2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

beşnumara

maçlar ne zamandan beri 12şer kişilik oynanıyor serkan ;D

FaTiH_HaN

Ahmet Şahin

Adem     Pavlik        Turgay       Sezer

Mehmet Nas

Turgut      Murat       Bulent      Oktay

Cenk

maviay55

giresun bu sene dagılır..rüyadamıyım biri dürtsün beni suarez bomba olur Allahım inş.

Ertuğrul Sağlam

Sabah .... Büfe'nin Gazete reyonunda Denge Gazetesinde ''Suarez Bombası'' diye atılmış haber başlığını okuyunca içimi tatlı bir heycan kapladı, nedeni ise ''Suarez'' ismini okuyunca aklıma birden Ajax'ın Forveti Luis Alberto Suárez geldi. ;D :D

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hahahahahh  :):):)  Yahu bu Samsunspor taraftarı iyice sıyırmış :):) :P :P :P

edmontdante

Beyler Bank Asya'ya artık herkes yeter dedi.Ciddi ciddi çalışmalar var.Hep kaynak sağlam diyoruz isim belirtmeden ama Fatih ÖZTÜRK ciddi ciddi girişimlerde bulunuyor ve olayla bizzat ilgileniyor.Giresun'la ilgili bir düşünülen bir şeyler var.YZY nin ve bası iş adamlarının desteği hafta içi netleşecek.Düşünülen destek sağlanırsa her şey beklediğimiz gibi olacak inşaallah.

babasamsunlu

Ertuğrul Sağlam

Metro,
Tanrıverdi Holding,
Astaş Juki,
Yeşilyurt,
Asçelik,
Adeka,
Borsan,
Ceynak,
Samgaz,
Köktaşlar,
BŞehir,
Valilik,
Şimdi bunlar 500'er bin verseler dokunurmu bunlara?
Bu saydıkların beş'er bin versinler 500 de ben vermezsem ş.......m  ;)

YaşarDoğu

Astaş Juki verdiği 150 lirayı geri istiyormuş diye duydum bırak 500 vermeyi...

kuzey55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Mayıs 2010, 16:45:55
Astaş Juki verdiği 150 lirayı geri istiyormuş diye duydum bırak 500 vermeyi...

evet malesef bu adamlardan fayda yok.yine ne varsa galip öztürk turgut tüfenk ve yeşilyurtlarda var.gerisini salla gitsin.

YaşarDoğu

Kuzey55

İstanbul kanadı destek verecek diyordun , tamamen çekildiler mi?

kuzey55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Mayıs 2010, 16:49:48
Kuzey55

İstanbul kanadı destek verecek diyordun , tamamen çekildiler mi?

valla hepsi gayet güzel konuşuyodu.çekilip çekilmediklerini bilmiyorum ama verdiği parayı geri istediğine göre faydası olmayacak belli.

YaşarDoğu

Sen kiminle görüşmüştün İstanbul Kanadından , yani güzel şeyler olacak diyenler kimdi?Kimdi bizi kandıran?

erkutdem55

Verdiğin parayı 6 ay sonra geri isticeksen para niye veriyosun ki !!!

Ben de Samsunspora harcadığım paraları geri istiyorum o zaman,tövbe tövbe,sakin adamı delirtiyorlar.

kuzey55

abicim şu olay netleşsin de o zaman söyleriz gerekeni.şuan destek konusunda olumlu veya olumsuz somut birşey yok.inşallah söyledikleri gibi olur diyelim.ayrıca orada bakandan milletvekiline il başkanına kadar hepsi aynı şeyi söyledi sadece istanbul kanadı değil...bekleyip göreceğiz...