2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Hadi sonumuz 2010 -2011 sezonu  Süper Lig olması dileğiyle...

kavak_55

beyler pavlike kötü diyenler bankasyada kaç tane var canı gönülden oynayan hata yapmıyor değil ama  kötü değil can özgüre gelince o dafena değil adam sakatlık geçirdi onca maç oynamadı bu kadar kötü düşünmeye gerek yok evet çok gol yedik ama kim yedi o golleri hata en çok kimdeydi cevabı ben vereyim amatör takımın kalesi bile verilemeyecek kadar kötü olan okan dı golleri yiyen orahan 2 yarı fena sayılmazdı genç çocuk hata yapacak tabi can ulun dediğiniz adam geçen yıl paramı alamadım diye sakatlığı bahane ederek kader maçımıza çıkmadı bunları neye yazmıyorsunuz o sene sakaryaya 2 farklı kaybetseydik şimdi sakaryanın yerinde biz olacaktıkdefansa adam alınmasına bile gerek yok bence önemli olan ön libora ve ortasaha  defansımız gayet iyi buna kenan da dahil.birde genç ismai oynar belki banko oynayacak 5 sağlam adam lazım bize gerisi gelir.selamlar.

kuzey55

süper lige çıkacak muhtelem takım konya defansını izlemedin galiba arkadaşım.bu defansla zor kesinlikle 2 stoper ve sol bek almamız şart.

beşnumara

la gavaklı sen samsunspor haberlerini bihaber gazetesinden mi takip ediyorsun? eğer öyleyse bundan sonra bu siteden takip et de doğruları öğren doğruları yaz.can ulun kader maçına sakatlığını bahane ederek mi oynamadı? iyi düşün öğren de gel

YaşarDoğu

@kavak55

Hemşerim gözün oliyim , ne olur her duyduğun şeyi doğru sanıp yazma şuraya.Can Ulun la ile bildiklerin tamamen yanlış.Can Özgür alınmadan önce sakattı zaten.Hatta çok ağır sakatlık geçirmiş.Ayrıca Orhan dahil iki yedek kaleci de kötü.

Süper Lig hedefi gerçekten olacaksa Pavlik bile benim için kötü.Süper Lig hedefi konulacak takımda Pavlik  anca yedek olur.

erkutdem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Mayıs 2010, 18:48:18
Süper Lig hedefi gerçekten olacaksa Pavlik bile benim için kötü.Süper Lig hedefi konulacak takımda Pavlik  anca yedek olur.

55Bafra55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Mayıs 2010, 16:45:55
Astaş Juki verdiği 150 lirayı geri istiyormuş diye duydum bırak 500 vermeyi...

E yuh artık :(

AntZ

21 Mayıs 2010, 20:00:01 #247 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2010, 20:14:56 Ant55
Kavaklı, Hakan Akman hakkında duyduklarıyla Can'ı karıştırmış herhalde, onun da ne kadarının doğru olduğunu bilmiyoruz.

YaşarDoğu

Abi Kavaklı dan sonra virgül kullansan , yoksa Kavaklı Hakan Akman oluyor da  :P yok benim için bi mahsuru yok en azından Araklı doğumlu olup biçerdöver değil  ;D ;D

AntZ

Zaten formayı çok gördüler, sen de Kavaklı'lığı çok gör de tam olsun :(

Yazık değil mi bu çocuğa, çekin ellerinizi üstünden artık  :'(

YaşarDoğu

Abi ben çok görsem ne olur , Hakan Merzifon doğumlu  ;)

Ama altyapı mahsülümüzdür , onun gibi birini almak için 300-350 lira verirler bizim çakma yöneticiler.Aldıkları Adem Gezici gördük ayrıca.

kavak_55

beşnumaralı arkadaşım ben samsunsporla ilgili haberleri bi haber gazetesinden almıyorum doğru bildiklerimi yazıyorum ayrıca 36 yaşındayım 30 yıllık samsunsporluyum yani kendimi bildim bileli can ulunun futbolunu  bende beğenirdim.sen bilmediklerini iyice öğren de öyle yaz istersen.yanlış bilgi sahibi olabilirim.can ulun değilmi gs gitmek için daha biz düşmeden 3 lig takımına giden gs olmayınca ordan altaya sonra baktı olmayınca samsun peki sefa neden gitti, hakan akman gibi golcü çok ararız dünyapara versekte bulamayız 2 sene sonra hakan hata yaptı fakat takımı satmadı.ayrıca hakan merzifonlu bir arkadaşın yazdığı gibi , 

kavak_55

hemşerim sen pavliki beğenmiyorsun ama bence pavlik çok iyi defans ersinle yan yana çok iyi oynuyor.süper lige çıkan karabük kaç tane kaliteli diyebileceğimiz adamı vardı.takım oyunu oynadı tamam emnike , yasin başkada aklıma gelmiyor.
Bierde konya maçını izlemedin galiba diyen arkadaşım konya maçını canlı izledim yani maraton türübününde idim. o gün rolantiye oynadık.bizler samsunspor taraftarı olarak çok sabırsızız hemen küsüyoruz başlıyoruz çekirdek yemeye taraftarlık bu değil beyler zaten kendi sahamızdaki çoğu maçta takım telaştan ne yapacağını şaşırtıyor bu çoğunlukla seyirciden kaynaklanıyor.taraftarda kendinde hata aramalı bazı şeyler sadece eleştirmekle olmuyor.para cezası almadığımız maç sayısı 3-5 geçmez peki neden federesyonun hatası hakemlerin hatası var. ya samsunspor seyircisinin hiçmi hatası yok.
ben 30 yıldır bu sevdanın bu renklerin peşindeyim arkadaşım bafralılar gibi bafralıyım demiyorum samsun ve samsunspor sonra kvaklıyım diyorum.başkada birşey demiyorum.yazdıklarımı tartışmak için yamıyorum sadece fikirlerimi beyan ediyorum .herkesin fikri kendisine ama ortak noktamız samsunspor olmalıdır.

ChucKeR

turgut seneye kalırsa olablecek en iyi transferdir.
suarez cenk lafları dolaşıyo ama orta saha çok hafif kalmıyomu sizce de?
herkes kafadan bi 11 çıkartıyo ama şampiyonu 11 değil 18 yapıyo. o 5 maçlık serinin peşine üst üste maglubiyetler muratla turgutun cezaları olmasaydı biraz zor olurdu.
savunmaya da takvye şart ama forvete cenk orta sahaya da mehmet nas gelir turgut murat kalırsa takım işyapar tabi turgayla oktayla da anlaşmak lasım.(abdulazizin 11 oynadıgı takım 3. lige bile yukselemez)
turgut suazrez 2si de santrafor deil tam olarak onların yanına 1 santrafor lasım oyuzden 2 si lukse kaçar bence ama imza atılcaksa hayır da demeyiz tabi :D
ben kim gelirse gelsin kalpar dan korkuyom inşallah yanılırım.
bi kişiyi daha istiyom ama o ismi yazınca site üstüme çöküyo o da bende kalsın :D

jean

guzel gelismeler duyuyoruz sorunda burda hep duyuyoruz artik gercege donussun