendi aralarındaki sorunlardan dolayı. Ayrıca açık bir deplasman bu, masraglar ağır gelir. Zaten çok deplasman yapamıyoruz tribünler oalrak. Münferitler olur biraz. Hiç bir belediye akıl edip de ücretsiz otobüs kaldırmaz, akıllarına bile gelmez. Bolu deplasman niyetine çıkar zaten yola. O yüzden hiç de ev sahibi gibi olmayız bence. Umut ederim ki, karar bozulur ve evimizde oynarız.

Kaya

2 ceza maçında da yozgata gittim belkide hayatımda en nefret ettiğim yerlerden birisidir yozgat.Sebebi,aramızda hiç bir husumet olmamasına rağmen iki gidişimizde de rakip takım değilde yozgatlı gerizekalılar tarafından taşlanmamızdı.Birde yozgata gittiğinizde şehir içine sokmama yukarıda bir yerde ormanlık bir alana çıkarılıp aranmak var.Neresinden bakarsanız bakın berbat bir şehir,ilginç insanlar.Yozgatın tek olumlu yanı 2 ceza maçımızı da orada kazanmış olmamız.Maraton tribünü bize ayrılır yarısından fazlasını doldururuz.

Birde anımı paylaşayım yozgatla ilgili;Gençlerbirliği ile oynadığımız ceza maçında o zaman yaşım ufak ve İsmail başkan o zaman benim için şimdi de olduğu gibi çok ama çok büyük bir insan ilk yarısını 1-0 geride kapadığımız maçta bir de baktıkki sahanın ortasından başkan bize doğru geliyor,maraton kapısı açıldı ve şans ya geldi yanıma oturdu(kim bilir belkide tesislerden görmüşlüğü olduğu için gelmiştir) ondan sonra bütün taraftar soru yağmuruna tuttu tabi başkanı.En önemli soru neden yanımızda ikinci yarıyı izleyeceğiydi.Cevabı dün gibi aklımda çok net adamlar cavcavdan topçu istemek için her türlü yalakalığı yapıyorken bizim başkanımıza da terbiyesizlik yapıyorlarmış,bende giderim taraftarımla izlerim hadi eyvallah deyip çıkıp gelmiş.Ondan sonra ne olduysa takım ikinci yarıda müthiş oynadı Musa Aydın ile 2 gol bulduk elimde başkanın bana verdiği paltosu tribünde babamda dahil her önüne gelenle gollerde delice seviniyordu eyy gidi günler...Şimdi yozgatta oynarsak ne mi olur yozgatın tamamı bolulu olur ama biz 3 te 3 yaparız o kadarrr....

Perşembe günü yaptığımız itiraza göre durum şekillenir ya yollara düşeriz ya da evimizde oynarız hangisi daha hayırlısıysa takımımız için o olsun.

AdanaDemirSpor