17-Jonathan Quartey (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan berusa55, 26 Ağustos 2010, 05:02:13

« önceki - sonraki »

kutsalforma

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 29 Ekim 2010, 10:50:46
@ kutsalforma,

Hangi macta izledin de yargilayabiliyorsun onu? Adamin sahaya ciktigi mac sayisi bir elin parmak sayisi kadar dahi yok, kendini kanitlamasi icin sans verilmedi ki..
Zenke ve Agbetu'ya verilen firsatlar ona verilmedi, yargilamaya onlardan basla bence..!

Futbolcu forma sansini idmanlarda ve antrenmanlarda yakalar. Aldigimiz haberlere göre Conatan bey idmanlarda bile vasat bi hal gösteriyormus. Yirtinsin idmanda biraz, er yada gec forma sansi bulacaktir, eminim.

Mangal basinda kameraya poz verirken, hic okadar halsiz ve isteksiz degildi ama...

berusa55

AlıntıMutsuzum Hocam

11 Kasım 2010 / 14:06

Samsunspor'un büyük umutlarla renklerine kattığı Ganalı stoperi Jonathan Quartey, sonunda patladı.
Dün idman öncesinde Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile görüşen Ganalı oyuncu, tercüman aracılığıyla sorunlarını anlattı. Samsun'a geldiği ilk andan itibaren yüzü gülmeyen Ganalı stoper, "Takıma ve şehire bir türlü uyum sağlayamadım. Nedenini bende bilmiyorum. Ne kadar çok kendimi takımıma kanalize etmeye çalışsamda başaramadım" diye konuştu. Yönetim Kurulu ise bu oyuncusunun durumunu teknik ekiple görüşüp karara bağlayacağı öğrenildi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=48939

Benzer haber Halk Gazetesi'nde de var. Olacağı buydu. Boşa yapılan bir transfer hikayesi daha  :(

Kaya

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Kasım 2010, 23:08:42
Kenan'ın oynadığı bir takımda bende mutsuz olurum tabi.

>l< Nerden geldim İstanbul'a misali..

berusa55

5dk saha yüzü görmeden gidecek bu. Anlaşıldı artık... :(

kalptenþimþek

Yılların eskitemediği tecrübe abidesi kenan kaptan mutsuzken, mutlu olabileceğini mi düşünüyordun saf çocuk!! :(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 15 Kasım 2010, 12:47:27
Yılların eskitemediği tecrübe abidesi kenan kaptan mutsuzken, mutlu olabileceğini mi düşünüyordun saf çocuk!! :(

MUHTEŞEM BİR YORUM   >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

sadece55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Kasım 2010, 13:04:56
Jonathan aslanım oynamak istiyorsan bu takımda "birilerine" yakın dünya görüşün olsun, bayram namazında falan ön saflarda yer tut ki takımda yer bulasın.

Bu yorum biraz ağır kaçmamışmı? Namaz kılmakla ne alakası var?

YaşarDoğu

Jonathan müslüman mı ? Değilse bu örnek çok abes olmuş velevki müslüman yinede bu şekilde ifade edilmesi yakışık değil.

Burak

Bence müslümanlık ve namazdan çok daha farklı şeyler anlatmaya çalışıyor Mert . Fatih Terim ile Emre Belözoğlu arasındaki ilişki gibi yani futbolcu antrenör ilişkisinden çok ahbap - çavuş ilişkisi içinde olma tarzında ya da aynı dünya görüşünü paylaşmaktan dolayı kadroya girme tarzında . Eğer benim anlattığım gibi düşünüyorsa ki benimde görüşüm böyle aynen katılıyorum

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Kasım 2010, 13:04:56
Jonathan aslanım oynamak istiyorsan bu takımda "birilerine" yakın dünya görüşün olsun, bayram namazında falan ön saflarda yer tut ki takımda yer bulasın.

mesela kime? ben bu konuda hiçbirşey bilmiyorum. kim, nasıl bir dünya görüşü kontenjanından istifade ediyormuş, gerçekten öğrenmek istiyorum. ama isim, isim yazılsın burada ki hepimiz bilelim.

sadece55

Kenanın lobisi elbette çok güçlü ama şu yönünden de bakalım sercanın da lobisi iyi değilmiydi? O da hiç birşey yapmamasına rağmen takımda kaldı o da mı Kenan tayfasından acaba? Biz de kenanın oynamasını istemiyoruz ancak takımda ben O kriterden dolayı tutulduğunu sanmıyorum..

kalptenþimþek

"Samsunspora Sahip Çıkmayan Siyasetçiye Yazıklar Olsun! diyoruz..Siyasetçi de takıma sahip çıkınca böyle garip durumlar oluyor işte..

YaşarDoğu

Bu adam kim gülmüyor demişse halt etmiş , ne zaman görsem ağzı kulaklarında negronun..

Ollivanders

Negro diyip ırkcılık yapma abi :D

kalptenþimþek

eşşekle kınayalım o zaman süleymanı.. :P hele negro ne ki lo??  :D