Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Musti

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Mart 2011, 14:21:23
ligi 4.bitirdim, sene sonu takımın ligde kötü gidişinden mutsuzuz dediler şimdi.. gel de sövme :D

3. sezonu mu bitirdin ??? hay maşaallah.  :-[ sezonsonu hedefin neydi ki mutsuz oldular.  :o

Ben de şimdi başladım 2.sezona ilk maç 2-2 gençlerbriliği ile. Billy attı yine golünü.

**KaR6**

yok, 3e şimdi başladım :) bizim hedefimiz her zaman şampiyonluktur  ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

süperlige çıkınca boşta oyunculardan kimleri tavsiye ediyorsunuz ?

**KaR6**

obodo  ;D zoro var bi de stoper..

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 16 Mart 2011, 17:56:40
süperlige çıkınca boşta oyunculardan kimleri tavsiye ediyorsunuz ?

ceyhun eriş boşta olması lazım oyunda çok iyi yapmışlar forvet arkasında çok iyi oynuyor, mahmut boz var o da boşta olması lazım stoper oynuyor sağlam adam, yıldıray ve tümer de boşta ama oynayamıyorlar yada ben oynatamadım bir dene istersen, olivier kapoda boşta kanat oyuncusu ama ben maaş bütçesinden dolayı alamamıştım.

Musti

Armağan Kuş, Emrah Yollu, Murat Akça'yı aldım ben de. Kontratlarının bitmesine 6 ay kala bakarsan daha çok futbolcu bulursun. Sezon sonu çoğu futbolcu kapılmış oluyor.

Bir de FM Genie Scout 11 programını kurabilirsin. Futbolcu ve antrenör bulma konularında çok yardımcı oluyor.

Ollivanders

Bu da benim 1.sezonum . İngiltere en alt lig :)

Bu da başarı yüzdem :)

Musti

Ben de federasyonla papaz oldum 1 maç hak mahrumiyeti aldım. Tribüne yolladılar beni...  >:(  Şimdilik iyi gidiyorum finans + ya çıktı milyona doğru gidiyor.  8)

KareAs55

11.3 ile yeni başladım oyuna  editörden 750 K para yapdım  :)  İlk maçımızda deplasmanda orduyu 3-1 aldık  :)

Not: Yurchenko  canavar gibi ilk maçda hat-trick yapdı  ;D

Gorkem

fm 11de Samsunsporumuzla 7de7 galibiyet serisi  sonra 5te5 mağlubiyet serisi, nasıl oldu anlamadım :D :D ;D

KareAs55

Bu yurchenko dopingli bence  :) 

Jnr.Serkan

Yurchenko yu ben Süperlige çıkınca 1.5 milyon euroya sattım klübün ekonomisi sayesinde düzeldi.Kemal tokak harika ayrıca.İspanya liginden isteyenler var.Süperligde ilk sezonumda 20 maç oynadım sanırım 6. sıradaydım.Kadroyu çok bozmadım.Kalede Ahmet sağ bek adem stoperde kemal ortasahada murat forvette billy zenke var.Araya yaptığım iyi takviyelerle takım taş gibi oldu.Ayrıca Mustafa abi Zoro dedin adam fena cidden :)

maviay55

yurchenko kim beleş mi  ;D oyunun türkçe yaması elinde olan varsa paylaşabilir mi? yeni indiroyorum 2 gündür daha inecek 15 partmış  >:(

**KaR6**

bizden boş adam çıkmaz :) ben de senin gibi yapmıştım kardeşim, takımı çok bozmadım aynı dediklerini oynattım hep, 4.bitirdim sezonu.. ama ac milandan gelen teklifi reddedemedim, berlusconi çok özel teklifler sundu  ;D ;D