17-Jonathan Quartey (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan berusa55, 26 Ağustos 2010, 05:02:13

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Testere  filmi gibi oldu bu iş. Bir yere cenki ayagından , anılı boynundan , jonathanı aşil tendonundan baglamıs . bunu yapanda huseyin kalparmıs. Ne yapsalar oynayamayacaklarmıs gibi .

brigand

kemalle süper ikili olurlar. ama önce kalparı tesislerdeki tuvalete kitlemesi gerekiyor. aynı şekilde anıl ve cenkinde buna yardım ve yataklık yapması lazım.

fatih55ankara

kadro genişliğinde çalışırsa forma şansı bulacaktır.

King1965

Fecr_55

Paramiz o kadar cok ki, oynatilmayacak adami bile aliyoruz..Nasil is bu böyle? Jonathan'in yerinde olsam bir dakika bile kalmazdim, fazla bile oturdu kenarda, uyusmasi yakindir..!

sadece55

bu maçta sanki kemalle birlikte oynucak gibi bakalım

55JNR55

Alıntı yapılan: Erdinc - 17 Ekim 2010, 02:26:38
bu maçta sanki kemalle birlikte oynucak gibi bakalım

bana da öyle geliyor...

babasamsunlu

celebi

bugün bu adamı ilk defa sahada gördüm oda devre arasında abdulazizi alparslan ile top çalışması yapıuyorlardı. çok şanslıyım gözüm açık gitmez artık.

mehmet yılmaz

Ohooo.. Biz resim bile çekindik  :P :P Hemi de okulda...

celebi

futbolcunun öncelikli mekanı saha biz bu adamı yoksa okul okul dolaşıp kampanyalara katılmasın için mi getirdik.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 18 Ekim 2010, 00:06:43
futbolcunun öncelikli mekanı saha biz bu adamı yoksa okul okul dolaşıp kampanyalara katılmasın için mi getirdik.

Evet... Baktık Kalpar Efendi değerlendiremiyor biz de boşta durmasın, hayra hasenata girsin diye öyle yapıyoruız. Yarın da kermes var oraya gideceğiz. Perşembe günü de bayan öğretmenlerin günü varmış, 100'er lirayla girmişler, martta sıra Jonathan'a gelecekmiş.  8)

samsunmania

18 Ekim 2010, 00:34:01 #147 Son düzenlenme: 18 Ekim 2010, 00:39:42 samsunmania55
Alıntı yapılan: samsuni - 18 Ekim 2010, 00:19:14
Evet... Baktık Kalpar Efendi değerlendiremiyor biz de boşta durmasın, hayra hasenata girsin diye öyle yapıyoruız. Yarın da kermes var oraya gideceğiz. Perşembe günü de bayan öğretmenlerin günü varmış, 100'er lirayla girmişler, martta sıra Jonathan'a gelecekmiş.  8)

Sadece gün parası ile masrafı çıkmaz. Sabit bir işi de olması lazım.
Aslında film endüstrisinde de değerlendirebiliriz Jonathan'ı. Canatan olarak da adını değiştiririz.  8) ???
Aksiyon filmi, komedi falan. 8)

55.hakan

Jonathon'ı dop deperken gören şanslılardan biriyim herhalde

salihcakir

18 Ekim 2010, 09:24:55 #149 Son düzenlenme: 18 Ekim 2010, 09:37:54 salihcakir
Alıntı yapılan: hakanelgun - 18 Ekim 2010, 09:06:41
Jonathon'ı dop deperken gören şanslılardan biriyim herhalde

evet adam varmış ve topu da biliyormuş bunu gördük. orta sahada oynayan tiplerin gösterdiği teknik kapasiteye sahip bunu hissettiriyor.