Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

**KaR6**

0 butceyle basladıgımız süper ligde obodo ve zenkenin süper performanslarına defansif anlamda zoro nun katkısı eklenince beklediğimizin çok üstünde bir sezon oldu :) kupada yarı finalde uzatmalarda elendik, lig ise;

böyle oldu, bakalım bütçe ne olacak seneye :)

Musti

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Mart 2011, 01:25:29
süper lige çıktıysan boşta obodo diye bi adam var kardeşim, al mutlaka ortasahaya :) ben de ağladım para yok diye ama sağlam bir iki adam bulup taktiği değiştirdim, ilk 6dayım süper ligde son 7 maç, kupada da yarı finaldeyiz bakalım nolcak..

o kazma billy nası gol kralı oldu yaa :o

Billly'i target man oynatıyorum. ;) Arkasına Hüzeyfe diye bi futbolcu transfer etmiştim. Sağına Zenke soluna Agbetu'yu koydum. Geri ikili zaten Murat-Hakan.

Obodo ben de çıkmadı üstat. Database farklılğından sanırım. Beşiktaş'tan Erhan Güven'i aldım sağ beke. Yeni sezonda bir sürü serbest futbolcu oluyor piyasada. FM Genie Scout diye bir program var. Database'indeki bütün futbolcuların bilgilerine rahatça ulaşabiliyorsun. Bayağı yardımcı oluyor. Ben ordan araştırıp genç yetenekleri buluyorum.

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Mart 2011, 02:46:29
0 butceyle basladıgımız süper ligde obodo ve zenkenin süper performanslarına defansif anlamda zoro nun katkısı eklenince beklediğimizin çok üstünde bir sezon oldu :) kupada yarı finalde uzatmalarda elendik, lig ise;

böyle oldu, bakalım bütçe ne olacak seneye :)

Bakalım biz napıcaz. Kupaya gözümü diktim. Büyük prim verdim sezon başı.  :D

Lusage

Alıntı yapılan: Musti - 16 Mart 2011, 00:09:45Bir de ben bu sürüm de "sugar dady" özelliği eklenir sanıyordum. Malum arkamızda milletvekilleri ve işadamları var. Lusage sorarım sana neden bütçemiz bu kadar kötü. :-\ :o :-[

Ben şeflere gerekli bilgileri verdim. Ancak onlar girmemiş maalesef  :( :(

Burak

bari sağlam bir torrent linki verinde oynayalım heveslendiriyorsunuz adamı :)

Jnr.Serkan

Samsunspora her zaman asistan manager olarak Hollanda milli takım koçlarından bir hocayı getiririm güçleride fena ve geliyor.jorri yazınca çıkıyor yaşlı kurt bir hoca  :)

Ollivanders

Alfretonla 15 maçta 4 gol yemenin mutluugunu yaşıyorum :))) Yakında gelir bir yerlerden teklif :) Fa cup ve lig kupasında tam gaz devam :D Bir ust ligdekileri takır takır eliyorum :)

Jnr.Serkan

Billy Mehmet'i target man oynatıyorum kanatlarım sağlam ama billy 4 maçta sadece 1 asist yaptı golü yok.Bu herif nasıl gol kralı oldu oyunda  klavyeyi parçalıcam  :o

**KaR6**

ben de target oynattım, ne bank asyada ne süper ligde golü yok neredeyse  ;D ama zenke finishingi 18 gibi oynuyo valla, 11 olmasına rağmen :)

Musti

İlk başlarda biraz istikrarsız ama sonradan açılıyor. Ben 4-2-3-1 de tek adam oynatıyorum. Arkasında sağlam bir asistçi de olması lazım. Ben de Hüzeyfe Doğan var o bölgede.

Bir de 4-4-2 de Billy'i target man oynattıp yanında Zenke'yi poacher olarak kullanabilirsiniz. O zaman da Zenke coşuyor. ;)

**KaR6**

ben yıldırayı başturku aldım oynattım, o da sakatlıktan kafasını kaldırmıyo, iş de yapmıyo.. yuksek sarıyar diye bi adam var, ozellikleri çok iyi değil ama iş yapıyo, onu oynattım biraz.. murat çok iyi oluyo ortasahada..

poacher olarak agbetu yu sokuyodum 2.yarılarda, o da gol yapıyo ara ara :)

3.sezona başlicam şimdi, uefaya gidiyorum, 0 bütçeyi 2.5m ye cıkardım hiç adam satmadan, bakalım transfere ne ayıracaklar.. yin 0 verirse ağlicam galiba :)

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D

vermez olm  o erkut adama para felan boşuna ümitlenme :D :D :D

**KaR6**

zaten bütçe yok, bi de demez mi fazla maaş veriyosun diye, zor tuttum kendimi istifa etmemek için, arma aşkı işte..  ;D

Musti

Murat ortasahada müthiş zaten ama büyük takıma gitmek istiyo diye arada maça yatıyo  :D

Benim taktiğim bu. Bir de defansif var ama genelde bunla oynuyorum. Match preperation'ı da atacking movement.

Ben de 2. sezonuma bugün başlıcam. 0 bütçeyle bi kaç genç yetenek aldım ama bakalım. Orta saha yine Murat'a emanet. :D

Atakumlu

editorden oyuncuların ozellikleriyle ve klubun transfer butcesiyle biraz oynamak lazım (fazla abartmadan), şahsen ben oyle yaptım... :-[
taktik olarak 4-5-1 oynatıyom sag kanada yurchenko diye bi adam aldım ligde acık ara asist kralı kupada ise ilginctir gol kralı olarak gidiyo...
ilk seneyi bende birazdan bitircem şampiyonlugum garanti durumda...

**KaR6**

ligi 4.bitirdim, sene sonu takımın ligde kötü gidişinden mutsuzuz dediler şimdi.. gel de sövme :D