Yeni sezon formaları LigFootball

Başlatan mehmet yılmaz, 04 Temmuz 2010, 16:35:37

« önceki - sonraki »

eLLis

Ruspazarının ordaki mağazada çocuklar için olan formayı inceledim bi o varmış forma rezalet arkadaşlar Samsunspor armasını görseniz şaşarsınız alt üst takım olarak 35 liraydı inşallah büyükler için olanı bu şekilde olmaz oradaki abi böyle gelmez belki dedi ama bilmiyorum Samsunspor forması dahi olsa alınacak bişe değil.

Koçlarda s ve xl errea Samsunspor formaları mevcut taraftar 49 t energy 79

asoydass

errea iyidi git gide düştü seviye. seneye elimizde dikip biz verecez herhalde formaları

celebi

diğer markalar elbette üste para istemiş. lig üste para vermiş

berusa55

Neyse artık bu firmayla anlaşılmışsa yapacak bir şey yok. Forma hikaye yeter ki arma için oynasınlar! Çıkalım süper lige en kralını giyeriz. Arma için oynayın armaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Okuyun bu yazılanları ey sevgili futbolcularımız; 5 sene oldu süper lige hasretiz. Dindirin bu özlemi!

mehmet yılmaz

Yabancılar Pazaroı girişinde gördük formayı; maalesef çok kötü. En kayda değer kısmı olan armadır, onu da adi bir baskı yapmışlar, ikinci yıkamnada kopup gider :(

sadece55

Abi desene seneye  Akyol giyimde yaptıracağız formaları :)

brigand

kırmızı beyaz çuvallarlada oynasak çıkmamız şart ! belki lig le süper lige çıkarız :S :D

Burak

şu yapılan adidas formalardan bir parti daha yapılsa ya eminim katılım fazla olacaktır

Burak

rus pazarına gittim forma sordum 10 tane gelmiş hepsi satılmış 40 tane de klüpte satılmış yeni sipariş vermişler

Tufan

fiyatı neymiş orjinal lig formalarımızın :(

eLLis

Küçükler için olanı alt üst 35 liraydı ama 10 liralık formalar gibiydi bizimkinde bi değişiklik varmı acaba armayı değiştirseler bari :(

Burak

ben bugün yine sordum bu gelen formalar futbol okulları için gelmiş arkasında da 55 yazıyor büyük bedenleri ne zaman gelecek dedim bilmiyorum. bunu da bu armayı çok kötü basmışlar kopar diyince söyledim.yönetimin yaptırdığı çakma formalardaki logonun aynısı çok basit bir baskı nakış dikiş falan yok altındada nikefit , climate tarzında birşey şerit halinde yazıyor kol altıda sözde file formadan daha kalın

ngonge

eski errea formaları temin edebileceğimiz bir yer var mı?

sadece55

yalnız hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla forma aslında fena da görünmüyor

germencisse

Alıntı yapılan: Erdinc - 03 Ağustos 2010, 14:34:54
yalnız hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla forma aslında fena da görünmüyor

Aynen cok kotu degil aslinda kumas nasil acaba.. :-\