Yeni sezon formaları LigFootball

Başlatan mehmet yılmaz, 04 Temmuz 2010, 16:35:37

« önceki - sonraki »

berusa55

Zaten sorun da görünütüden çok kumaş ve dikiş kalitesindeymiş görenlerin dediğine göre  :(

eLLis

Görüntüye aldanmayın kumaş ve armayı nasıl yaptıklarını görünce bune dersiniz...

Ertuğrul Sağlam

Her sene sponsor firma olarak geriye gidiyoruz bu gerçek.
Henüz Ligspor formalaını gazete ve site hariç canlı olarak görmedim yalnız geçen seneki Errea formalarınıda kimse kaliteli diye bahsetmesin. T-Energi - Parçalı - Kırmızı taraftar forma olmak üzere 3 tane forma aldım hiç biride kaliteli Baskı, Kesim ve Dikim yoktu.

babasamsunlu

Ama şimdi bu ligsporu görünce errea adidas gibi geliyor bana :)

sadece55

Ne diyelim inşallah uğurlu gelir de Lige çıkartır bizi Ligspor

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 02 Ağustos 2010, 20:28:52
ben bugün yine sordum bu gelen formalar futbol okulları için gelmiş arkasında da 55 yazıyor büyük bedenleri ne zaman gelecek dedim bilmiyorum. bunu da bu armayı çok kötü basmışlar kopar diyince söyledim.yönetimin yaptırdığı çakma formalardaki logonun aynısı çok basit bir baskı nakış dikiş falan yok altındada nikefit , climate tarzında birşey şerit halinde yazıyor kol altıda sözde file formadan daha kalın

formanın kalitesi iyi değil eğer okulların formasıyla aynı olacaksa hele koltuk altı tam kışlık >:( ağlı kısım kapkalın

maraton

bu mantıkla şampiyon spor giyseydik keşke  :P
Alıntı yapılan: Erdinc - 03 Ağustos 2010, 16:52:20
Ne diyelim inşallah uğurlu gelir de Lige çıkartır bizi Ligspor

atilla paşa

Alıntı yapılan: kaan - 24 Temmuz 2010, 22:18:30
Reklam varmı peki formalarda medical park reklamı?

hayir rus pazari önündeki satis noktasindaki formalarda reklam yok.
ben ama yinede iki tane aldim.
herseyden almiskene ondan da alim iki tane dedim :D

Burak

Alıntı yapılan: atilla paşa - 05 Ağustos 2010, 11:51:57
hayir rus pazari önündeki satis noktasindaki formalarda reklam yok.
ben ama yinede iki tane aldim.
herseyden almiskene ondan da alim iki tane dedim :D

normalde var aslında ama esas formalar gelmedi sen çakma forma almışssın sanırım

Burak

yeni formalar gelmiş dışarıdan görüntü olarak çok güzel önde bank asya reklamı arkada nesine.com reklamı kolunda bank asya patch hepsi tam şekilde gelmiş yalnız çok büyük bir sıkıntı formanın baskıları rezalet hatta rezalet ötesi hiç bir şekilde makinede yıkamaya gelmez armayı dahi baskı yapmışlar halı sahada falan giyilmez neredeyse elle sökülecek baskılar o kadar adi fiyat 35 tl

Burak

birde samsunspor kupası yapılmış altında da HAZIRLANIN ÇOCUKLAR EVE DÖNÜYORUZ yazıyor. bence gündemi belirleyen bir site olduğumuz buradan çok net anlaşılıyor

brigand

var forma. bütün patchleri de var üzerinde

CeLL-O

lucarelli

Alıntı yapılan: Burak - 14 Eylül 2010, 10:20:51
birde samsunspor kupası yapılmış altında da HAZIRLANIN ÇOCUKLAR EVE DÖNÜYORUZ yazıyor. bence gündemi belirleyen bir site olduğumuz buradan çok net anlaşılıyor

İşte bu ya. bu tarz Kupa yapacaksın, Tshirt yapacaksın, sonra netten de satacaksın. Al sana süper gelir. Samsun Store artık tasarımıyla, yaptığı satışlarla öne çıkması lazım.

Burak

Alıntı yapılan: CeLL-O - 15 Eylül 2010, 00:47:50
Storede mi formalar ?

maç çıkışında ki klübe de var dı rus pazarında da varmış